Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Xspecial lahkus ka TSMist, v noh visati välja :/

 

temporary benched tähendab midagi muud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Xpecialil oli üsna vilets attitude teami sõnul. Regi küll ütles, et äkki see annab tal aega mõelda enda tegude üle ja parandab teda, aga ma ise arvan, et kui neil uues supportiga hästi läheb, võib see olla ka permament. Uus support võib olla C9T Glee(Wildturtle temaga duonud viimasel ajal).

 


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis selle hai`ga veel juhtus?

kahju küll muidu, c9 mu lemmik tiim kah muidu.

 

Hai has a collapsed lung. We expect him to make a full recovery but he can't fly to Paris for All Stars. Please wish him a speedy recovery.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hai ga jahsuht kahju, igatahes palju edu ja kiiret paranemist, Hai ja üldse C9 parim tiim. :)


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks ühe mängu võitnud, oleks promoted saanud, siis kukkusin järjest 0lp peale ja sealt edasi alumisse divisionisse 0lp peale. Hetkel sealt 0lp pealt ilma ainsa kaotuseta promodesse saanud, kus kaotasin ühe ning võitsin kaks, peale seda pole kordagi kaotanud ja hetkel 59lp. See kust loss streak algas oli mu 26'es katse promo mängudel ühes ja samas divisionis. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stuck in gold iv :( 50-75 lp, saan 70 lp ja siis jälle kaotan...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Kustutada

Curse Voice Keyd!

Saatis Curse kell 1 minu emailile.

 

Ma küll ei tea, et kas neid enam tahetakse, aga igatahes siin need koodid on.

Põhjus miks ära annan on see, et pole nendega mitte kui midagi teha.

 

 

  • ae20196f-0884-4a89-b477-11624d057526
  • 93f3638c-f0e1-43d9-8c9d-6a6137282b00
  • 1e13b50f-1e9a-4875-846a-a8059cf89af9
  • 0acf3abd-b7f5-4f96-92fc-9e033e8cc884
  • f68fff0d-f591-4dfe-ac29-5e9e80d28588

 

//Ma ei tea ka seda, et kas postitasin õigesse kohta, aga mujale polnud postitada :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

shine bright like a diamond

 

2ngr5zr.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miskipärast kahtlen et ZionSpartan CLGsse toplaneriks läheb, kui ta Coasti shotcallerina ei suutnud CLB'le ära teha ning suutsis teamiga LCSist välja kukkuda, ehk see näitab, et ta ei vääri seda top 3 positsiooni. NA's toplanerite seas talenti ei pidanud nkn liikuma, oleks huvitavam kui keegi EU'st mingi üsna vähe tuntud nimi läheks CLG'd esindama.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miskipärast kahtlen et ZionSpartan CLGsse toplaneriks läheb, kui ta Coasti shotcallerina ei suutnud CLB'le ära teha ning suutsis teamiga LCSist välja kukkuda, ehk see näitab, et ta ei vääri seda top 3 positsiooni. NA's toplanerite seas talenti ei pidanud nkn liikuma, oleks huvitavam kui keegi EU'st mingi üsna vähe tuntud nimi läheks CLG'd esindama.

Elame näeme. :) CLG's on siiski shotcaller paika pandud ning Zion on väga hea toplaner. Ma arvan, et see on vale lasta topil calle teha, ClG's peaks shotcaller paigas olema(Dexter/Link).

 

Ennustan ka C9 Allstar midlaneriks Bjergseni.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miskipärast kahtlen et ZionSpartan CLGsse toplaneriks läheb, kui ta Coasti shotcallerina ei suutnud CLB'le ära teha ning suutsis teamiga LCSist välja kukkuda, ehk see näitab, et ta ei vääri seda top 3 positsiooni. NA's toplanerite seas talenti ei pidanud nkn liikuma, oleks huvitavam kui keegi EU'st mingi üsna vähe tuntud nimi läheks CLG'd esindama.

 

Zion s*ttus pähe Westricele igas pelas. Shotcallimine ei mängi siit mingit rolli, eriti kuna CLGs on see juba olemas. Pluss Coastis polegi sel aastal kindlat shotcallerit. Minu mäletamist mööda nad üritasid sel aastal just nii teha, et terve tiim aktiivselt tegutseks selle kohapealt. Zion üks tugevamaid NA top playereid. CLG võtab kas Zioni või siis Aasiast kellegi. Pluss see CLB vs CST mingi 3 pela 4st olid sihukesed 50/50.

 

Zion oli minu mäletamist mööda ka kõige suurema killide ja cs arvuga TOP NAs. Lane peal on kindlasti NA TOP3s. Ainuke, mis soovida jätab on ta TP kasutused.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Elame näeme. :) CLG's on siiski shotcaller paika pandud ning Zion on väga hea toplaner. Ma arvan, et see on vale lasta topil calle teha, ClG's peaks shotcaller paigas olema(Dexter/Link).

 

Ennustan ka C9 Allstar midlaneriks Bjergseni.

 

Bjergsen ja Hai on kõige erinevamad midlanerid keda üldse võrrelda saab, Bjergsen on puhtalt carry ja keskendub oma lane võitmisele, Hai on rohkem supportive ja keskendub sellele et mäng võita, aga teamid saavad omavahel hästi läbi küll, aga eks ole näha kes Hai'd esindab.

 

Zion s*ttus pähe Westricele igas pelas. Shotcallimine ei mängi siit mingit rolli, eriti kuna CLGs on see juba olemas. Zion üks tugevamaid NA top playereid. CLG võtab kas Zioni või siis Aasiast kellegi. Pluss see CLB vs CST mingi 3 pela 4st olid sihukesed 50/50.

 

Viimases pelas kus Westrice Lee Sini pelas, sai küll Zion normilt kotti.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bjergsen ja Hai on kõige erinevamad midlanerid keda üldse võrrelda saab, Bjergsen on puhtalt carry ja keskendub oma lane võitmisele, Hai on rohkem supportive ja keskendub sellele et mäng võita, aga teamid saavad omavahel hästi läbi küll, aga eks ole näha kes Hai'd esindab.

 

 

 

Viimases pelas kus Westrice Lee Sini pelas, sai küll Zion normilt kotti.

West sai alguses killi + assisti lvl 1 peal ning freezis lane. Mundo aga farmida eriti ei saanudki solo, kuna tiim tuli botti siegema kohe. Kuskil lvl 5 kandis jooksid alles lane peal kokku ja siis oli Westil ~20 CSi + 1 killine eelis. Kui early champ saab sul lategame champi ees nii suure eelise varakult sellisel tasemel, siis sul pole midagi seal teha vaid istuda ja üritada farmida. See oligi kogu nende vastasseis selles mängus pmst, paar-kolm minutit.

 

CSiga kaotas lihtsalt sellepärast, et mingit lanephaset pmst top lanele polnudki vaid kohe läksid sieged lahti, mundo vajab aga csi ja siis scaleb lategame sisse, lee on kohe tugev.

 

Pigem oli West see, kes päris mitu lihtsalt killi CSTile andis, kuna West lõpetas minu arust early fed saades mängu mingi 4/5/5 v 5/5/5 ja herotsedes failis päris mitu korda, kuigi Zion, kes alguses taha jäi lõpetas mingi 3/1/5. Ainuke surm oli selle TP backdoori tõttu.

 

Nii et ma ei tea mis viimast mängu sa vaatasid. West oli CLB kõige halvem mängija terve seeria jooksul, 100%.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.