Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ei ole väga kursis sellega mis temast räägitakse enam, ei jää väga hea mulje kui saab alles kuskile teami ja siis kohe hakkab flamema. See ei näinud väga troll trash talki moodi välja ka, ei mäleta mis seal täpselt ütles kahjuks. TSM siiski hea tiim aga ise eelistan Reginaldi.

 

Nojah, eks ühel oma arvamus. True TSM fanboy'id teavad mis keiss tegelikult on.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojah, eks ühel oma arvamus. True TSM fanboy'id teavad mis keiss tegelikult on.

 

Mulle eriti TSM ei meeldi, GLG ftw!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsiselt ka, 1lp jäi promost puudu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tra, plat lee sin teeb 1 ganki 30 minuti jooksul botlane, 200hp yas killib terve teami v.a minu... gg lose streak. Team ei ole nõus 5v1 baroniga, too risky kui enemil support elus ainult. Tavalised normal pelad mul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.twitch.tv/puszu - Puszu streamib!

 

Täna sain lampi plat team invite, olles ise silver :D Ja pole isegi varumängija :D Mõni küsis enne kas mõni team mind tahtnud pole.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saanudki 11 päevast ip boosti, see oli visiual bug lihtsalt, 12h on alles :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fnatic sai CW käest superweekil kaotuse. Näide sellest, et Fnatic on Gambiti jaoks must hobune, kellega neil on pidevalt raskusi ja Fnatic on ikka samas seisus.

Ma ei tea kas sa üldse seda mängu vaatasid, aga mina küll ei ütleks, et Fnatic samas seisus on. Seekord mängisid nad päris hästi võrreldes sellega millised nende mängud loss streaki ajal olid. Ja CW on hea meeskond ka. Ei ole mõtet koguaeg oma Fnaticu ja Gambiti musta hobuse jura ajada.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea kas sa üldse seda mängu vaatasid, aga mina küll ei ütleks, et Fnatic samas seisus on. Seekord mängisid nad päris hästi võrreldes sellega millised nende mängud loss streaki ajal olid. Ja CW on hea meeskond ka. Ei ole mõtet koguaeg oma Fnaticu ja Gambiti musta hobuse jura ajada.

Ilmselgelt on kõik head tiimid, muidu nad seal poleks. Ütleks su jutu peale, et loll on see, kes vabandust ei leia. Aga noh, eks millegagi peab ju end lohutama.

Igatahes pakun, et Fnatic midagi suursugust selle kohapealt ette ka võtma ei hakka, kuna first split ei anna tiimidele reaalselt mitte midagi nii et vahet pole kas lõpetad ees või kuskil keskel.

 

Pluss ma ei saa nende pickidest kohati aru. Kas siis arvavad, et on nii palju teistest üle, et võtavad mis tahavad või on tõesti tilt võimust võtnud. See Mundo pick into Renekton ja Evelynn oli ikka väga valus disrespect CW suunas, kuna Mundo early game vs Renekton suht 0. CW on early game veel eriti agro tiim ka. CW kasutas kohe võimaluse ära ning näidati koht kätte topis early.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loll on see, kes vabandust ei leia.

Sina ju vabandad siin et Gambit ei suuda fnaticut võita?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina ju vabandad siin et Gambit ei suuda fnaticut võita?

Ma lihtsalt räägin, et Gambiti jaoks on Fnatic ebameeldiv vastane ning lihtsalt nad ei suuda mängida nende vastu nii vabalt kui teiste vastu. Kui nende omavahelisi mänge viimase aasta+ jooksul vaadanud oleksid ja statistikat uuriksid, siis saaksid sellest ise kah ehk aru.

 

/// Mis rahvas team builderist arvab kah?

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi facking kasutaja eest ei boosti ? 11nes promotion kulda pähe saadud, vaja lihtsalt 3'e võitu aga ei suuda, ennem promosid iga mäng põhimõtteliselt win, saab 100 punkti täis, vaja 3 võitu saan alati 2-2 ja viimane pähe....

 

Try again and then you can do it!!!!

Muudetud liikme Aprest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen igapäev loli pelanud, vahepeal oli 1 võit puudu, et W/L võrdsed. Hetkel 4. Kuna alati võidan, kaotan, kaotan, võidan, võidan, kaotan jne.. AFKe pole preagu kohanud, aga trolle küll.

 

Nüüd viimased mängud olen 3 sõbraga teinud, ehk 4 tiim koos ja suht easy win oli:D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen igapäev loli pelanud, vahepeal oli 1 võit puudu, et W/L võrdsed. Hetkel 4. Kuna alati võidan, kaotan, kaotan, võidan, võidan, kaotan jne.. AFKe pole preagu kohanud, aga trolle küll.

 

Nüüd viimased mängud olen 3 sõbraga teinud, ehk 4 tiim koos ja suht easy win oli:D

 

Tahad kiirelt omale win rate plussi? Mängi bottide vastu, läheb normalina kirja.

 

Sõber sai tasuta bronze V acci. 6 lp oli ja mängudega mingi 15-20 miinustes. Vaatame kui kiirelt ja lebolt ta sealt välja saab. Ta main Plat 4.

http://www.lolking.net/summoner/eune/41025573#matches

 

E: Sõber ütles, et hard botid mängivad igaljuhul paremini kui bronze V playerid. :D

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahad kiirelt omale win rate plussi? Mängi bottide vastu, läheb normalina kirja.

 

Sõber sai tasuta bronze V acci. 6 lp oli ja mängudega mingi 15-20 miinustes. Vaatame kui kiirelt ja lebolt ta sealt välja saab. Ta main Plat 4.

http://www.lolking.net/summoner/eune/41025573#matches

 

E: Sõber ütles, et hard botid mängivad igaljuhul paremini kui bronze V playerid. :D

 

Kõik winid tal hetkel, gl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad kiirelt omale win rate plussi? Mängi bottide vastu, läheb normalina kirja.

 

 

Oot misasja?!? :D Bot mängud lähevad normal 5vs5 ka kirja? :D kindel?

Täna sai umbes 7 tundi jutti sõpradega loli pelanud 9G kokku. Homme kukub ka lv 29. Hetkel 1W puudu, siis W/L võrdsed.

 

Aga tõesti bot game läheb arvesse?

 

Kõik winid tal hetkel, gl.

Vend juba B3, not bad :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.