Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ey,ey.

Nüüd mul mäng olemas, mida järgmisena? Millise ma Installima panen? Kas Arma II, Arma II OA või Arma II OA Beta... Et mängida DayZ , no vajaks abi.Kuidas mäng käima.. Kes aitab, võin PMi'i saata MSN'i saab kiiremini ja puhtamalt.

Muudetud liikme Zkax5'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Zkax, lähed tõmbad endale Dayz Commanderi, installid Arma 2 ja Arma CO ära. Siis lihtsalt võtad Dayz Commanderi, ülevalt Updates ja Dayz Install, olemas.

 

Endal ka DayZ isu, hakkan uuesti pelama vist.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paar päeva tagasi oli huvitav kokkusattumus, et pool serveri mängijatest käis 20 minuti jooksul peale resa north west airfieldi põhjapoolse barracki juures :D

30 mängijat oli siis online.

 

Lendasime mingi 5-6 inimesega north westi hueyga ning nägime, et mõned laibad oli all. Hüppasime siis alla ning tõmbasime ühe tiimi 3 inimesega metsas maha ning 2 tüüpi industrial buildingus maha. Samal ajal mingi eraldi tüüp proovis barracki lootima minna ning sai ka mere äärde saadetud. Samuti oli industrial buildingu ees 2 laipa üksteise kõrval kui me juba kohale tulime. :D

 

Ja mõnikord kui me campime north westi ja on 50+ playereid online siis ei tule kedagi, mõnikord isegi terve tunni vältel.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi mängida vinnad, ostan ka vist täna ära endale selle. Aga see, kas arma 2-e pole vaja, ainult OA.d?

 

vinnab*


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi mängida vinnad, ostan ka vist täna ära endale selle. Aga see, kas arma 2-e pole vaja, ainult OA.d?

 

vinnab*

 

Mis viga, said globali?

Hackimine ei tasu ära ..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt, tund aega veel Arma 2 laeb, siis veel Arma 2 OA installida... :D vast kella 14:30'ks saab mängima :D

ega see mängimine ka vist kerge pole, oleks vaja abi siis. Aga sinna aega veel küllalt :)

 

Krt, umbes tund aega veel Arma 2 installib, siis Arma 2 OA ka installida... :D vast kella 14:30'ks saab mängima :D

ega see mängimine ka vist kerge pole, oleks vaja abi siis. Aga sinna aega veel küllalt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mega, ma poel mänginud 3kuud ja avastasin, et mu key banned. Häkkimisest on asi kaugel.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mega, ma poel mänginud 3kuud ja avastasin, et mu key banned. Häkkimisest on asi kaugel.

 

Tegelt mitte ju. Hackisid ja mingi admin saatis info teatud kohta ning veidike hiljem tuligi ban.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Las ta siis saatis. 1$ pole kahju. Ostan nüüd uue Steamist ja enam ei ole plaanis häkkida-


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arma 2 installitud, nüüd veel Arma 2 OA installida, DayZ mod ka ja võib hakata mängima.

 

// Sai kõik asjad installitud, DayZ Commander avan, läksin Update/install ja edasi ei oska midagi teha... Mis teen? Või ongi kõik`??:)

 

Jagage siis servereid kuhu joindida.

 

....

 

Arma 2 installitud, nüüd veel Arma 2 OA installida, DayZ mod ka ja võib hakata mängima.

 

// Sai kõik asjad installitud, DayZ Commander avan, läksin Update/install ja edasi ei oska midagi teha... Mis teen? Või ongi kõik`??:)

 

Jagage siis servereid kuhu joindida.

 

....

 

 

UPDate

Muudetud liikme Zkax5'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis seal siis nii pead valutavat on? Tõmba dayz commander ning 2 klickiga ongi sul kogu install tehtud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räägin siis väikse story mis juhtus eile. Spawnisin kuskil shore lähedal polnud aimugi kus olen, lootisin ühe maja ära, ja edasi metsa poole, olin juba alla andmas kui nägin et bobcat kimab seal mööda teed, küsisin abi, nad tulid tagasi ja ütlesid et aitavad kui ma relvad maha viskan,ega mul ei olnudki väga võimast relva, kuurist leitud lee enfield 2 magiga , tulid ja küsisid mida mul vaja on, ütlesin et toitu/vett oleks vägagi vaja, sain 1 küpsetatud liha ja purk pepsit, üks nendest, ütles et nad olid just leidnud barracksi ja kui ma tahaks viiks nad mu sinna, muidugi olin nõus sellepärast et mul oli vägagi geari vaja, sain barracksist ak47 kobra dotiga + 3mag ,sellepärast neil endal olid dmrid ja m429 saw(vms iganes see machine gun on) ja antsid too relva mulle. Seal oli ka meediuku telke ja sain paar bloodbagi ja morpfiini + ja purgi cokat. Nad jätsid mind sinna ja jätsid minuga hüvasti, jooksin barracksist edasi metsa , ja sealt aasale, nägin kaugusest midagi võsast välja upitamas. jooksin sinna ja nägin et võssa oli peidetud täis lootiga ural. ronisin uralisse sisse ja bensiin oli täis + taga oli 6 bensiini paaki veel. sõitsin otse maid sealt minema ja vaatasin looti pärast üle. minu imestuseks oli taga dmr 8 magiga, m4a1 silenced 7 magiga, ja m4a1 granaadi launcheriga 6 magiga. ja + veel toitu/bloodpage/jooke/vee pudeleid/ auto tagavara osi ja muud veel. Leitsin tee äärest just hakanud mängija, ja võtsin ta peale, cruisisime uraliga 2 tundi ringi veel seal , kuni mul läks jalg katki ja ta ajas kogematta mind alla :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ära kunagi trusti inimesi, kui nad just sulle abi ei paku ja sul pask varustus. Alati tahetakse maha lasta. Inimesed on õelad.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile sõdisime mingi klanniga 3v6 mingi 4 tundi jutti.

