Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Adc on parim :D. Top ja mid ka hea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah aga ADC ja APC peavad terve mängu farmima, sest ülejäänud rollid ei saa sellega hakkama & raha vaja.

 

- selle peaks küll Riot avalehel avalikustama minu arust. Tõsiselt hea.

 

 

IMO väga mõttetu vingumine. Reddit jms on sellist tüüpi paska täis, kuid need vennad ei saa aru sellest, et tegu on vaid mänguga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
IMO väga mõttetu vingumine. Reddit jms on sellist tüüpi paska täis, kuid need vennad ei saa aru sellest, et tegu on vaid mänguga.

Tänapäeval on sellised asjad ikka kõvasti rohkemad kui lihtsalt mäng. Eriti kui aktiivne streamer, pro gamer või kuskil seal üleval pool oled ning üritad jalga ukse vahele saada. Eriti tänu veel sellele mismoodi Riot E-sporti edasi viinud on. Jalgpall on ka kõigest mäng.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kena päev, praeguseks 3 mängu teinud topis kõik võidud, 2 pela nii ära pushitud top, et juba 14. mindal on vastasel mõlemad turretid läinud ja mul ikka alles. Ühes pelas panin aatroxiga baroni ka rotti :) hüppasin sisse 1vs5, mõtlesin krt mida ma tegin, aga näe tiim tuli kuskilt tagant ja sain baroni.

 

Eriti hea see, et mul on XP boost + double xp :D :D

 

Tänased pelad: aatrox, wukong, master yi, lähen proovin nasust kah, kuigi teda ei taju


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
LAS / LAN serverites juba teie armas Curse Voice keelatud

 

Mulle meeldib, see sest see on hea lihtne mugav, aga mis kuradi pärast sinna need timerid topitud on, seda ma ei mõista. See on hea kui oled Solo Q ja kellelgi teamis on veel CV, väga lihtne on neile link anda, et nad hetkega kanalisse saada. Ainult timerite pärast on keelatud ma usun.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi eunes ranki vms?

 

Ei julge, sa jube rager.... :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Denial tegi esimeses pelas päris head tööd, eriti magus oleks kõige halvemal promodesse saanud tiimil võita kõige tugevam vastane kes seal promodes on. Lootsin, ka et C9E ära võidab, oleks taas LCS laval eestlast näha saanud, aga jah SHC tegi tubli tööd.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold on nii mõttetu... saad mingi 75 lp, oled mõne mängu kaugusel promost ja siis kohe hälvikud teamis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus

 

Kuidas kukkuda G5 to S1? Kas ntks 1kuu afk olema ranki pelamistest või lihtsalt kaodata 10x 0lp pealt G5s?


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold IV promod :D

 

http://gyazo.com/5d68221bf1f9c040d082275f99084ce1 f*ck yea! Teen veel platti äkki?

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just tegin pela, G4 olen. Ja olin Leona ja Cait bot, ja Luc ja Morgana vastu botis, saame hakkama enam vähem. Lampijuhtus midagi, ja kaotamas olime. muidu oli algul skoor mingi 10/1, aga kaotasime.. siis osad l2ksid nii n2rvi ja report ja report.. vihkan taolisi tyype. Kes kirjtuavad report ja report. Mu kotha ka flame, aga jungleri ja caiti kohta ka m6nus flame. see ongi ju ilus p6hjus miks kaodatakse.. Never lose hope loli m2ngus. vms?


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa eune või west? Võiks koos pelada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.