Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Keegi teab umbes neid kohti, kus ollakse elektro mäel? Nod 2 venda olid kuskil kuuse all.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elektro mäel chilliga põõsates, või peidavad ennast müüride taha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm, tulin just pelamast:D. Story on selline, et logisin mingis servus Stary juures välja sest tuli lagg. Läksin teise serverisse ja kuulen kohe laske, lähen kähku põõsa sisse ja näen V3S seisab keset teed, 4 venda on keset teed kükakil ja mingi 6 tüüpi sihivad neid selja tagant. Hakkasin neid ehmatama, lasin ühe laskjatest maha, pantvangid jooksid minema igas suunas ja sain 2 laskijat veel maha, ülejäänud läksid V3S'ga minema. Roomasin üle põllu, olin teele suht lähedal kui nägin ühte camoga venda põllul jooksmas, ma läsin see lask oli suht lucky... Sain esimest korda jooksu pealt ühe lasuga inimese maha. Arvestasin siis et 2 tüüpi peab veel elus olema. Läks mingi 10min mööda ja nägin V3S liikumas põllul. Vaatasin läbi sihiku, et 2 tüüpi peal. Muidugi seal taga võis ka keegi istuda. Igatahes lasin ma katsika õhku. Peale seda nägin kuidas 2 panvangi jooksid laipade juurde. Võtsid relvad ning muu kraami ja läksid minema. Ootasin veel 5 min ja läksin ise ka lootima.

Midagi erilist ei saanud, DMR'i kuulid olid otsas mul. Viskasin selle maha ja võsin M4 CCO SD endale. Sain paar NATO salve ka juurde. Liikusin

vaikselt Novy poole jä nägin heli crashi. Üks inimene läks seda lootima ja jooksis lihsalt ümber selle ja midagi ei saanud. Kuna tal relva polnud, jätsin ta ellu.

Peale seda logisin välja ja vb lähen õhtul veel pelama.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel tulin just pelamast, sniper hillil oli 2 sniperid lasid mind, sain shocki ja katkise luu, õnneks oli morhpine kaasas, võtsin selle ja natukese ajapärast vennad arvasid et said tapetud mu kuna tulid just sinna kohta kus ma pikali kukusin, ise roomasin enne seda natsa kaugemale, ei midagi siis need vennad tulid otsima mind. m4a1 CCO SD spammisin mõlemaid surnuks. midagi erilist ei olnud neil mõlemil as50, aga endal dmr ja selle juurde ma jäin, natuke syya võtsin ja peidsin ära nad.

läksin nende campimis kohta ja oh yllatust seal oli veel 1 vend kes tappis mu ära.

 

niiet kui sniper hillile lähete olge ettevaatlikud :D

 

vaatab vb öösel otsin asju ja lähen lootima :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lasime tüüpidega ringi SUVi ja ATV'ga. Mingi 40-50 inimest oli servus ning läksime NWA'sse actionit otsima. Lendasime laivi nägime kahte laipa ning 2-3 snaiprit higistasid meile pihta saada, ei õnnestunud. 2 võtsime siis maha ning üks kuses püksid täis ja logis välja. Looti tuli jälle.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi HV serveris ka mängib?

 

Pelasin 2 päeva, leidsin mingi paar campi aga seal loot spawnib kahtlaselt, et servu resal tuleb alles uus staff. Mulle vähemalt tundus nii, sest kõik poed ja fire stationid oli tühjad. Muidugi teised ehitised ka. Hetkel lähen otsin privae hive serveri ja lähen killima elektrosse.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi HV serveris ka mängib?

 

Eih. Mängin ühes Zombies.nu privaat hivega serveris. (Täpsemalt SE4)

 

Üpriski norm kommuun on. Hetkel on 5 serverit, millest 2 on scriptimisel. Üks server tuleb Panthera mapi peale ja teine tuleb küll Chernarusi. Ainult, et first person view on forcetud ning seal on ka rohkem looti.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eih. Mängin ühes Zombies.nu privaat hivega serveris. (Täpsemalt SE4)

 

Üpriski norm kommuun on. Hetkel on 5 serverit, millest 2 on scriptimisel. Üks server tuleb Panthera mapi peale ja teine tuleb küll Chernarusi. Ainult, et first person view on forcetud ning seal on ka rohkem looti.

