Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nädala jooksul peaks tulema standalone? Dean oli väitnud mingis "razzle" interview videos nii

 

ilmselgelt ei saa sa inglise keelest piisavalt hästi aru, ta ütles seal, et nad on valinud nädala kus võiks release tulla, mitte et nädala jooksul tuleb.

seda nädalat ta muidugi ei öelnud millal võiks oodata


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ammm, kuna ma ei leidnud paremat kohta kuhu seda postitada, siis ma tahtsin täna kiiresti õhtuks mingi kella 9-10 ajaks Arma II Co-OP läbi tunngle

mängime costum Co-op mapi nimega Escape Chernarus, väga lahe ja huvitav :D Kes soovib liituda kontakteeruda läbi skype: gmod1123 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi tahab mängida?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on selline tunne et standalone tuleb suhteliselt sarnane Arma 3'ga. Liikumine, füüsika ja mootor üldiselt. See oli ka üks põhjustest miks ma Arma 3'e üldse ostsin, et ära proovida :D

Endal pole midagi ootamise vastu, peasi et tuleb korralik mäng ning glitche ja buge on vähe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
fuck dayz, lükati jälle edasi 3 kuud. uued mängud tulevad juba peale, nt 7 days to die, uus dayzero jne. väga palju mõttetust on ka veel mängu lisatud 4real.

 

parem lykata mängu edasi kui anda meile sitt mäng? :)

 

Mul on selline tunne et standalone tuleb suhteliselt sarnane Arma 3'ga. Liikumine, füüsika ja mootor üldiselt.

 

Alguses oli juttu jah et dayz standalone tuleb arma 3 moottori peale aga nyyd in juba mingi helicopteri moottori peal?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
fuck dayz, lükati jälle edasi 3 kuud. uued mängud tulevad juba peale, nt 7 days to die, uus dayzero jne. väga palju mõttetust on ka veel mängu lisatud 4real.

 

kust seda lugesid, et 3 kuud edasi lükati või mõtlesid ise välja?


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
devblog. btw jimaway, kas sa tegeled veel nende keyde müümisega? hea meelega võtaks ühe

 

devblogis rääkis rocket, et neil pmslt ainult võrgumullike valmis saada, siis võib alphasse minna. Ivan Buchta rääkis et mapi uuendamisega läheb veel 3-6 kuud. ning et mapi uuendused tulevad ainult suuremate patchidega välja, kuna nad peavad kõikide mängijate asukohad resettima, et seda läbi viia (loe: alpha on ilmselt enne seda väljas)

 

a ja ei tegele enam nendega...


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi koos viitsib pela teha?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi kunagi pela viitsib teha? Ajaks mingi kamba kokku ja sebiks relvi,masinaid jne. Sooviks mängida Chernarusis :D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oskab keegi midagi standalone kohta öelda? kuna on mingit alphat vms oodata mida iganes, täna ragequitisin mängust lõplikult ning ootan nüüd standalonei:P

 

Dean Hall ‏@rocket2guns 28 Sep

Realize the lack of #DayZDaily updates from me annoys some people. But I've taken a break from forums/reddit/life for the final lap. cu soon


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.