Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tra ma cärrisin end ise goldi, mina võin öelda, et olen seda väärt :P Mu overall score on: 1630/1223/1736. KDA 8.1/5.9/8.3, PoleNime ära platist unistagi, sind on selgelt silverisse cärritud. 1/13 pls.

Aa mis su hypersuper duopartnerist sai kellest sa siin vahepeal k6igile kuulutasid?

No ma nii huvipärast.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aa mis su hypersuper duopartnerist sai kellest sa siin vahepeal k6igile kuulutasid?

No ma nii huvipärast.

 

Ignore sai :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere

Kas keegi saaks anda ühe curse key? PM :)

Aitääh

Muudetud liikme pcky'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarust võiks selle lolking teema ka ära lõpetada, niiiii aegunud leht juba. Pigem kasutada lehti nagu http://euw.op.gg/ ja http://eune.op.gg/ . Sealt saate ka oma current game infot vaadata lolnexuse asemel. Baronite ja dragonite stealimisest rääkides siis season 3's kui varust mainisin snipesin ikka üle paari mängu mõne dragoni ära. Endale kõige meeldejäävam stealimise teema oli nüüd preseasoni ajal ezrealiga, tiim rängalt killide turretite ja üleüldse rahaga maas, alguses suutsin 2 korda ultiga dragoni stealida ja siis 10 minutit hiljem hüppasin E-ga üle baron piti, baron steal Q-ga ja flash tagasi üle piti ning mõni teamfight hiljem tuli win koju.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://na.leagueoflegends.com/node/14916 Double IP weekend! Nolama.

 

Just paar nädalat tagasi ostsin ~30K IP eest rune juurde ja nüüd lasevad nad runed 30% alla üheks päevaks. Well fuck. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Topi ega junglit ei taha mängida.

Topi ei taha kuna see on k6ige tegevusevaesem koht ning junglis ei saa piisavalt hästi hakkama.

 

Eelisjäriekorras mängiksin supporti, seejärel adcd ning alles siis tuleb mid.

@PoleNime

Botrk oleks sul m6ne muu iemi asemele v.a armor kenasti sobinud.

Attack speed ja lifesteal + active oleks paremini toitnud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi eunes homme pelada viitsib? Täna pole aega kahjuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt arvan, et kui inimene igas rollis mängida ei oska ja nõus mängima ei ole, siis ei ole mõtet ranked mängu ronida ka...

Kahjuks on neid inimesi vähe, kes nii arvavad... Viimasel ajal asi paranenud küll, tuleb tõdeda, eriti palju troll pickereid ei näe.

 

nii küll ei ole, ma näiteks vihkan adc mängimist. vajaduse korral muidugi võin mängida, aga mingit carryt siis oodata arvatavasti pole. kõige parem ongi climbida, kui mingid kindlad champid ja rollid selgeks õpid, mitte iga mäng ei mängi seda champi, mida lolcounter pakub, nagu mõned lol. ise lasen jaxi või blitzi atm, kui neid ei saa, siis lähen mid või jungle. blitziga 33W/13L lel. jaxi veel õpin, a mitu mängu ära carrynud sellega. kui triforce ja botrk käes ei suuda keegi 1v1. jax op

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.