Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

dude ausalt, kui sa oled nii hea nagu sa väidad siis sa saaksid vabalt positiivse normal w/l aga sa ei ole nii hea, nii et harjuta aga edasi!

Kuidas? Kui mul igas mängus on 1-2afki, 5vs3 teamfightis ei pea me elusees vastu, ma olengi hea, aga teised.. + feederid


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas? Kui mul igas mängus on 1-2afki, 5vs3 teamfughtis ei pea me elusees vastu, ma olengi hea, aga teised..

 

Dont play for win, play for fun.

 

Boom, ole lahke. Tegin su elu just lihtsamaks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dont play for win, play for fun.

 

Boom, ole lahke. Tegin su elu just lihtsamaks.

 

See pole fun, kui tead ette et iga mäng on kaotus. Eks mängin arvatavasti kasutajaga edasi ja kutsun paar sõpra appi, et vähemalt 10W oleks rohkem ja siis mängin rahulikult yksi edasi.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas? Kui mul igas mängus on 1-2afki, 5vs3 teamfightis ei pea me elusees vastu, ma olengi hea, aga teised.. + feederid

Ma ei saa sinust aru, tundub, et sa ikka päris närvis selle pärast. Mul on ka tihti feederid/leaverid mängudes ja ma mängin ranked mänge mitte normaleid ja enamus ajast ma lihtsalt võtan asja naljaga ja lõbuga, sest siiski, see on ainult mäng. Ma mängin seda rohkem meelelahutuse pärast, mitte selleks, et enda närve raisata ja hääl ära karjuda arvuti taga.

 

@Hendrik, +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@poleNime, just uninstall the game and move on with your life. See pole mingi alafoorum, milles igapostitus on täis nuttu ja hala. Kui läheb halvasti siis läheb, jesus crist. Normal mmr ei koti MITTE kedagi. Aga kui sind nii väga huvitab, tee uus kasutaja mitte ära postita 10 korda sama paska(mõtte poolest sama).


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin ka 2 pela, esimene oli kindel võit tulemas, üks isegi arvas et afkib korra ja käib söömas, see afki jäigi :D saime lõpus ikka kotti :D

Võtsin asja naljaga nagu siin eelnevad ütlesid, samas nagu veidi jäi kripeldama:)

Tegin ühe ARAM-i peale sain Leona, esimene mäng temaga, aga sain hakkama ja jättis väga sümpaatse mulje(loe läheb ostuks :D), seega saime võidu mis tõstis tuju ja eelmisest mängust juba jumala savi :) Seega PoleNime võta ka asja lõbuga, küll ükskord 13lose ja 1 win asemel 13win,1loose ning peeretav nägu peas ka tulevad. GL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole fun, kui tead ette et iga mäng on kaotus. Eks mängin arvatavasti kasutajaga edasi ja kutsun paar sõpra appi, et vähemalt 10W oleks rohkem ja siis mängin rahulikult yksi edasi.

 

Sa pead küll oma mindsetti muutma, niii ei jõua sa kuhugi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus siis:

Praegune kasutaja: 113W/125L

Kas see kasutaja on pekkis, kuna see mu first kasutaja, siis kaotusi on jh palju, isegu kui saaksin sõprade abiga ühiseks W&L, siis ikkagi see 100 kaoutust vist palju.

 

Endal tuli mõte teha uus kasutaja, siis saaksin kindlalt paremale positsioonile. Näiteks 40W/3L ja asi lähekski selles suunas edasi

 

Mis Teie muidu arvate?

Võin raha vahele panna, et lõpetad samas seisus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw tra garen ja gragas "premade top!1!!!!111!" instalockerid olid just mängus. muidugi aatrox callis enne neid top ja ei tahtnud kuhugi teise lane'i ka minna ja siis nad olidki seal kolmekesi topis. ütlesin küll, et "cmon aatrox be smarter, go bot", aga ei. vaidlesid 5 minutit ja aatrox läks afk. gg. fkn 12-aastaseid täis see mäng. normalid küll, aga sellised kakanäod ajavad tõsiselt kettasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei mõista miks te nutate siin selle üle, mis juhtus teiega kuskil normal mängus või siis rankedis. Iga jutt samasugune "Mu teammated tegid palju vigu ning ma ei teinud ühtegi viga ja olen oma liiga parim mängija" Siin nutmine ei aita teid absoluutselt mitte. Vaadake streame/lugege guide ja mängige mängige mängige! Muud moodi ju paremaks ei saagi. Ja kui ei meeldigi mängida või närvitsed iga mäng, siis soovitan mängu uninstallida ja eluga edasi minna ning olla õnnelikum ja rahulikum.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võibolla tõesti ma pole tiimi parem alati, aga julgen väita, et viimane ma ka pole, tavaliselt tiimis top1-3 vahel. Ehtne näide, kui läksin paar päeva tagasi EUNE, mul oli seal 6W5L meie tiimis oli afk ja ma suutsin mängida skoori 31/2/9 , saaksin parema alguse ja parema tuleviku kasutajale.

