Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Anivia buffed vms, et nii palju viimasel ajal teda näinud olen?

Anivia hea champ, buffist ma küll midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anivia buffed vms, et nii palju viimasel ajal teda näinud olen?

Juba season 4 alguses 4.1 patchiga sai buffi.

 

Summary: We’ve increased the speed of Anivia’s basic attack projectile and brought down the mana cost of Flash Frost and Crystallize. Additionally, Anivia’s ult will now have a warning effect when she is almost out of Glacial Storm’s range.

We call these kinds of changes “modernizations,” where we bring a champion up-to-date with the current state of the game. Usually this means mana cost changes (typically reductions), but it also extends to playability improvements, like range indicators or gameplay improvements.

 

 

General

Basic attack projectile speed increased to 1400 (from 1100)

Q - Flash Frost

Mana cost reduced to 80/90/100/110/120 (from 80/100/120/140/160)

W – Crystalize

Mana reduced to 70 at all ranks (from 70/90/110/130/150)

R - Glacial Storm

Now displays a warning particle over Anivia that only the Anivia player can see when she is close to the maximum range of her ultimate


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi 4.2 patch notesi on lugenud juba? Clientile tehti muudatusi + see duoQ pick orderi muutus tundub päris huvitav olevat

Ma ei saanud sellest duoQ loogikast aru. Kuidas see order nagu siis tuleb.

 

Kinkisin sõbrale täna mystery gifti, ta sai firefighter tristana. Vedas raisal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saanud sellest duoQ loogikast aru. Kuidas see order nagu siis tuleb.

 

Kinkisin sõbrale täna mystery gifti, ta sai firefighter tristana. Vedas raisal :D

 

Nüüd on võimalus kõigil first pick saada, varem oli first pick siis parima MMR-iga mängija. Duoga on pmst nii, et kui sa varem DuoQ tegid siis oli üks teist alati viimane pick. Nüüd on nii, et kui juhtumisi duo captain(see kes inviteb sind duosse) on first pick siis sina saad selle koha mis tema randomilt oleks saanud.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Level 24 kukkus täna siis :) Tegin 2 mängu Master Yi-ga, mõlemad olid väga võimsad. Homme peaks saama kokku ka 4800IP ja siis ostab selle Renektoni või Caitlyni kah ära :)

 

e:/ Okei, sai siis renekton ostetud ja 1 pela tehtud, ei tundu midagi erilist praegu väga, noh üks pela tehtud eks näeb mis tulemused homme. Liigutused on tal head ;D :D Nüüd kogun siis Caitlyni jaoks ja Teemo.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

e:/ Okei, sai siis renekton ostetud ja 1 pela tehtud, ei tundu midagi erilist praegu väga, noh üks pela tehtud eks näeb mis tulemused homme. Liigutused on tal head ;D :D Nüüd kogun siis Caitlyni jaoks ja Teemo.

 

Eks iga champion vajab harjutamist, alguses polegi midagi erilist kui temaga mängida ei oska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Level 24 kukkus täna siis :) Tegin 2 mängu Master Yi-ga, mõlemad olid väga võimsad. Homme peaks saama kokku ka 4800IP ja siis ostab selle Renektoni või Caitlyni kah ära :)

 

e:/ Okei, sai siis renekton ostetud ja 1 pela tehtud, ei tundu midagi erilist praegu väga, noh üks pela tehtud eks näeb mis tulemused homme. Liigutused on tal head ;D :D Nüüd kogun siis Caitlyni jaoks ja Teemo.

 

Pead oskama mängida lihtsalt :D Renekton ikka väga op champ tegelikult, kunagi mainisin räigelt teda. Osta sunfire cape. Sunfire cape+ulti ja ggwp :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wtf eune serveriga toimub atm? Pelada ei saa laggid ja errorid, chat kadunud ja store ka ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Wtf eune serveriga toimub atm? Pelada ei saa laggid ja errorid, chat kadunud ja store ka ei saa.

 

Ma ootan ja loodan, et ühel heal päeval saan ma küsida: Wtf mis Riot serveritega toimub? Erroreid pole, mäng ei crashi, laggi pole ja shop töötab ka ideaalselt!? :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uskumatu lihtsalt, nüüd ei saa sisse logida... GGWP riot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uskumatu lihtsalt, nüüd ei saa sisse logida... GGWP riot.

Hahahaha, kui hea kuulda, et eunes ka midagi toimub, alati westis mingi jama. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nojah bronze teams op... 23/10 lose.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
L00l, 120 mänguga ainult Gold V - Gold 4 liikunud, fuk

Ega ise ka väga kiiresti üles ei saa kahjuks, olen 71 mänguga bronze I'hst silver III saanud. Just tegin promod ära ja sain Silv 3.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtlen, et ehk peaks Westist Easti üle minema, oleks vähem jamasid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.