Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma ei ole halb:D ma olen Hea. Eks ma lasen tiimiga 10W teha ja siis annan uued tulemused, kuidas läinud.

 

Aga oletame:

1) sa võidad oma lane, saad seal 2-3killi

2) samal ajal ntx bot lanes on meil draven 0/20

3) siis läheb 20/0 enemy Mid lane ja teeb 2 laksu ja meie tiimi mid laner kutu

4) varsti jõuab juba 25/0 vend minu juurde ja mina olen ntx 5/0, ma võitsin lane juu, aga ei kui su oma tiim fedib vastase ülesse, siis selle oma lanega sa ei tee midagi ja kui peaks enemy sind nägema, siis ma oletan 3 laksu ja kellad

 

Okei.. Teamfightis võib juu selle feeded venna maha saada ja siis teha ace ja nii edasi kuni win, aga ei ARVAD ET TIIM TULEB KOKKU? Eip, igaüks läheb oma suunas ja siis teed seal 3vs5 ja võidad? Eip, feed vend võtab yksi ka kinnisilmi meid 3 maha.

 

70% minu pelad on sellised, oma lane võidan ma 80% mängudest, aga see ei aita..

 

Peab olema koostöö et võita, focus, wardid..

 

 

E:/ see et ma silveris istun, on sp kuna ma mängin rohkem normalit, iseenesest pean ma oma võimeid plati tasemele, silver 3 on easy mulle, ma carryn lebolt kulda sealt, lihtsalt prgu on tegemist, aga võin proovida paari nädala pärast ja teha kulda

Oh jah. Saa aru, mäng ei käi lane võitmise peale. Kui sa oma jutu järgi koguaeg lane nii ära stompid, siis pushi enemy towerisse v võta see tower maha ning mine roami teistel lanedel.

 

Ja oma plati tasemel juttu pls ära hakka rääkima. Kui sa reaalselt plat oleks, siis silverist kulda carrymine on päeva küsimus. Sinusugune plati vend arvab ka, et on D1. Su hetkeline asukoht näitab täpselt kui palju sa väärt oled.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole halb:D ma olen Hea.

E:/ see et ma silveris istun, on sp kuna ma mängin rohkem normalit, iseenesest pean ma oma võimeid plati tasemele, silver 3 on easy mulle, ma carryn lebolt kulda sealt, lihtsalt prgu on tegemist, aga võin proovida paari nädala pärast ja teha kulda

 

On ikka jörr, räägib siin, et suudab carryda aga nihhuja, kui sa kaotad mängu, kuidas sa siis carryd? buy a brain

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tüüp pls. not again.... :D

 

Wut? Kui ta nii hea on siis tahaks teda mängu cärrimas näha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On ikka jörr' date=' räägib siin, et suudab carryda aga nihhuja, kui sa kaotad mängu, kuidas sa siis carryd? buy a brain[/quote']

Rank ja normal on erinev, ma panen rõhku normalile, et pärast lihtsalt ronida kõrgemasse liigasse, rankis saan hakkama, aga kaua seda ei oska öelda, silver 3 igatahes easy


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rank ja normal on erinev, ma panen rõhku normalile, et pärast lihtsalt ronida kõrgemasse liigasse, rankis saan hakkama, aga kaua seda ei oska öelda, silver 3 igatahes easy

 

Mida sa plat vend siis lärised, ole vait ja õpi oma vigadest enesearmastaja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rank ja normal on erinev, ma panen rõhku normalile, et pärast lihtsalt ronida kõrgemasse liigasse, rankis saan hakkama, aga kaua seda ei oska öelda, silver 3 igatahes easy

 

Muidu sulle teadmiseks, et kui sa oled teistest tõesti nii palju parem, kui arvad, siis skoor ei tohiks mingit rolli mängida. Su skoor võib olla 0/0/0 ning vastasel 10/0, kui kaardid õigesti lauale mängid, siis tõmbad sa tuimalt vastasele koti pähe, tema skoorist olenemata. Esiteks on silveris buildimine mööda, abiliteid lebo dodgeda ja üldse outplay võimalusi küll ja veel.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

soloq = 9 kehvat mängijat + 1 hea (sina). peaks ju lihtne olema ;)

 

anyway, kui kellegil curse keyd on, palun pmige üks :P

 

E: see zedi play oli väga arusaadav ju, faker sai ainult 2 shadow slashiga, 2 auto attackiga ja botrikuga pihta. pärast seda cleansis death marki ja ignite, dodges flashiga ryu shurikenid, siis shadowiga tagasi ning E. viimasel hetkel sai ryu autoattackiga ka pihta, mis tegelt pidi ta ära tapma, aga dangerous game op. muidu haige teema, aju peab töötama nagu arvuti, et nii teha o.o

Muudetud liikme Hau5'i poolt

lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vii enda Westi või mitte? Euw's tundub nagu rohkem toimuvat aga EUNE's on semud(keda nagu nii harva näeb). Kinda bored sellest EUNE solo Q'st.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vii enda Westi või mitte? Euw's tundub nagu rohkem toimuvat aga EUNE's on semud(keda nagu nii harva näeb). Kinda bored sellest EUNE solo Q'st.

 

Worth. Endal oli sama lugu, aga nüüd sebisin endale eunesse acci millega semudega koos LANis vms pelada.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vii enda Westi või mitte? Euw's tundub nagu rohkem toimuvat aga EUNE's on semud(keda nagu nii harva näeb). Kinda bored sellest EUNE solo Q'st.

Transferi konto euw ja tee eunesse smurf v6i osta konto.

Ma usun, et tasub ikka :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üle viimisega see jama ka, et automaatselt -2 divisionit. :D Mul westis tegelt smurf olemas ja eastis 3 kasutajat.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täpselt aasta loli mängind ja täna siis

gold4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris hea luck on sul siis PoleNime kui igamäng on teie bot feedinud 0/20 ja vastaste mid saanud feedi 20/0 .

Jap.

http://www.lolking.net/summoner/eune/44495640#matches

Seal oma 0/19/2 oli meie mäng + selliseid feedereid kohtan ma ALL DAY


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jap.

http://www.lolking.net/summoner/eune/44495640#matches

Seal oma 0/19/2 oli meie mäng + selliseid feedereid kohtan ma ALL DAY

 

Lol, ta on level 5 ja ilmselget mängib LoL'i esimest nädalat. Mis su nick on`?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jap.

http://www.lolking.net/summoner/eune/44495640#matches

Seal oma 0/19/2 oli meie mäng + selliseid feedereid kohtan ma ALL DAY

 

:fp::fp:

Ma kaldun arvama, et sul on flamemine lausa nii käpas, et sind võib selles lausa profesionaaliks nimetada.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidu kas ma ainus, kes istub diamondis ja mõtleb, et mis kuradi valemiga ma sinna sain? For real, selline tunne, et peaksin kuskile kulda tagasi minema. Igapäevaga läheb aina hullemaks. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.