Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ma mängin kyll palju hullemini :D volcom võib tunnistada :D :D

 

Weird yep. Mõni mängib paremini mõni mitte. Ma ei saa ka absoluutselt hakkama.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma mängin kyll palju hullemini :D volcom võib tunnistada :D :D

Eks see olene inimesest ja :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://gyazo.com/b5eab598dd39da738602fb12c6340fbc

 

Tundub et troll tiimiga on ka võimalik võita. Kui ma alustasin wukong runi olin 1-2 :)

 

http://gyazo.com/e8e1bcee026cf356410521f75a8d5556

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna sai siis 3 pela tehtud, õnneks võitsime kõik, viimases mängus oli 4vs5 ja mina shyvanaga midis, algus oli raske, aga lõpus tanky ning easy gg.

Hetkel ainult 10 võitu veel teha, siis on W/L samad :) Eks homme lähen sõpradega pelama, siis on kindlam, et trollid tiimi ei tule.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna sai siis 3 pela tehtud, õnneks võitsime kõik, viimases mängus oli 4vs5 ja mina shyvanaga midis, algus oli raske, aga lõpus tanky ning easy gg.

Hetkel ainult 10 võitu veel teha, siis on W/L samad :) Eks homme lähen sõpradega pelama, siis on kindlam, et trollid tiimi ei tule.

 

No saad hakkama küll ju, jätka samas vaimus, play for fun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
täiesti pekkis kui lahe mäng see on, no ma licalt koguaeg mängin sedA.

 

Alguse asi suht.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
täiesti pekkis kui lahe mäng see on, no ma licalt koguaeg mängin sedA.

 

Varsti enam pole nii lahe... eriti kui ranki placementides teami tõttu mõne lose saad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lool, Thresh nuttis, et ta ei taha ez'iga botis olla, sest ez tema arust sitt adc, ez läks top ja ma botti, ja jax & thresh vs ashe & leona bot oli päris tõhus. Tegime lebolt ära neile ja mängu võitsime 22minutiga ära. Enemy teamis oli S3 plat kes nuttis terve mängu, naljakas oli vaadata, ta oli neist kõige sitem, mängis junglis eliset ja ühtegi head ganki ta ei teinud.

 

Mõtlesin, et hakkan naerust nutma juba, liiga hea... :DDDDDD

[video=youtube;x6-PuOxRwzM]

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huhh, 9 võitu veel ja ongi viigis W/L. Vahepeal muidugi olen kaotanud kah 2-3 mängu, aga ülejäänud võitnud :D / täna tegin ka 3 pela, kõik võitsime. Esimene pela kestis peaaegu 1h30min, olime killidega all, 1 vend AFK, aga noh ss lihtsalt oli mingi ime kõik käis nii kiiresti ja võtsime baroni ja võitsime. Mängisime 3kesi skypes. Elu raskeim mäng, aga XP ja IP oli hea, sealt mängust edasi saime tutvuseid vastastega, kes kutsususid pelama, ning koos nendega veel 2W. Homme pidime veel mängima.

 

Vahepeal nokitsen ARAMi kallal ka, kuna normali ma suvakatega väga ei taha praegu mängida, aga ARAMis yolo :D, kuigi olen seal 15W/7L :D

Aajh lv 26 kah kukkus :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüd väljas ka siis hexa gamemode (6vs6), aga nagu ma aru saan, siis see kaob ära vist? Igatahes proovin ise ka õhtu poole ära.

Kõik gamemoded on natuke aega ja siis kaovad ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.