Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
6 minutiga nende Vayne 5-0, tänu temale. Järelikult vastased ei wardinud riverit. Võid siin Rizlo perset edasi lakkuda, kui tahad ma ei tee välja enam.

 

Bot lane annab gankida viiel erineval viisil + rammus on nii kiire ganker, et ward ei päästa. Enamus inimesi ei oska rammuse vastu wardida(hint: lane pole mõtet väga wardida). Ja sul pole õrna aimugi, mis tööd tegi Rizlo teamis support. Võibolla clearis ta wardid ära.

 

Suutsid end jälle halvas valguses näidata.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MIS TOIMUB!?!?!??!?!

asd.png

krt mis toimub!? miks ainult mul mingi tajurid tiimi tulevad!!! JUBA 2 PÄEVA ebaõnne. Täna esimene mäng oli ka 1 vend afk = kaotus, teine mäng = jumal tänatud peale 13 kaotust 1 võit yeee, hakkab paremini vist minema, KOLMAS MÄNG, juba 4 minutil paneb 2 venda minema, 1 ei viitsi siis mängida passib niisama baasis, kuna 2 afki ja noh kõik teatsime et kaotame juba (2vs5 oli suht) !!!!!!!!! Nagu misasja, KAS MA EI SAAGI ENAM KORRALIKULT MÄNGIDA!?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MIS TOIMUB!?!?!??!?!

asd.png

krt mis toimub!? miks ainult mul mingi tajurid tiimi tulevad!!! JUBA 2 PÄEVA ebaõnne. Täna esimene mäng oli ka 1 vend afk = kaotus, teine mäng = jumal tänatud peale 13 kaotust 1 võit yeee, hakkab paremini vist minema, KOLMAS MÄNG, juba 4 minutil paneb 2 venda minema, 1 ei viitsi siis mängida passib niisama baasis, kuna 2 afki ja noh kõik teatsime et kaotame juba (2vs5 oli suht) !!!!!!!!! Nagu misasja, KAS MA EI SAAGI ENAM KORRALIKULT MÄNGIDA!?

kardan, et jah, sinu kasutajaga on nüüd lõpp. Ilmselt kurjade deemonite käsi on mängus. Et sellest vabaneda, ära nuta peale igat mängu, shit happens, get over and play.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

112-125 normal mmr... arvata on, et noob team tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
112-125 normal mmr... arvata on, et noob team tuleb.

Lihtne arvutus 125-14=111, kui mul poleks neid noobe kuskilt sisse hakanud valama, siis oleks mu mmr veel korras, sest kahe päevaga 14 kaotust.. SUUR EBAÕNN ja rikutud mmr.

 

Hetkel hakkan 4 mänguga pihta, võtsin selle drafit normali, sest seal äkki normimad tüübid, kui see ei aita ka mu WINe taastada, siis tuleb lihtsalt kuskilt mingid vennad leida kellega saaks koos pelada. Aga dvj ma nüüd teen ühe mängu.

_______

vaatasin lolnexusest, tundub et võit tuleb, meil on Silver mängija, pole ammu nii head mängijat oma tiimis omanud :D

 

EDIT: Võitsime mängu :)

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://gyazo.com/06b47bc55b1e064eb8f331a118f40794

Vabsje skoorid olen EUNE's võlunud.

EUW teen sellise triki et lendan b5 ja siis hakkan välja climbima. Testin üle kui jube see b5 on et kõik halavad.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/06b47bc55b1e064eb8f331a118f40794

Vabsje skoorid olen EUNE's võlunud.

EUW teen sellise triki et lendan b5 ja siis hakkan välja climbima. Testin üle kui jube see b5 on et kõik halavad.

 

Muidugi on neil lihtne sealt välja tulle kelle tase on kas gold või parem, meil kelle tase bronze on see raskem ja need idioodid muudavad selle veelgi raskemaks...


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Muidugi on neil lihtne sealt välja tulle kelle tase on kas gold või parem, meil kelle tase bronze on see raskem ja need idioodid muudavad selle veelgi raskemaks...

 

Ja mille üle need bronze playerid siis kaebavad? Kui tase on bronze siis oledki bronze...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus siis:

Praegune kasutaja: 113W/125L

Kas see kasutaja on pekkis, kuna see mu first kasutaja, siis kaotusi on jh palju, isegu kui saaksin sõprade abiga ühiseks W&L, siis ikkagi see 100 kaoutust vist palju.