 

Siis kui sul on parem normal mmr saad sa ka endale palju tugevama enemy... Mul oli vahepeal 40w rohkem ja S3 diamond 2 oli topis enemy - lõpetasin skooriga 10-10 (ad carry) defeat kahjuks sest minu top oli 2-16. Ja uue kasutaja leveldamine võtab väga palju aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle jutu peale ma ütleksin learn 2 carry. Buy Wu, go jungle and win games. Wu retarded op atm hydra ja cleaveriga.

http://gyazo.com/f3dac926dd82d90719d5dca71b24fcac

http://gyazo.com/571cccf02f10fda078139b37cad7099b


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi muidu teab kuidas see tiimide tegemine käib, et kas mäng paneb tavaliselt ühele tugevamad, teisele nõrgemad vastased või on siiski 50%-50% . Uurisin ka netist, tegu suht lolli küsimusega, aga keegi teab äkki. Praegu ise olen aru saanud, et kuidagi lv järgi, näiteks meie

kui mõlema tiimi lv kokku arvutada, saame peaaegu sama tulemuse? Või mingi võitude järgi?

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi muidu teab kuidas see tiimide tegemine käib, et kas mäng paneb tavaliselt ühele tugevamad, teisele nõrgemad vastased või on siiski 50%-50% . Uurisin ka netist, tegu suht lolli küsimusega, aga keegi teab äkki. Praegu ise olen aru saanud, et kuidagi lv järgi, näiteks meie

kui mõlema tiimi lv kokku arvutada, saame peaaegu sama tulemuse? Või mingi võitude järgi?

 

Tegelt see käib nii, et sina saad noobid teami ja enemy'd on kuld-plat mängijad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt see käib nii, et sina saad noobid teami ja enemy'd on kuld-plat mängijad.

ahh mis sa plärad, mul praegu kõige suuremad vastased olnud bronze I, eile näkkas, sain oma tiimi Silver V, mäng oli 4vs5 ja tegime ära :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahaha, mängisin mingi vennaga kes oli mingi laksu all või midagi. Tegi mingeid imelike asju, pani räigelt pange ja siis pärast kui enemy oli nashi ära teind korrutas kogueag NASH NASH, pingis ja me ütlesime,et see on tehtud. Ikka jätkas samamoodi, käisin isegi sealt läbi, et näidata, et tehtud, tüüp ikka ei jäänud vait, karjus omg nash, seisis seal baroni pitis ise, nägi, et baronit pole :DDD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahaha, mängisin mingi vennaga kes oli mingi laksu all või midagi. Tegi mingeid imelike asju, pani räigelt pange ja siis pärast kui enemy oli nashi ära teind korrutas kogueag NASH NASH, pingis ja me ütlesime,et see on tehtud. Ikka jätkas samamoodi, käisin isegi sealt läbi, et näidata, et tehtud, tüüp ikka ei jäänud vait, karjus omg nash, seisis seal baroni pitis ise, nägi, et baronit pole :DDD

 

Tossus peaga äkki ? Endalgi sellist asja olnud :D

Platinum 2 44LP hetkel , Jinxiga 7-0 see season.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tossus peaga äkki ? Endalgi sellist asja olnud :D

Platinum 2 44LP hetkel , Jinxiga 7-0 see season.

 

Ei tea, võibolla tõesti. Ma ise mängin tossus peaga päris hästi, enamvähem sama hästi kui niisama. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei leia et euw eunest raskem oleks.. 3. win järjest wukongiga..

http://gyazo.com/5074ede3731e7ff86e9e7a711f90a6a6

 

#Improud

http://gyazo.com/d1d878cb101d958aa95df32eea176707

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, võibolla tõesti. Ma ise mängin tossus peaga päris hästi, enamvähem sama hästi kui niisama. :D

 

Ma mängin kyll palju hullemini :D volcom võib tunnistada :D :D


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.