Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  vortex

  Liikmed
  • Postituste kogus

   1 452
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   173 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info vortex'i kohta

  • Aste
   Krõbe Vahvel
  • Sünnipäev 01.01.1989

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Kahjuks ei, sendimajandus :)

  2. Tere ma ei tea eriti csgo-st midagi aga sellised itemid ja skinid sonivad? http://gyazo.com/77a175c14aa46abc6ee5fb5ba7b35d97

  3. Tänud Amichiele, sain tagasi. Tänud ka Martinile, kes kiirelt reageeris. Escape Artisti võib kustutada
  4. vortex

   100GAG alustas!

   Ja mismoodi siis YouTube kopeering on?
  5. Muideks see limiit ei lähe hetkega peale. Seda arvestatakse 24H jooksul korra. Võibolla nüüdseks on ära fixitud, aga vanasti oli nii... Kui tahtsid, siis võisid endale kasvõi 10K arve teha 24H jooksul.
  6. See ei õigusta mitte mingit moodi peksmist.Meil koolis käib ka üks suht shemale, ülbitseb kõikidega ja värki.Endalgi selline tunne, et oleks ta teisest soost siis saaks kohe hea obaduse. Isegi kui naine sulle ise kallale tuleb, oleks sul enda turvalisuse huvides targem tal lihtsalt kätest kinni võtta ja maha rahustada.Tean mõnda juhtumit, kus naine on mehele kallale läinud, mees lükkas naise pikali ja sai selle eest teistel meestel peksa.Mehed tõid ettekäändeks, et naisepeksja on naisepeksja ja kõik. Tuleb elada nii, et selliste idiooditega lihtsalt kokkupuuteid ei oleks.Aga kui mees ikka naisele ise purjuspeaga kallale läheb, siis tuleb igaljuhul vahele astuda.Endalgi oli suvel selline juhtum kus ühel üritusel nägin, et üks vennike lõi naist.Täitsin oma kohust ja lendasin samamoodi jõhkral kombel vahele. Seadused on mõlemale võrdsed, nii, et kui tema sind peaks ründama, siis jääb siiski tema süüdi. Erilist vahet pole kas ta naine või mitte, selline saab tou vastu kohe. On lihtsalt inimesi, kes ei mõista asju verbaalsel tasandil ajada.
  7. Kas mingisugusel kasutajal ka hunnikus charme leidub?
  8. Nvm, sain. Mis on charmide seis tollel kasutajal?
  9. Muidugi ei aksepteeri sellist asja, aga vahepeal on osad naised ise jube provotseerivad ning lausa nõuavad, et keegi neid slapiks. Sellistest on mul ükskõik. Neid pekske palju tahate.
  10. Et siis need, kes praegu osalevad, lähevad esimesse loosi?
  11. Kõik teeb sind hulluks, kui liigselt tarbida. Kasvõi piima joomine.
  12. Saidi kujundus ja menüü hovering on JUBEDAD. Mille jaoks panna esimene pattern, mille kohta AP tutorial leitakse, endale taustaks?
  13. See tavaline värk. Kogutakse veidi reppi lihtsalt. Tekib mingi magusam võimalus järjekordselt ning kadunud ta ongi uuesti rahaga. Tavaline värk scammerite puhul.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.