Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Unetu

Blokeeritud
 • Postituste kogus

  316
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  12 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

10 Good

1 Jälgija

info Unetu'i kohta

 • Aste
  Banned

Viimased profiili külastajad

Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

 1. Iga inimene teab mis on riskid illegaalse asja transportimisel. Aga no tõesti ma ei ole süüdi....
 2. Politseisse see ei saa minna kuna poiss ise on 15 ja mina olen müüja tema ostja. Kuna tegu on psühhotroopse ainesisaldusega "esemega" siis kahtlen aga jah. Sai siis isikult kes mulle müüb küsitud, et kas kuidagi moodi võlgu saan jääda vms sellega ei vea välja.... Või siis eelmise laadungi raha tagasi... ka seda ta ei tee..... Oehh. Ban paluks jagasin talle enda elukoha ka juba. "paar kõnet ja ...." pidi olema elame näeme aga jah.
 3. Pange bani mulle palun, saab kohe jama kaelast ära. Inimene kes tornidest ilma jäi (mitte minu süü tõttu!!!!!)tuleb teeb siia teema. Mina jäin tornidest - tema rahast ilma. Pole võimalustki, et ma maksan oma raha kahjuga tagasi 86 euri on suur summa.... Mul pole muud öelda kui vabandust. Kui te tõesti leiate, et asi on bani väärt siis laiatage ära , sest ma ei maksa 86 eurot kahjuga tagasi.... Jä noh tõesti mis mul muud üle jääb kui.... vabandust!
 4. Pange bani mulle palun, saab kohe jama kaelast ära. Inimene kes tornidest ilma jäi (mitte minu süü tõttu!!!!!)tuleb teeb siia teema. Mina jäin tornidest - tema rahast ilma. Pole võimalustki, et ma maksan oma raha kahjuga tagasi 86 euri on suur summa.... Mul pole muud öelda kui vabandust. Kui te tõesti leiate, et asi on bani väärt siis laiatage ära , sest ma ei maksa 86 eurot kahjuga tagasi.... Jä noh tõesti mis mul muud üle jääb kui.... vabandust!
 5. Hakkasin algust tegema ja siis jooksis juhe kokku
 6. Mingi 30 minutit - 45 minti läheb u. pea tühi hetkel...
 7. aa ups .... Eks ma mõtlen siis midagi..... Kui palju sõnu?
 8. Keerasin tornid musta kilekoti sisse, tõmbasin teibi ümber ja vsjo... 2 lahtist pakki oli ka.... kotis (kahtlustan et lahtine pakk läks lahti vms kuna punkt 3 on sellega seotud)
 9. Okei Eks ma siis arvatavasti jään seda arvet ootama...
 10. No jaaa aga seal polnud ju midagi valesti....
 11. Ei saanud aru Millega sa siis abi vajad =D
 12. Juhuks kui sa ei leia poest ülesse.
 13. Panin Snusi posti aga ta ju ei ole seitsmenda punktiga vastuolus?
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.