Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Teemoga sain eile oma esimese hexakilli ka ära :D

Täiesti tavaline mäng, mina ja 2 sõpra premade jne. Pole tavalises mapis isegi pentat vist varem saanud (aramis paar x), nii et päris räme luck. Ning see ka, et see oli alles kolmas hexakill mäng mul :D

Kahju ainult, et see hexakill kaob nii kiirelt ära ekraanilt, peab olema valmis pilti kohe tegema. Kuna pärast sekundit ei ole enam kuskil mingit märget, et hexa oleks tehtud vms (vähemalt ma ei leidnud). Nii et pilti pole praegu pakkuda kahjuks.

 

// K, match history alt saab ikkagi vaadata:

 

33542ut.png

Muudetud liikme Raigo.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimene ranked EUNE uues kasutajas mäng oli 4v5, alguses isegi 3v5. Aga kuna unrankedite vastu mäng solocarrisin skooriga 19/4 ggwp eune easy ( mängisin vaynega ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene hexa kah siis proovitud, alguses polnud midagi erilist, kuna mõlemas tiimis oli 1 afk, ehk 5vs5 (classic), pärast muidugi tuli enemy vend tagasi ja õnneks lõpus ka meie vend, mängu ise võitsime :D

 

Lähen proovin 5vs5 kah, üritan normal mmr-i parandada :D hetkel 9 kaotust rohkem, loodan tänasega 7 peale teha..


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huh 2w-0l ranked placements... pidin supporti mängima, õnneks võitsime, skoor oli 5/7/23 kayle op.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ütle tolle mängu build pls

 

Irw, ma buildisin pohhilt, 2 kord üldse kayle support (mu halvim role) küsi mult adc builde pigem :P Aga kui teada tahad siis võid lolkingist vaadata: http://www.lolking.net/summoner/eune/41454715#matches (banshee oli lee ja leona pärast).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, ma buildisin pohhilt, 2 kord üldse kayle support (mu halvim role) küsi mult adc builde pigem :P Aga kui teada tahad siis võid lolkingist vaadata: http://www.lolking.net/summoner/eune/41454715#matches (banshee oli lee ja leona pärast).

 

haha tahtsin lihtsalt teada mida sa buildid, tavaliselt kayle support ostab endale 1 ward ja siis full ap


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yeahh, gg 4W-0L ranked atm :D Vayne and luci op.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ohhhhhhh god Coast ja TSM mäng!

 

Ei hakka spoilima, aga ytlen, et Epic end oli.

 

Vaatamist ja ootamist väärt mäng

[spoiler=Spoiler obviously]Hoidsin küll tsmile pöialt aga tsm mängis siiski hästi, nad ei lasknud totaalselt ära pushida kui enemyl oli suur lead.

Shipturi finish, no words... :D

 

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no jeesus tule maa peale, terve mängu ajal meil tiimis mingi keberniit käis ainult, need 4 ülejäänud venda lihtsalt blamisid üksteist jne.

 

läksin placementides 8-2 ning 5 lose streak, imestan, et langenud ei ole veel. enemyl ränk cc kah - annie + leona + ww, ütlesin sellele lb-le, et banni leona ära, saab ühest tüütusest lahti, siis oli mögin lahti ja mängu lõpus ta ütles, et kahetseb seda. botlanes muidugi saime blitziga hästi hakkama, aga siis hakkas see throw pihta ja niimoodi see enemite snowballimiseks kujuneski. volibear, blitz ja renekton suutsid kogu aeg caughti saada. võib arvata küll, et mis see ww ka ära poleks, aga see vend pöörab teamfightid nii ümber, siis lükkab annie veel oma kaisuka laivi ja edasi tuleb juba leona :D:D:D:D:D leona ult range + E ribalaius peaks nerfi saama, unreal lihtsalt... tavaliselt on botlane koheselt kaotatud kui leona mängib vastu, aga see mäng suutsin pisut tagasi hoida

 

d1895d74ca6ae6070140543b5f293305.png

 

andke andeks, aga jagatud mure on pool muret :D :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
no jeesus tule maa peale, terve mängu ajal meil tiimis mingi keberniit käis ainult, need 4 ülejäänud venda lihtsalt blamisid üksteist jne.

