Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mis neil viga siis? Kõik pole muidugi full build kah seega jap, aga silver olen ma kindlasti.

 

Sa EUNE? Kunagi võib koos normali teha, ütlen siis ka sinu taseme ära, lisa PentakillerzX5.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida?

 

Aga division pannaksegi W/L järgi paika juu?? Kui imekombel peaks 10 korda tulema afke, trolle, feedereid, siis pole ime et oled bronzes.

Placement pelad koos nende bronze botikutega, easy. Pick Udyr TP+GHOST, go top, split farm, carry 1vs5, profit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa EUNE? Kunagi võib koos normali teha, ütlen siis ka sinu taseme ära, lisa PentakillerzX5.

Olen muidu euw, aga eunes on ka kasutaja(lv7) kahju et sul westi pole. Aga noh meil nkn sõbraga plaanis lol videosi teha, täispikad 25-40min. Siis seslt saaksid ka uurida, essa video kui lv 30, hetkel 28 lähedal.

 

Siis saate naerda vb;)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa EUNE? Kunagi võib koos normali teha, ütlen siis ka sinu taseme ära, lisa PentakillerzX5.

Mida sa endast kujutad ja mis asi sa oled? Silver vend, keda carrytakse, tuleb teiste tasemeid määrama? :O

 

PoleNime, ma arvasin ka, et olen lahe ja peale lvl 30 lükkan kohe ranked peale. Sittagi, 2W/8L alustasin eelmisel seasonil on teekonda, soovitaks ka natuke veel mängida sul. Vaadates, et sul pole normalites erti pelasi ka tehtud.

Võid lisada ka, saab koos normali teha : DAwuFFy

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa EUNE? Kunagi võib koos normali teha, ütlen siis ka sinu taseme ära, lisa PentakillerzX5.

 

:fp: :fp: :fp: :fp: :fp: :fp:

Wtf, endal hakkab piinlik su sitta lugedes.

Kõigepealt hindaks ennast õieti ja siis hakkaks teisi hindama, antud hetkel hindad ennast igati üle.

 

Mis neil viga siis? Kõik pole muidugi full build kah seega jap, aga silver olen ma kindlasti.

 

http://euw.op.gg/summoner/userName=FakeYee

Bronze inc.

 

Võttes lahti mõned su kaotatud ja veidi kehvema seisuga mängud sealt lehelt saab veidi aimu mis teema sinuga on.

Suure suuga player oled, ei julge oma tehtud vigasid tunnistada vaid süüdistad kõiges tiimi.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma oskan lebolt öelda kuhu ta umbes placementides saab (tier). Muidugi oleneb ka teamist, sp ei saagi kunagi kindlalt divisioni öelda.

 

Wuffel sa ise ka usud, et mind carrytakse? Mul on vayne 80% winrate ja trist 100% winrate. Ning peaaegu kõik mängud on rankis positiivse skooriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma eile mängisin ühe mängu PoleNimega loomulikult ma ei teadnud, et see tema on. Sattusime ts'is tema otsa ja kutsusime ka lihtsalt mängu. Poika võttis ADC asemel aatroxi botti :D Kui ta edasi mängib ja harjutab siis võib isegi asja saada temast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma eile mängisin ühe mängu PoleNimega loomulikult ma ei teadnud, et see tema on. Sattusime ts'is tema otsa ja kutsusime ka lihtsalt mängu. Poika võttis ADC asemel aatroxi botti :D Kui ta edasi mängib ja harjutab siis võib isegi asja saada temast.

 

Kuna ma tahtsin topi, aga top oli kinni, aatrox on üks champe mida ma tajun. Peale selle nagu ma mäletan oli minuga koos botis annie (lv6) kes 60% mängus oli mid lanes, kui ma pidin üksi boti hoidma ehk 1vs2, oleksime lane vb võitnud kui oleks 2vs2 aga üksi pole seal midagi väga teha oma meleega.

 

Mida sa endast kujutad ja mis asi sa oled? Silver vend, keda carrytakse, tuleb teiste tasemeid määrama? :O

 

PoleNime, ma arvasin ka, et olen lahe ja peale lvl 30 lükkan kohe ranked peale. Sittagi, 2W/8L alustasin eelmisel seasonil on teekonda, soovitaks ka natuke veel mängida sul. Vaadates, et sul pole normalites erti pelasi ka tehtud.

Võid lisada ka, saab koos normali teha : DAwuFFy

Lisasin su ära, kui sees näeb siis võib pelada.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Coldwind, minuga mängides ajas su Vayne mind nutma.. 2/9, kui õigesti mäletan..

Teiste silmas pindu näed, enda omas palki mitte.

 

Edit: 1/10, minu viga

 

http://eune.op.gg/summoner/userName=PentakillerzX5

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma tahtsin topi, aga top oli kinni, aatrox on üks champe mida ma tajun. Peale selle nagu ma mäletan oli minuga koos botis annie (lv6) kes 60% mängus oli mid lanes, kui ma pidin üksi boti hoidma ehk 1vs2, oleksime lane vb võitnud kui oleks 2vs2 aga üksi pole seal midagi väga teha oma meleega.

 

 

Lisasin su ära, kui sees näeb siis võib pelada.