 

Algas sellega, et üks meist läks eest ja avastas, et 5-6 autoline kolonn oli starys refuelimas. Seal said mõlemad pooled 3 inimest maha. Veidi aja pärast jõudis üks meist starysse tagasi, nägi, et 3 autot oli maha jäetud. 2 tükki pani põlema ning ühega hakkas meile järgi tulema. Leppisime kokku, et jookseme Mogilevkasse kus ta meid peale võtab, aga kui Mogilevkasse jõudsime siis avastasime, et teisel klannil oli täpselt sama idee ning nad olid ka Movilevkas. Ma lendasin kirvega Mogilevkasse ning võtsin M107'ga tüübi kirvega maha. Siis pmst mitu tundi järjest sõdisime seal, vastastel oli eelis, sest neid oli 2x rohkem, muidu poleks nad ellu ka jäänud seal, sest ma sain M107'ga 4 tüüpi maha enne kui mind maha võeti ning seda 10 minuti sees. Siis käiski mitu tundi andmine, vastased ei jõudnud ära ka minna, sest niipea kui nad hakkasid looti autodesse koguma jõudis üks meist kohale ning hakkas jälle segama neid.

 

Vahepeal suutsime 2 nende autot õhku lasta, mis olid looti täis, rottisime neilt ühe auto ära ning saime kokkuvõttes ikka m107 tagasi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsalt mainin siin teemas, et MTA's annab ka San Andrease mapi peal DayZ modi mängida. :D Ta ei ole küll see õige relvade tõttu, kuid varustus on enam-vähem sama, mis on DayZ's.

Ma ei hakanud ekstra uut teemat tegema selle pärast.

 

räägi täpsemalt? ei saanud hästi aru.

mingi kodukad, ip'ed ?

 

// ise mõtlesin et võiks hakata uuesti yle pikka aja dayz mängima. nh tegin ära alustasin uue acciga ja lampi spawnisin stary soboris vms, seal oli põllupeal helicrash kus oli 3 FN-L vms reva, ammod ei olnud, siis jooksin military basesse kus leidsin mingi 3 AKM ja 1 ak kobra, viskasin AKMi endale seljakotti ja läksin NW airfieldile kus ei olnud absull mitte midagi. kõik hangarid olid tyhjad, firehause ja kõik. serveris oli tollel hetkel mingi 40 inimest.

 

/// keegi veel HV.ee serveris mängib?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
räägi täpsemalt? ei saanud hästi aru.

mingi kodukad, ip'ed ?

 

// ise mõtlesin et võiks hakata uuesti yle pikka aja dayz mängima. nh tegin ära alustasin uue acciga ja lampi spawnisin stary soboris vms, seal oli põllupeal helicrash kus oli 3 FN-L vms reva, ammod ei olnud, siis jooksin military basesse kus leidsin mingi 3 AKM ja 1 ak kobra, viskasin AKMi endale seljakotti ja läksin NW airfieldile kus ei olnud absull mitte midagi. kõik hangarid olid tyhjad, firehause ja kõik. serveris oli tollel hetkel mingi 40 inimest.

 

/// keegi veel HV.ee serveris mängib?

 

Ega ei olegi mingit erilist kodulehte või serveri IP'd vaja (MTA download: http://www.mtavc.com/). Lihtsalt vajutad 'Server browser' ning kirjutad paremasse ülesse nurka 'dayz' ja lööb tohutult palju servereid ette.

Spawnid ka merede ääres, kõik on peaaegu identne. Erineb põhimõtteliselt ainult relvade ning sõidukite poolest. Ja muidugi ka map. :D Alguses täpselt sama skin nagu DayZ's ning võid erinevaid skinne leida (Soldier, Civillian, Sniper jne).


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna pelasime kahekesti sõbraga. Ta andis mulle M16A2. Ise leidis selle birdi ja ma võtsin Huey mille ta leidis ka. Lasi sealt 2 venda maha. Lasime siis Huey-ga ja Birdiga ühe campi poole, mille ta spottis. Kahjuks ta keeras birdiga ette mulle ja sõitin Hueyga sisse. Me jäime ellu aga helkud :(


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.