Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ei, ainuke miinus on see, et DayZ hiljem mängides ei viitsi sa joosta, sest Wastelandis rallitad alati mingi käruga ringi :D

 

Wateland on siis veel parem kui sul on korralik team kellega pelad ja mängid ise kah teami.

Ise pelan 404 cheranuse wastelandi. Kui vaja palju actioni siis 404 utesi wasteland.

 

Aga see siin Dayz teema :)

Kui palju wastelandi vendi siis siis keegi võiks teha teema sellekohta.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jälle global ban -.-

2x Arma 2 operation arrowheadi juba global banned. Milles viga? keegi stealis minu key? Kuna 90% servudest kuhu proovin minna saan errori: kicked by battleye.

Ja see 10% kuhu sisse pääsen seal saan kirja et olen global banned.

Battleye support huj vastab kui neile midagi kirjutad ja steam ei aita kuna probleem ei ole nende poole.

 

Kellegil ideid?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust kohast sa ostad selle key, et global ban tuleb?

 

Esimesena ostsin otse steamist, siis tuli kohe esimene probleem et ma ei saanud enda keyd kätte kuna steamil olid need otsas, mingi nädala ootasin siis saadsid.

Sain mingi paar kuud pelada ja boom, banned.

 

Tegin uue acci ja ostin uuesti läbi steami, sain 8h pelada ja täna hommikul lähen servusse sisse vaatan et kicked: global ban.

hakkasin uurima ja battleye banlistis ilusti mina kirjas.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JorKsX, soovitan lihtsalt osta uus key..kui sa mängid official serverites, siis võib võimalus olla, et teised hackerid on sinu peal scripte executinud.

Kui soovi siis mul on üks key müüa.

 

Dvi keegi aitab mul ka selle RUS versiooni tööle saada ? Kopp ees juba ei suuda ise hakkama saada -.-

Milles viga ?

Muudetud liikme erikhenri'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovisin eile siis Arma 3 Dayz Modi järgi.

K6vasti ilusam ja parem. Soovitan proovida kes omab arma 3'e.

Su acc ei buggi enam ja uksed ei tapa sind, ainuke asi on hetkel selle moddiga et su inventory ei salvestu hetkel ja right clicki pole, ehk syya, bandaget ja selliseid ei saa kasutada. Saab ainult nii et viskad maha asja ja siis kui yles korjad saad menu ette et use item. Zombid oskavad nyyd ka joosta Indoor, ja enam nad ei zick zacki vms, ehk nyyd on mäng natuke raskem.

Natuke laggi spike on aga see on sellepärast vist et arma 3 on alles alpha.

 

Et see dayz mod tööle saada on sul vaja Arma 2 ja Arma 2 Arrowhead kuna see mod kasutab arma 2'e textuure.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise laenasin siis sõbralt key ja nüüd pelan päris kaua. Kuna sõber quitis dayz ja ootab standalone, on mul võimalus pelada. HV serveris lasen Dzk klanniga. Meil üleeile oli Huey, aga juht meie tiimist suutis vaadata mappi samal ajal kui lendas ja terve tiim lendas hueyga vastu puud, nalja kui palju :D Eile panin ma Little Birdi (6 seateri) kokku ning andsin oma teamile, nüüd sõidame sellega. Endal Mk12 SPR ja M249 SAW 2 beldiga kotis. Vastaseid näen lasen alla peale oma tiimi, kunagi ei saa usaldada teisi peale oma tiimi. :)

Meid umbes 6.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.