Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Veab küll 30fps, vähemalt. Aga ära imesta väga, kuna Arma2 on sitasti optimiseeritud mäng ja ongi lägpomm, isegi väga tugevad arvutid ei saa head FPS-i.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

keegi üldse mängib veel? ise olen kerge baasi ühes hives püsti koos sõbraga pannud, 2 GAZi ning nende sees sitaks manti. endal on preagu m14 ja m9 sd, sõbral m24. hästi läheb atm, keegi veel raidima pole tulnud :P


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tea kas see standalone niiplea tuleb.

ise panin tähele et Warz on tulnud tagasi steami myygile et homme ostan selle kah ära.

 

Keegi dayz bearking pointi pelab?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pelan warz kuus 1 korra :D

 

Ei leia warz steamist :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei leia warz steamist :D

 

e04Tnxl.jpg


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol, ma sain 7.49€ vist oma warz, alet ei olnud :D Kallimaks läinud. Aga kui low graafikal seda mängu pelda, ütlen ma kohe ära, sitt. Võimatu, kuuse tekstuurid on nagu jpg pilt sissesuumituna ja 1 ja sama tekstuur. High peal on alles enamvähem normaalne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lol, ma sain 7.49€ vist oma warz, alet ei olnud :D Kallimaks läinud. Aga kui low graafikal seda mängu pelda, ütlen ma kohe ära, sitt. Võimatu, kuuse tekstuurid on nagu jpg pilt sissesuumituna ja 1 ja sama tekstuur. High peal on alles enamvähem normaalne.

 

vaatab, hetkel warz hackiti ära ja serverid maas :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oeh täna suht pekkis päev :D

 

võtsime siis sõbraga kokku ennast, ning ajasime 1 GAZi välja baasist, ning ajama cherno poole. parkisime auto ära mingi 1kilt eemale chernost ning tema jääb chernosse sisse vaatama dmr'ga, kui mina lähen m14 sisse piiluma. morfiin ja blood bagid olid otsas... ühesõnaga.. sain sõbralt kuuli :D friendly fire ftw. aga pole hullu spawnisin kohe chernost natuke east poole, kui mingi vend makaroviga kohe spawnis hsi laseb, tore. siis vedas uuesti, west coastile spawnisin chernost, aga siis teadsin, et seal on sitaks bandite, sest lee enfiildi laksud käisid koguaeg. jooksin siis kohe marketisse, leidsin winchesteri 1 magiga. ei tea, kui rare find see on? tavaliselt sealt leiab ainult neid double barrelede ja sidearme :). igaljuhul kuulsin siis kohe marketist väljas zombie aggro ning vastu tuli bandit enfiildiga, aga see oli seljas, vedas. lasin ta maha, aga tuli välja et ta combat loggis. vihkan seda, suht fairplay oli see, ta sai mulle ka korralikult sisse oma m1911 v mis tal oli. bandagesin ja jooksin nahui sealt, aga siis nägin uuesti sama venda, enfieldiga. lasin ta maha, ning sa sai mulle sitaks pihta ikka, blood levelit ei tea, aga madal oli. kõik oli hall.. anyway, sain talt enfieldi ja 8 magi, kõik pooltühjad. ning mis kõige parem, 4 morfiini ja 2 bloodbagi! tal oli british assault pack ka, ning matche, hunting knife. jooksin metsa ja oli vaja hirmsasti liha, et bloodi tagasi saada. vaatasin backpacki,et mis seal olla võiks, ohhoo, 8 mutton raw meati. cookisin ära ja sõin. bloodi päris tagasi ei saanud.

aga preagu tuli muidu servu restart, laibad peaksid olema kadunud niiet gg mu m14 või siis kui kellegil vedas, siis vedas :)


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oeh täna suht pekkis päev :D

 

võtsime siis sõbraga kokku ennast, ning ajasime 1 GAZi välja baasist, ning ajama cherno poole. parkisime auto ära mingi 1kilt eemale chernost ning tema jääb chernosse sisse vaatama dmr'ga, kui mina lähen m14 sisse piiluma. morfiin ja blood bagid olid otsas... ühesõnaga.. sain sõbralt kuuli :D friendly fire ftw. aga pole hullu spawnisin kohe chernost natuke east poole, kui mingi vend makaroviga kohe spawnis hsi laseb, tore. siis vedas uuesti, west coastile spawnisin chernost, aga siis teadsin, et seal on sitaks bandite, sest lee enfiildi laksud käisid koguaeg. jooksin siis kohe marketisse, leidsin winchesteri 1 magiga. ei tea, kui rare find see on? tavaliselt sealt leiab ainult neid double barrelede ja sidearme :). igaljuhul kuulsin siis kohe marketist väljas zombie aggro ning vastu tuli bandit enfiildiga, aga see oli seljas, vedas. lasin ta maha, aga tuli välja et ta combat loggis. vihkan seda, suht fairplay oli see, ta sai mulle ka korralikult sisse oma m1911 v mis tal oli. bandagesin ja jooksin nahui sealt, aga siis nägin uuesti sama venda, enfieldiga. lasin ta maha, ning sa sai mulle sitaks pihta ikka, blood levelit ei tea, aga madal oli. kõik oli hall.. anyway, sain talt enfieldi ja 8 magi, kõik pooltühjad. ning mis kõige parem, 4 morfiini ja 2 bloodbagi! tal oli british assault pack ka, ning matche, hunting knife. jooksin metsa ja oli vaja hirmsasti liha, et bloodi tagasi saada. vaatasin backpacki,et mis seal olla võiks, ohhoo, 8 mutton raw meati. cookisin ära ja sõin. bloodi päris tagasi ei saanud.

aga preagu tuli muidu servu restart, laibad peaksid olema kadunud niiet gg mu m14 või siis kui kellegil vedas, siis vedas :)

 

mis sõber tegi? vahtis lolli näoga pealt kuidas ta su maha lasi ja siis dvj ma minema? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

friendly firet sain, juhtub ikka. muidu ta sai ka pärast surma, meie gaz oli rotti pandud ning kui ma tagasi baasi jõudsin oli raiditud, telgid tühjad ja teine gaz ka lännu. telkidesse oldi ainult viisakasti vastutastuks pandud ak-107 koos 1 magiga milles oli alla poolte kuulide. njamh, peab uuesti alustama. seekord mitmekesi tegema seda kõike, ennem olime ainult kahekesi, 4 venda võiks olla siis oleks super


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
friendly firet sain, juhtub ikka. muidu ta sai ka pärast surma, meie gaz oli rotti pandud ning kui ma tagasi baasi jõudsin oli raiditud, telgid tühjad ja teine gaz ka lännu. telkidesse oldi ainult viisakasti vastutastuks pandud ak-107 koos 1 magiga milles oli alla poolte kuulide. njamh, peab uuesti alustama. seekord mitmekesi tegema seda kõike, ennem olime ainult kahekesi, 4 venda võiks olla siis oleks super

 

Kui sa soovid ma võin liituda, kuid ma pole suurem asi "pro" alles täna alustasin :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi teab millest tuleneb FPS Dayz-s?

 

olen mõnes välismaa serveris siis FPS nii 20-40

olen eesti servus siis 50+ O.o

 

Pingist, arvutist...

endal tavaliselt välismaa serverites kuskil 20-40

yle 50 eriti tihti ei tule :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.