Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

 

Lambist hakkas igav ja mõtlesin, et prooviks midagi sellist teha. Pole kunagi varem sellist videot teinud ja esimest korda üritasin siis.

 

Video oleks parem kui sa oleksid ikka highlighte ise cuttinud ja kokku pannud :)

 

"

" copy paste pmts ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Video oleks parem kui sa oleksid ikka highlighte ise cuttinud ja kokku pannud :)

 

"

" copy paste pmts ju

 

lol what, see video seal ju ainult yks bo5 ja sealt pole midagi võtnudki.. ma pmst downloadisin mängu ja cuttisingi sealt parimad hetked? :D


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsin bronze mängija, kellel endal kasutajat pole aga tahaks LoLi pelada. Vaja teha rankedis gold 3 pealt bronze.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui sa hakkad mingi jama keerama goldis siis tuleb nii palju reporte , et lõpuks kasutaja banned :D

 

Unskilled player reportid ei jõua kuhugile. Kui sa mängu jooksul suud ei pruugi pole midagi mille eest bani saada.

Banni oskab iga loll saada.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui sa hakkad mingi jama keerama goldis siis tuleb nii palju reporte , et lõpuks kasutaja banned :D

Enne saad 100x 1 day banne, siis 3 day banne, siis week banne ja siis kui aasta otsa juba banned oled, siis saad permanent. LoLis on suht võimatu permanent banni saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Otsin bronze mängija, kellel endal kasutajat pole aga tahaks LoLi pelada. Vaja teha rankedis gold 3 pealt bronze.

 

No ma ise gold 3, kuid võiks ju proovida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Demote to g4, kui mul on w-l ratio +15, kohe esimise mänguga 0 lp peal :D :D wtf...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma ise gold 3, kuid võiks ju proovida :D

 

See liiga hea, otsin bronze mängijat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See liiga hea, otsin bronze mängijat.

 

No nüüd rsk olen gold 4, sest riot vihkab mind tra. Pole normaalne kui saan +15 w/l ratio demote.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See liiga hea, otsin bronze mängijat.

Ma ise olen unranked, euw FakeYee, võiksin E-R proovida peale kooli, N muidu terve päev vaba, aga ma ei tea kui kiiresti võimalik kukkuda bronzesse

 

Lolking: fakeyee

 

Kui sul lee sin, siis tollega ma noob, alles ostsin ja samal ajal saaksin õppida teda:D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi mingit ranked teami ei viitsi eastsi/westis kokku panna for fun?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/ac99e4c1db18fe6407513183813822cb :D :D 1337 op. Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krt euw jälle paneb kokku, praegu mäng käib, aga ma saan siin ju kirjutada, sest ta reconnectib seal vaikselt :P

ei tea kes võidab, korraks saime mängu, siis ma üksi pelasin seal 2 minta ja uuesti :D

 

e:/ thx god, mingi 15 min jamasin kui sisse sain, 2 vastast olid juba baasis, õnneks tuli peale mind nasus ka sisse ja siis sivis väike push ja vastesed surrisid, free win :D

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.