 

läksin placementides 8-2 ning 5 lose streak, imestan, et langenud ei ole veel. enemyl ränk cc kah - annie + leona + ww, ütlesin sellele lb-le, et banni leona ära, saab ühest tüütusest lahti, siis oli mögin lahti ja mängu lõpus ta ütles, et kahetseb seda. botlanes muidugi saime blitziga hästi hakkama, aga siis hakkas see throw pihta ja niimoodi see enemite snowballimiseks kujuneski. volibear, blitz ja renekton suutsid kogu aeg caughti saada. võib arvata küll, et mis see ww ka ära poleks, aga see vend pöörab teamfightid nii ümber, siis lükkab annie veel oma kaisuka laivi ja edasi tuleb juba leona :D:D:D:D:D leona ult range + E ribalaius peaks nerfi saama, unreal lihtsalt... tavaliselt on botlane koheselt kaotatud kui leona mängib vastu, aga see mäng suutsin pisut tagasi hoida

 

d1895d74ca6ae6070140543b5f293305.png

 

andke andeks, aga jagatud mure on pool muret :D :D

 

Sry, sa ei taju vayne siis lihtsalt :D Mul 100% winrate ranked vayne ja praegu 5-0 placements. Meil oli 4v5 mäng aga solocarrisin teami 19/4 esimine mäng.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sry, sa ei taju vayne siis lihtsalt :D Mul 100% winrate ranked vayne ja praegu 5-0 placements. Meil oli 4v5 mäng aga solocarrisin teami 19/4 esimine mäng.

 

hästi paned :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

sa ei carry mängu ära, kui enemy on feeditud raha eest ostnud endale ultra tank itemeid, nii et sa ei löö sellest läbi, vaid saad instantly focused ww ja annie poolt, ükskõik kui taga sa ka ei oleks

 

väga sitaks lihtne on öelda "CARRY TÜRA ÄRA SEE MÄNG SIIS"

 

hf kui sa nii arvad siis

 

ja eune ja euw-l on vahe sees, ma suudaks kah minna instantly goldi eunes

 

Placementideso n jah elu lilleline, sest seal on üsna juhuslik mmr, kuid oma real elo kätte saad, sisi mökmök

 

a noh mis ma ikka halan, see mind paremak sei tee, lihtsalt jagasin muret, et koormast lahti saada XD

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hästi paned :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

sa ei carry mängu ära, kui enemy on feeditud raha eest ostnud endale ultra tank itemeid, nii et sa ei löö sellest läbi, vaid saad instantly focused ww ja annie poolt, ükskõik kui taga sa ka ei oleks

 

väga sitaks lihtne on öelda "CARRY TÜRA ÄRA SEE MÄNG SIIS"

 

hf kui sa nii arvad siis

 

ja eune ja euw-l on vahe sees, ma suudaks kah minna instantly goldi eunes

 

Placementideso n jah elu lilleline, sest seal on üsna juhuslik mmr, kuid oma real elo kätte saad, sisi mökmök

 

Ma olin westis silver.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sry, sa ei taju vayne siis lihtsalt :D Mul 100% winrate ranked vayne ja praegu 5-0 placements. Meil oli 4v5 mäng aga solocarrisin teami 19/4 esimine mäng.

 

no sa oled ikka nii pro. Mõni LCS tiim pole sind veel tahtnud`o.O?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olin westis silver.

 

ma ei saa aru, kas sa pead ennast veyni heeroks we

 

sa räägid nagu sa oleks next gen doublelift or sm, ära südamesse võta, aga sa väljendad ennast selliselt

 

noobide carrymiseks ei ole vaynega mingit mehaaniakt vajagi i kno

 

ma proovin mängida for fun, aga tahest tahtmata tuleb tuju halada XD


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Järjekordne solocarry 14/5 vayne 6W-0L nüüdseks placemendid :) Teamis oli Yas 1/12, jungle 3/8, support 1/6. (Sain quadra ka selles mängus).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.