 

oi ise mängin samas serveri SE 4

sa eile ei pannud tähele elektros mingid 3 venda kes spammisid AKMidega kesed linna?, kui panid tähele siis annan teada et 1 neist lollidest olin mina :D

 

samuti äkki saad öelda enda ING nicki? siis tean keda ma stalkima hakkan :D

 

1 väikse saladus kh sealt serverist :D

cap golovas kust on saarepeal see majakas, seal on hacker city. seal on kõik kohad tente täis ja alati peale serveri restarti sinna spawnivad asjad uuesti :D

1 neist tentisest on as50 ja ammod :D

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oi ise mängin samas serveri SE 4

sa eile ei pannud tähele elektros mingid 3 venda kes spammisid AKMidega kesed linna?, kui panid tähele siis annan teada et 1 neist lollidest olin mina :D

 

samuti äkki saad öelda enda ING nicki? siis tean keda ma stalkima hakkan :D

 

1 väikse saladus kh sealt serverist :D

cap golovas kust on saarepeal see majakas, seal on hacker city. seal on kõik kohad tente täis ja alati peale serveri restarti sinna spawnivad asjad uuesti :D

1 neist tentisest on as50 ja ammod :D

 

http://zombies.nu/char.php?s=se4&player=Striker

 

Tavaliselt on mul R.P.S taga, aga olin vahepeal lone-wolf siis võtsin ära.

 

AS50 päris ei tasu kätte võtta, saad banaani :D


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga see bann on siis kui keegi näeb sul seda ja ütleb adminile või kuidas? Ise proovin ka siis pelama tulla sinna.

Igatahes logisin täna servu sisse, jooksin Stary poole ja läksin telkide juurde, otsisin M4 ammot. Sain 2 salve ja siis läksin põõsasse snipema. Ootasin mingi 10 min ja siis märkasin zombisi jooksmas. Mingi 2 tüüpi üritasid punast autot korda teha. Siis jälgisin kuidas nad tulid ATV'ga sinna jne. Lõpuks said nad auto korda ja siis lasin maha nad. Võtsin kähku auto ja kimasin minema. Enne seda tõstsin ATV'st asjad ka üle. Vendadel olid ka mingid relvad, ühel oli MK12 ja teisel CZ 550. MK pistsin ka autosse. Hetkel mõtlen kuhu camp teha. Täna pidid minuga paar tüüpi ka liituma.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://zombies.nu/char.php?s=se4&player=Striker

 

Tavaliselt on mul R.P.S taga, aga olin vahepeal lone-wolf siis võtsin ära.

 

AS50 päris ei tasu kätte võtta, saad banaani :D

 

miks as50 kasutamisest peaks saama banni?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
miks as50 kasutamisest peaks saama banni?

 

AS50 ja L85A2 AWS on serverist eemaldatud. Selle asemel on lisatud palju teisi relvi, mida tavalises dayZ's ei leia.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AS50 ja L85A2 AWS on serverist eemaldatud. Selle asemel on lisatud palju teisi relvi, mida tavalises dayZ's ei leia.

 

Täpselt nii.

 

Juurde on lisatud näiteks sellised relvad:

MK12 MOD 0 (Umbes nagu DMR, ainult bullet drop on tsipa suurem)

PKM

AK-107

Skorpion

PDW Silenceriga

M4 Acogi ja Grenade Launcheriga.

 

Neid on veel, ei tule meelde.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rääkige kust ma oma guid leian?

 

Siis kui sisse lähed, siis seal olle battleeye versiooni alla on to.

http://zombies.nu/forum/threads/1124/


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi osab öelda miks ma igast servust kicki saan?

ping on alla 40

mingi joinin serverisse joosen 1 minuti ja saan kirja et kicked


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra, Stary juures ikka nii hea snipeda... Alguses tuli üks tüüp, lasin ta maha. Siis mingi 15min pärast tuli uus ja kuulen et keegi teine laseb ta maha. Ise olen kuskil põõsa all ja to vend oli metsas kükakil. Lasin tolle sniperi maha, sain veitsa NATO kuule juurde. Edasi sain veel 2 tüüpi maha ja atm on mul 21 killi mingi 2-3 päevaga. Mingi 16 saanud Stary juurest.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

noni, SE 4 on 31 inimest sees

tulge kh :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
noni, SE 4 on 31 inimest sees

tulge kh :D

 

See SE 4 kus sa mängid ei ole zombies.nu oma, sa mängid Se 4 mis on main hive.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal samas serveris just võtsin üksinda heli alla, nad suutsid maanduda kuid rootor läks katki vist. Igastahes seal siis oli veel 2 venda, kes helit maha tulid. Lasin nemad ka maha. Otsustasin kiirelt minna lootima ja heli vaatama, kuid neil oli ka kolmas tüüp, kes mind maha lasi. Oi seda rage.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.