Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Curse Voice muutus ka minu jaoks mõttetuks, kuigi nad loodavad selle VoIP süsteemiga edu saada, siis ma kasutasin seda ainult timerite jaoks.

 

http://beta.cursevoice.com/forums/beta-feedback/feedback-and-questions/2930-removal-of-automatic-timers

 

See VoIP süsteem on väga hea ning minu arvates peaks ka Riot seda tugevalt toetama.

 

Ei tehta selliseid lolle overextende ja facechecke ning ma usun, et see keskmine mängimisoskus ka tõuseks tänu sellele. Voice chatis on ka võimalik tiimikaaslastele öelda, mida paremini teha ning analüüsida, mida kirjutades on väga raske teha. Eriti kui tegu on inimestega, kes teineteist ei tunne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
GG, esimene ranked penta alles diamond promos, kolmandas mängus :D seasoni alguses s1.

 

http://www.upload.ee/image/4036324/eez.png

 

 

Ainult adc mängid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold 3 promod jälle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain unranked kasutaja ja praegu 2 võitu 10mnest rankis tehtud.. Ei tea mis divison tuleb.

 

2/10 ja eelmine season oli gold 4 saad 10/10 siis arvatavasti tuleb siiski gold IV-I


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja minu esimene Ranked pela tehtud - http://prntscr.com/3g7od1

 

Tean, natuke valeid asju ostsin Vi'le aga käib kah, järgmine kord ostan rohkem tanki.

 

Vedas, läksin ka täna tegema, päris hea tiim oli champ selectis, op, vastastel palju nõrgemad ja siis keegi leavis nende omadest, sain siis uue tiimi, tiimi champid olid halvad, vastastel gold V ja silver III esimeses pelas, ok? Igatahes 10 minda peal oli 2/7 tiimi skoor ja minu killid, aga pärast hakkasin ka surema, kuna master yi oli feeded, kaotus ;(

 

Proovin kuskilt leida duo kaaslase..muidu läbi ei löö

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vedas, läksin ka täna tegema, päris hea tiim oli champ selectis, op, vastastel palju nõrgemad ja siis keegi leavis nende omadest, sain siis uue tiimi, tiimi champid olid halvad, vastastel gold V ja silver III esimeses pelas, ok? Igatahes 10 minda peal oli 2/7 tiimi skoor ja minu killid, aga pärast hakkasin ka surema, kuna master yi oli feeded, kaotus ;(

 

Proovin kuskilt leida duo kaaslase..muidu läbi ei löö

Pidid plat olema ju enda jutu järgi. Normaalne Plat player carryb 1v5 mingid bronze/silver nii ära, et ei tee teist nägu kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pidid plat olema ju enda jutu järgi. Normaalne Plat player carryb 1v5 mingid bronze/silver nii ära, et ei tee teist nägu kah.

no ma tegingi põhilised killid alguses, kuid juba kui top master yi oli feeded, siis lasi oma ühe Q kõik maha.

 

 

Õnneks sain lugeda, et kui suuremad ranked vennad enemy, siis võin kaotada veel ja võimalus golda saada, ühel oli 8/2 ja kuld. Kuna mul oli vastased gold, ja 2 x silver 3, siis võimalus isegi kulda saada, kui nüüd 9/1.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No see, et su vastane kuld oli ei näita midagi. Oli Lihtsalt G5 vend, kellel oli silver MMR.

Ja kui see sul esimene ranked oli, siis AVG MMR oli 1200, ehk siis kullast on asi kaugel.

 

Igatahes kui solod, siis enamjaolt saab 10 võiduga S1, kui hästi joppab, siis ehk G4/5 kah.

Aga kulda saadakse tavaliselt siis kui kõrgema vennaga duotakse, siis see viib placement matchide MMRi üles.

Solodes sina küll kulda ei saa placementidest.

 

Ja pole vaja rääkida kah, et vastane fed oli. Kui sa oled plat vend, siis silver mängud carryd sa solo 99% ära. Peaksid lihtsalt aksepteerima seda, et oled silver player.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ma tegingi põhilised killid alguses, kuid juba kui top master yi oli feeded, siis lasi oma ühe Q kõik maha.

 

 

Õnneks sain lugeda, et kui suuremad ranked vennad enemy, siis võin kaotada veel ja võimalus golda saada, ühel oli 8/2 ja kuld. Kuna mul oli vastased gold, ja 2 x silver 3, siis võimalus isegi kulda saada, kui nüüd 9/1.

 

Kaine oled ikka? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No see, et su vastane kuld oli ei näita midagi. Oli Lihtsalt G5 vend, kellel oli silver MMR.

Ja kui see sul esimene ranked oli, siis AVG MMR oli 1200, ehk siis kullast on asi kaugel.

 

Igatahes kui solod, siis enamjaolt saab 10 võiduga S1, kui hästi joppab, siis ehk G4/5 kah.

Aga kulda saadakse tavaliselt siis kui kõrgema vennaga duotakse, siis see viib placement matchide MMRi üles.

Solodes sina küll kulda ei saa placementidest.

 

Ja pole vaja rääkida kah, et vastane fed oli. Kui sa oled plat vend, siis silver mängud carryd sa solo 99% ära. Peaksid lihtsalt aksepteerima seda, et oled silver player.

 

Imo gold v saada suht lebo, peaks vist gold 3 promod ära tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.