Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  ristikene

  Liikmed
  • Postituste kogus

   972
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   743 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info ristikene'i kohta

  • Aste
   Pehme Vahvel
  • Sünnipäev 01.12.1997

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Olen korra sukeldumas käinud, varsti hakkan kursusi tegema, sõbranna on instruktor ka (nüüd vist ongi Barrakuudas tööl) . Täiega meeldiks seda teha, käisin esimest korda Rummus mööda müüri. Soovitan Eesti Sukeldujate Klubi ofc . Kui kunagi siit mingi punt kokku pandakse siis ma oleks ka täitsa in, et kampa lüüa
  2. Kui see on see RS6 mida nägin eile/üleeile Tartu maanteel endast mööda sõitmas, siis see ikka väga kurja häälega, kohe tõmbas jalad nõrgaks. Muidu väga nice masin ja edu Gumballil (Y)!
  3. Väga väga nice masin, tahaks isegi.
  4. Signatuur Mõõtmed:410x168 Teema: PSG (Paris Saint-Germain) Värvid:Ükskõik Render: .jpg Tekst: Lisainfo: Suured tänud ette ära kellegile abivalmile
  5. ristikene

   Ekool

   Suht hästi läinud isegi see veerand:
  6. See loovtöö on tõesti suht rõve asi, ei viitsi üldse teha seda.
  7. Protsessor mis ma välja pakkusin on hea võimsuse poolest ja veel lisaks see, et seda saab overclockida ning kui sellise eelarvega juba arvutit osta siis pigem ikka siukse komplekti võtta mis mängiks mõne aasta pärast ka võimsa mängu ära. Jahutust valisin jkymmeli arvuti ostuabi teema järgi kus 1000€ komplektis on valitud protsessoriks i5-3570k ning kuna see on overclockable siis tuleks võtta korralik jahutus mis jätab protsessori jahedaks. 1 TB kõvaketas täitub ära küll, endal on 1TB HDD ja vaba on sellest hetkel ~250GB. 8GB ram oleks tõesti parem kuna nagu spunge ütles, 4GB ram on pidevalt täis ja on olnud ka juhuseid tuttavatel, et mälu otsa saamisel viskab BSOD ette. DVD romiga tegelt enda valik kas tahad seda või mitte, ega mina seda peale ei pressinud, see oli ikkagist ainult soovitus. Küsin ka, miks sa arvad, et ta kunagi ei õpi overclockimist ära? Igaüks võib selle ära õppida.
  8. Kõvaketas - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/146737 Emaplaat - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/156788 Protsessor - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/157398 Optiline seade - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/182042 Mälud 2x - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/197110 Toiteplokk - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/197760 Korpus - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused-Ilma-toiteplokita-ATX-korpused178/130699 Protsessori jahutus - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-CPU-Cooler194/122011 Videokaart - http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/174520 Kogu maksumus 778.80€ (kui vaja siis saab midagi ära vahetada ning saab odavamaks) Endal on lahjem komplekt ning mängib vabalt kõik mängud ära maksimaalsete graafikasätete peal. (FC3, BF3, AC3) Ega see SSD protsessorile ega videokaardile jõudlust anna, et see praegusel hetkel väga vajalik on, SSD arvelt sai praegu parema protsessori ja/või videokaardi.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.