Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  p0lt

  Liikmed
  • Postituste kogus

   1 736
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   336 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  3 Jälgijat

  info p0lt'i kohta

  • Aste
   Krõbe Vahvel
  • Sünnipäev 23.05.1997

  Kontaktid

  • Veebileht
   http://www.saareservud.net
  1. p0lt

   @Henry

   Tehti siin päris kaua aega teema, kus Martin sai Administraatoriks ja ta kirjutas nimoodi "Hey, Tänasest olen mina, Martin, uus administraator. Tehnilise poolega jääb tegelema ikka Henry. Minu osaks jääb põhiliselt teie murede ja probleemide lahendamine, seega ärga kartke mulle PM'i saata. Kellel tekib mingeid küsimusi, siis vastan neile meeleldi. Martin" Seega soovitan sul temale PM saata, sest tema tegeleb murede ja muude asjadega!
  2. Linna nõmmele muru niitma ja muud aiandusega seonduvat, 11€ /h
  3. p0lt

   Küsimus

   Selline küsimus, et kas on võimalik eemaldada või nähtavuselt ära võtta "aktivist" embleem, see näeb minujaoks kole välja ja ei tahaks, et see oleks. On võimalik ?
  4. Vabandust, ei märganud, aga see ei muuda väga fakti, ta on mingi bronze V, seal pole midagi väga hullu akali jungle teha ja nagu näha, siis talle see töötas.
  5. Mida sa jutustad, vaata ta skoori ,ta cärris selle ilmselgelt ära ja mis selles akali junglis väga hullu on? Normalis täiest ükskõik mida lased, enamasti halvad enemyd ja võidad nii kui nii. Kui midagi ei tea siis ära räägi palun
  6. Väga hea asi! Ainuke probleem selliste asjade puhul on see, et inimesed arvavad, et link on karjumine või muu sarnane. Näiteks nagu see link autoõnnetuse kohta ja tegelikult on lihtsalt karjumine ja ehmatamine. Muidu 5+!
  7. p0lt

   Eeskujulik

   Ei mõista mina, pole mingisugust idiootsust kirjutanud ja müümise/ostmisega ma ei tegele. Pole midagi hullu kui ära võetakse ära, aga põhjus võiks ka ikkagi olla.
  8. p0lt

   Eeskujulik

   Mismõttes ebaaktiivsuse? Igapäev 2-3 postitust league of legends alafoorumis, paar korda viskan ka teistele teemadel, aga kui nii siis nii, lihtsalt võiks mingise hoiatuse ette anda vms, või siis selgituse vähemalt.
  9. p0lt

   Eeskujulik

   Ei hakka kedagi pmidega tüütama, sellise küsimuse pärast, miks mu eeskujulik eemaldati?
  10. 1tb jumala korralik endal sama,hetkel ~700 GB täis.
  11. p0lt

   Klapid

   Tänud, arvatavasti ostan 1.a või arvutikeskusest, aitähh teile.
  12. p0lt

   Klapid

   Tean,et nad enda official poes müüvad 85 euriga, eestist pole selle hinna eest kuskilt saada?
  13. p0lt

   Klapid

   Tere, oskate üelda kust saaks eestis osta Steelseries Siberia V2 kürvaklappe?
  14. Kuule mida te heidite? see kõige uuem kus 1 naine laulab on väga küva. Te vingute millegi sellise kallal ja siis olnud probleemi kui mingine leto svet läks eurovisioonile, häbi ei ole?
  15. Okei, aga kas sellega võivad kaasneda suuremad kahjustused?
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.