Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Cheeri IP, vaatan ka üle.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi ei tea milles viga et saan igast serverist "you were kicked off"

olen reinstallinud uuesti windowsi, arma 2 ja arma 2 ao, verifynd kõik failid, reinstallinud kõik absull.

 

steam supportist sain vastuse et reinstalli arma 2, huj aitab niiet ehk siin keegi targem?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi ei tea milles viga et saan igast serverist "you were kicked off"

olen reinstallinud uuesti windowsi, arma 2 ja arma 2 ao, verifynd kõik failid, reinstallinud kõik absull.

 

steam supportist sain vastuse et reinstalli arma 2, huj aitab niiet ehk siin keegi targem?

 

Kui sa juba ei kasuta, siis soovitan kasutada Dayz Commanderit. Sealt saad sa kõik updateitud jms, kuna tavaliselt kickitakse välja kui sa lähed serverisse mille mapi sa pole installinud või on vale versioon.

 

Seega, tõmba/kasuta DC'it ja tee kõik uuendused ära. (v.a. uuendused mappidele, mida sa ei mängi)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi zomibes.nu serverites ka mängib?

 

Viimased kuud olen ainult seal mänginud pmst, teised servud on ikka väga sitad võrreldes sellega.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seal vaja whitelisti minna. 3kuud tagasi, kui seda ei olnud, sai mõnusalt häkitud seal. Telesin Cherno sniper maja otsa SUV-i jms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa juba ei kasuta, siis soovitan kasutada Dayz Commanderit. Sealt saad sa kõik updateitud jms, kuna tavaliselt kickitakse välja kui sa lähed serverisse mille mapi sa pole installinud või on vale versioon.

 

Seega, tõmba/kasuta DC'it ja tee kõik uuendused ära. (v.a. uuendused mappidele, mida sa ei mängi)

 

jah ma dayz commanderiga -.-

mul on kõik updated ja kõik et lihtsalt joini, joinin serverusse saan 5 min pelada saan wrong sugnature kicki, rejoinin siis läheb 5 min uuesti saan uue errori präast kicki, siis jälle rejoinin siis saan pelada normisti


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seal vaja whitelisti minna. 3kuud tagasi, kui seda ei olnud, sai mõnusalt häkitud seal. Telesin Cherno sniper maja otsa SUV-i jms.

 

Ega 12 aastaselt keegi midagi muud ei ootagi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole 12 man

 

Said 13 vahepeal? Palju õnne siis


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kel soovi, siis jooksutan ka dayz serverit, ka cracked mängijatele, esialgu küll niiöelda beta

 

176.46.8.97:2302

pw: test

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kel soovi, siis jooksutan ka dayz serverit, ka cracked mängijatele, esialgu küll niiöelda beta

 

176.46.8.97:2302

pw: test

 

minkisi extra mode on? mingi extra loot? more cars...?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole, alles paari päeva eest sain servu tööle ning siiamaani olen vaid autorestardi lisanud.

Kuna kõik serverid, mida mänginud olen, on kas ära muudetud või siis mingeid (imo) nõmedaid modifikatsioone täis lisatud, siis selle serveriga ma palju muudatusi ei tee.

 

Igasugused ettepanekud on muidugi oodatud.

 

Edit: Siiamaani lisanud whitelisti, Debug Monitori, maju, objekte (100 ringis) ning ka autosid-helikoptereid, varsti valmimas ka koduleht.

Server läks ka tunnglesse ning ip jätkuvalt 176.46.8.97:2302

Tegin ka ajutise foorumi, kust pääseb whitelisti http://kittenz.freeforums.org/index.php

Kordan ka, et serverisse pääseb ka piraat cdkeyga.

Muudetud liikme krisssss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi mängib veel ikka? ise väga ei taju enam mängida, spawnisin balotal lootisin kõik värgid ära ning cherno poole - kohe sain dmr lasuga surma.. sad

 

vahest harva mängin aga mitte chernarust, endale hakkas kah see pinda käima et alati kui saad juba paremad looti siis kuskil NW airfieldil mingi vend campib põõsas, samuti elektros "sniper hill"il, vahest kui sealt kaudu tulen siis hea õnnega paar camperid saan maha aga kaua ei lähe kui jälle kuul lendab.

kui sul see chernarus kh pinda käib siis proovi näiteks namalski, natuke kylm on aga seal on peaaegu iga nurga peal military spawn :)

aga nh seal jälle bloodsuckerid kes natuke liiga over powerid :D

 

endale suht taviana meeldib

 

// keegi seda Origins Modi proovinud on et muljeid öelda?

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

!!!!!!!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See tuleb siis standalonei? Mitte modi? Kuulsin et nad olevat mootorit ka käperdanud, muutnud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See tuleb siis standalonei? Mitte modi? Kuulsin et nad olevat mootorit ka käperdanud, muutnud.

 

jep see on standalone, see lisati juba steami ära aga hetkel keegi ei saa osta kuna mingi ulme alpha testimine käib et mingi loll bug oli olnud et kui enda näo skini vahetad siis su nägu ilmestub põlvedesse, paned mytsi pähe ja see ongi sul tagumikus ja mis kõik selliseid väiksesi bugge oli olnud xD

mootorist hetkel öelda ei oska aga mingi värk sellega oli kah :)

varsti saab täpsemalt teada kui juba rocked teeb videosi ingamest siis kaua ei lähe enam kui steamis avaible on :D

 

on jah muutnud seda, rohkem fpsi isegi nõrgematel arvutitel (yay for me).

 

jep, hetkel rocket sellele pyhendab kõige rohkem tähelepanu, kuna hetkel kui lähed modis suuremasse linna siis fps lendab ikka kõvasti alla. aga standalones oli mingi värk et see maailm ei lae ennast arvuti mälusse vms, ei saanud täpselt aru mis see seletas, aga fps on ikka palju parem.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
minu arust graafika on arma 2 väga ilus Very high peal ja 3d modeli reso põhja keeratud. muidu jah, praegu just olin elektros, fps oli mingi 25, kuigi metsas ja külades 60 või rohkem

 

tõesti, graafika on maxil ikka väga ilus, aga arma 2 maxil tahab ikka suht kõvad arvutid.

loodame et selle dayz standalonega ei juhtu sama mis selle WarZ'ga et paar päeva steamis ja läinud

 

// proovin varsti et kudas mul endal on metsas ja elektros fps maxil ja lowil


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.