 

On põhjus miks igal liinil on kindlad rollid.

ADC lanel aatroxit mängida, anna abi, kiteb su surnuks.

 

Vaadates natuke su viimaseid mänge siis sa ei mängi nagu tiimiga vaid sa mängid rohkem nagu endale, ehk üritad solobeast olla.

Kui teil tiimis ühtegi tanki pole siis miks sa ehitad full offensive(ise topi mängides)?

Ei soovita sul kohe rankedisse kihutada, hetkeseis näitab bronze poole, no hate.

Pigem tärista mingi aeg normaleid kuni asja käppa saad, mis kuhu käib, mida mis compis buildima peaks jms.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna ma tahtsin topi, aga top oli kinni, aatrox on üks champe mida ma tajun. Peale selle nagu ma mäletan oli minuga koos botis annie (lv6) kes 60% mängus oli mid lanes, kui ma pidin üksi boti hoidma ehk 1vs2, oleksime lane vb võitnud kui oleks 2vs2 aga üksi pole seal midagi väga teha oma meleega.

Ei olnud midagi ta niipalju seal midis, paar korda käis mängu jooksul ning see lvl 6 annie mängis paremini kui sina :D

Ei saa mulle luuletada kuna ma olin ka seal mängus. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma oskan lebolt öelda kuhu ta umbes placementides saab (tier). Muidugi oleneb ka teamist, sp ei saagi kunagi kindlalt divisioni öelda.

 

Wuffel sa ise ka usud, et mind carrytakse? Mul on vayne 80% winrate ja trist 100% winrate. Ning peaaegu kõik mängud on rankis positiivse skooriga.

 

Paar posti tagasi ütlesid, et sa sitem kui su enemy tiim. Kui sa võidad oma "sitta" enemeyt, järelikult teeb tiim sinu eest töö ära. Sina oled lihtsalt viies ratas vankri all.

Muudetud liikme wuffel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei olnud midagi ta niipalju seal midis, paar korda käis mängu jooksul ning see lvl 6 annie mängis paremini kui sina :D

Ei saa mulle luuletada kuna ma olin ka seal mängus. :D

Mängis paremini:D? need 3 killi mis ta sai olid puhtad ks-id, mina teenisin oma killid ikka ise välja, pealegi ta läks midi suht lambist, kui abi polnud vaja, samal ajal 2 venda botis mind võtmas..

 

Praegu tulin koolist kodu ja panin 2 mängi kinni :D 4 veel plaanis võita täna. (sai triple ka tehtud)

 

EDIT:// tänased pelad

voidud.png Aatroxi pelaga oleks surmi vähem, kuna mamps tuli ikka kontrollima kas ma teen oma veebikursuseid. Vahepeal pelan nii, et teen kursuseid ja pelan salaja :)

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Coldwind, minuga mängides ajas su Vayne mind nutma.. 2/9, kui õigesti mäletan..

Teiste silmas pindu näed, enda omas palki mitte.

 

Edit: 1/10, minu viga

 

http://eune.op.gg/summoner/userName=PentakillerzX5

 

Ma tegin kõik õieti positsion oli teami taga, lihtsalt kha hüppas tervest teamist üle ja olin dead.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mängis paremini:D? need 3 killi mis ta sai olid puhtad ks-id, mina teenisin oma killid ikka ise välja, pealegi ta läks midi suht lambist, kui abi polnud vaja, samal ajal 2 venda botis mind võtmas..

1. Need ei olnud ks'id, ta secures mitu korda killi mida keegi enam ei oleks kätte saanud.

2. Kui sa arvad, et killid näitavad, et kes parem on siis mine maga kaineks, sest killid ei näita midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Need ei olnud ks'id, ta secures mitu korda killi mida keegi enam ei oleks kätte saanud.

2. Kui sa arvad, et killid näitavad, et kes parem on siis mine maga kaineks, sest killid ei näita midagi.

3. Kui sa arvad et ta on hea mängija, kes lambist bot lanest lahkub, et ns midis chillida, kus kõik on kontrolli all ja mina pean üksi kahe vennaga maadlema, siis mida suitsetanud oled?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

The twitch drama, people love drama. :D Sky, Nb3 ja Double G, dramaqueens. Nagu seebikat vaataks. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3. Kui sa arvad et ta on hea mängija, kes lambist bot lanest lahkub, et ns midis chillida, kus kõik on kontrolli all ja mina pean üksi kahe vennaga maadlema, siis mida suitsetanud oled?

 

Mina arvan, et sina pole veel piisavalt pädev, et sellistel teemadel kaasa rääkida

 

Peace. Sain ka nvks koju :P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3. Kui sa arvad et ta on hea mängija, kes lambist bot lanest lahkub, et ns midis chillida, kus kõik on kontrolli all ja mina pean üksi kahe vennaga maadlema, siis mida suitsetanud oled?

 

Sul ei ole mõttet vaielda, ma tean millest ma räägin. Pealegist kui sa valid botti adc asemel aatroxi kuigi me ütlesime sulle, et võta adc siis sa ei tohiks üldse teiste kallal nuriseda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

F*ck riot, miks mina pean plati ja diamondi vastu mängima?!?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.