Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ise kui ostan uue arvuti, siis ostan DayZ Standalone. Soovitaksin sinul ka. Kuid miks? Paljude jutu järgi on ju DayZ mod palju parem ja parema FPSiga. Fuck this FPS, i came here to play. See ei jää igaveseks nii, et sul on 30 FPS, seda parandatakse nagu ma olen dev blogidest aru saanud. Seal ei ole ka veel hetkel näiteks masinaid. Ja ka need devid on öelnud, et max 1 aasta läheb veel selle mängu kallal veel, kui alles täiesti releasitakse. DayZ modis on ka ikka kõvasti vähem võimalusi, kui Standalones, see on sellepärast, et Arma 2 modimisel on ka mingid piirid. That's why Standalone tehti. Ise ootan ka, et millal saaks juba Standalone nagu täiesti valmis, et releasitakse täielikult. Ja samas ma olen ka kuulnud, et Standalone peaks kallimaks minema peale releasimist. Imo hetkene seis Standalones on päris kehv, sest see mäng sööb CPUd, seal on just vaja paremat CPUd, mitte paremat GPUd. Nagu ma olen ka aru saanud, siis seal on väga palju selliseid m***e, kes kavatsevad kohe su maha lasta, kui sind näevad, ehk seal on ütleme nii, et pmst suurem osa inimesi on bandiidid. Cmon, see on survival, mitte cod. Kindlasti bandiite võiks ikka olla, kuid neid bandiite on liiga palju imo. Repair me, if im wrong. :)

Edit: Standalonet on hetkel ka ostetud üle 2 miljoni korra, niiet mängijaid peaks korralikult olema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jo... Kas teil pole sellist probleemi dayz, et mäng viskab lambist alla ja enam mängu tagasi ei saa, kuid mäng on peal? Ma ei tea mis jura on , kas mängu ,arvuti või windows 7 viga. Algul on kõik korras mäng jookseb ilusti ja siis lambist läheb mäng alla. Äkki keegi saab aidata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.