Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

elektros korstna seees ka see.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arma2oa_2013-02-14_19-16-58-10.jpg

Kas see on midagi normaalset?

 

jep, easter egg.

 

praegu siis oli nii. spawnisin lääne pool kamenkast, jooksin kamenkasse ning nägin mingit seppa. karjusin friendli friendli suka. saime sõpradeks ning hakkasime liikuma zeleno poole. poolel teel sinna mingi suvalises kohas nägin autot, kerge heart attack tuli. istusin autosse ning fueli oli nats alla poole - kõik muu korras. käivitasin siis auto ja auto edasi ei liigu, liigub aga üks osa maas kinni. selge üks wheel on puudu. toolboxi ka ei olnud niiet mõttetu oli wheeli alla otsida. siis tuli server restart ning mina olin just hatcheti leidnud ja see kadus. siis jõudsin zelenosse ilma selle teise vennata, seal barnist sain winchesteri ja jooksin veel edasi järgmisesse barni, see 2 korrusseline, seal nägin crossbowiga venda ning 1 surnud bandit kellel seljas winchester. elus vend mind ei näinud ning crossbow on suht op 1 hit kill siis otsustasin ta maha võtta aga saime mõlemad samal ajal sihiku ette ja mõlemad surnud, gg :D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jep, easter egg.

 

praegu siis oli nii. spawnisin lääne pool kamenkast, jooksin kamenkasse ning nägin mingit seppa. karjusin friendli friendli suka. saime sõpradeks ning hakkasime liikuma zeleno poole. poolel teel sinna mingi suvalises kohas nägin autot, kerge heart attack tuli. istusin autosse ning fueli oli nats alla poole - kõik muu korras. käivitasin siis auto ja auto edasi ei liigu, liigub aga üks osa maas kinni. selge üks wheel on puudu. toolboxi ka ei olnud niiet mõttetu oli wheeli alla otsida. siis tuli server restart ning mina olin just hatcheti leidnud ja see kadus. siis jõudsin zelenosse ilma selle teise vennata, seal barnist sain winchesteri ja jooksin veel edasi järgmisesse barni, see 2 korrusseline, seal nägin crossbowiga venda ning 1 surnud bandit kellel seljas winchester. elus vend mind ei näinud ning crossbow on suht op 1 hit kill siis otsustasin ta maha võtta aga saime mõlemad samal ajal sihiku ette ja mõlemad surnud, gg :D

Btw toolboxi EI OLE vaja ratta alla paneku jaoks..


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Btw toolboxi EI OLE vaja ratta alla paneku jaoks..

 

Täpselt sama tahtsin just praegu kirjutada, +1


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ahsoo, sain teada siis. igaljuhul eile spawnisin cherno lähedal, jooksin sinna warehouse, 4 korrusseline. seal oli 3 dead guy, 2 newborni. sellelt teiselt sain alice pack + winchester ja igast manti. siis preagu olen mogilevkas ja seal oli auto ilma wheelita ja 2 noobi, kellel olid makarovid. nad jäid zombie hordi alla ( ligi 20 zombiet ) ja siis repairisin auto ära ning preagu servu restart..


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis servus te mängite?

 

vahest #1 rape dungeoni, awa private hived...

kui chernarust mängin siis võtan randomisti serveri kus 40+ pelajaid


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

The DayZ mod for Arma II: Combined Operations is now available on Steam!

 

Join the scores of desperate survivors in the free award-winning and massively popular persistent multiplayer mod for Arma 2: Combined Operations!

Go Solo, team up with friends or take on the world as you choose your path in this brutal and chilling landscape using whatever means you stumble upon to survive. However the infected are not your only threat. You will be forced to fight for your life against other survivors, over rare necessities like food and water, in your constant battle to survive in this wicked world.

 

DayZ mod on steamis aga steam support ei aita sind kuna dayz on third-party mod.

 

WHAAA????


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

miks mul läks pruunist inventoryst lampi roheliseks? nagu operation arrowhead muutus järsku lihtsalt arma 2heks? kuidas seda muuta saab tagasi. sellel on nii palju buge, näiteks kui right clickin bandage peal, siis see use bandage lahter kaob ära ja saab bandageda nii kui inventoryt liigutad või siis rightclick ja leftclick hästi kiiresti.

 

väga ei sega mängimist aga teisi inviga oli parem


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Global ban arrowheadist -.-

 

steam support kuna tegu pole nendepoolse probleemiga ja BattlEye support kh ei vasta.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõvv mäng , mängin ise ka

 

teeme tiimi yo, mängid chernot või mida? ise mängin tavianat põhiliselt. preagune gear alicepack, m16a2, 3 salve, 1 SD. makarov mingi 3 salvega ning sitaks meditsiinilisi tarbeid ja süüa juua.

 

/btw ma olen lonewolf ning 1 saare(seal kus spawnid) vägakaugel northis. plaan preagu auto leida ning teisele saarele minna ning sealt paremat varustust leida. kahjuks aga kõik autod mis ma leian on siis kas no fuel, rattad puuduvad või siis sellel on teine omanik :D. rattaid ka ma väga kergelt ei leia, chernos kergemini.

Muudetud liikme Hau5'i poolt

lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teeme tiimi yo, mängid chernot või mida? ise mängin tavianat põhiliselt. preagune gear alicepack, m16a2, 3 salve, 1 SD. makarov mingi 3 salvega ning sitaks meditsiinilisi tarbeid ja süüa juua.

 

/btw ma olen lonewolf ning 1 saare(seal kus spawnid) vägakaugel northis. plaan preagu auto leida ning teisele saarele minna ning sealt paremat varustust leida. kahjuks aga kõik autod mis ma leian on siis kas no fuel, rattad puuduvad või siis sellel on teine omanik :D. rattaid ka ma väga kergelt ei leia, chernos kergemini.

 

Kui auto on katki parandad selle ära, kui on teine omanik lased auto rotti. Milles probleem? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kui ma leiaks rattaid siis parandaks jah. ning olen ainult 1 auto teise omanikuga leidnud, tolle kõmmutasin maha ja autos polnud fueli. tüüp ilmselt üritas refuelida mingit viisi mets all kuigi endal polnud jerry cane ega linna polnud paistagi


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi seda DayZ Epoch Modi juba proovinud on?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dayz being dayz

 

2013-03-15_00004.jpg

2013-03-15_00003.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.