 

Endal tuli mõte teha uus kasutaja, siis saaksin kindlalt paremale positsioonile. Näiteks 40W/3L ja asi lähekski selles suunas edasi

 

Mis Teie muidu arvate?

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus siis:

Praegune kasutaja: 113W/125L

Kas see kasutaja on pekkis, kuna see mu first kasutaja, siis kaotusi on jh palju, isegu kui saaksin sõprade abiga ühiseks W&L, siis ikkagi see 100 kaoutust vist palju.

 

Endal tuli mõte teha uus kasutaja, siis saaksin kindlalt paremale positsioonile. Näiteks 40W/3L

 

Mis Teie muidu arvate?

 

Mitte kui midagi ei saa aru :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte kui midagi ei saa aru :D

 

 

Lühidalt öeldes mu praeguse lv25 normal mmr on per..es ja.tulevad alati alati halvad mängijad, minu paljud kaotused.on tingitud.sellest, et see on first.kasutaja ja.tegin alguses.palju vigu.

 

Uue kasutajaga neid vigu ei teeks ja normal mmr oleks hea


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lühidalt öeldes mu praeguse lv25 normal mmr on per..es ja.tulevad alati alati halvad mängijad, minu paljud kaotused.on tingitud.sellest, et see on first.kasutaja ja.tegin alguses.palju vigu.

 

Uue kasutajaga neid vigu ei teeks ja normal mmr oleks hea

Normal mmr, lol....


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lühidalt öeldes mu praeguse lv25 normal mmr on per..es ja.tulevad alati alati halvad mängijad, minu paljud kaotused.on tingitud.sellest, et see on first.kasutaja ja.tegin alguses.palju vigu.

 

Uue kasutajaga neid vigu ei teeks ja normal mmr oleks hea

 

... Esimene vend keda ma kohtan kes muretseb mingi normal game mmr'i pärast. Mmr ei tööta nii, et kui sul on low mrr siis sa saad noobid teami ja enemyd on mingid ulme prod kes kunagi ei kaota. Sa oled alles level 25, mängi edasi ja arene ise ning küll kunagi hakkab paremini minema. Sa pole ise kohe kindlasti parem neist kes sul teamis on. Kui sa keskendud veidi rohkem oma mängule mitte teiste sõimamisele, et nad nii sitad on siis ehk hakkad paremini mängima ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
113/125 vs 113/15, siis mul tuleks alati parem tiim juu, mingi 30W/0L aitavad sõbrad, saaksin hea kasutaja

 

dude rly kedagi ei koti normal mmr, kui sa oled piisavalt hea siis sa suudad selle kiirelt positiivseks tagasi pöörata, ka mul oli alguses normal w/l halb, aga lõpuks suutsin positiivseks pöörata ja siiamaani on positiivne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normalite w/l ratiot saab ainult peale mängu vaadata? Ma küll mingi normal gamet ei viitsi tegema hakata sellepärast aga võiks vaadata küll mis seal näitab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
... Esimene vend keda ma kohtan kes muretseb mingi normal game mmr'i pärast. Mmr ei tööta nii, et kui sul on low mrr siis sa saad noobid teami ja enemyd on mingid ulme prod kes kunagi ei kaota. Sa oled alles level 25, mängi edasi ja arene ise ning küll kunagi hakkab paremini minema. Sa pole ise kohe kindlasti parem neist kes sul teamis on. Kui sa keskendud veidi rohkem oma mängule mitte teiste sõimamisele, et nad nii sitad on siis ehk hakkad paremini mängima ka.

 

Võibolla tõesti ma pole tiimi parem alati, aga julgen väita, et viimane ma ka pole, tavaliselt tiimis top1-3 vahel. Ehtne näide, kui läksin paar päeva tagasi EUNE, mul oli seal 6W5L meie tiimis oli afk ja ma suutsin mängida skoori 31/2/9 , saaksin parema alguse ja parema tuleviku kasutajale.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võibolla tõesti ma pole tiimi parem alati, aga julgen väita, et viimane ma ka pole, tavaliselt tiimis top1-3 vahel. Ehtne näide, kui läksin paar päeva tagasi EUNE, mul oli seal 6W5L meie tiimis oli afk ja ma suutsin mängida skoori 31/2/9 , saaksin parema alguse ja parema tuleviku kasutajale.

 

dude ausalt, kui sa oled nii hea nagu sa väidad siis sa saaksid vabalt positiivse normal w/l aga sa ei ole nii hea, nii et harjuta aga edasi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.