Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Peaks minem jah, varem läks igatahes. Proovi, ma ise ei viitsi väga bottide vastu. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oot misasja?!? :D Bot mängud lähevad normal 5vs5 ka kirja? :D kindel?

Täna sai umbes 7 tundi jutti sõpradega loli pelanud 9G kokku. Homme kukub ka lv 29. Hetkel 1W puudu, siis W/L võrdsed.

 

Aga tõesti bot game läheb arvesse?

 

 

Vend juba B3, not bad :D

 

Bot game küll arvesse ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad kiirelt omale win rate plussi? Mängi bottide vastu, läheb normalina kirja.

 

Sõber sai tasuta bronze V acci. 6 lp oli ja mängudega mingi 15-20 miinustes. Vaatame kui kiirelt ja lebolt ta sealt välja saab. Ta main Plat 4.

http://www.lolking.net/summoner/eune/41025573#matches

 

E: Sõber ütles, et hard botid mängivad igaljuhul paremini kui bronze V playerid. :D

Bot pelad ei lähe normalitena kirja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kunagi igatahes läks. 100% kindel.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

TakeMyGrab: TROLL and FEED like 0/30/0

GGColdShotWP: can i jungle

TakeMyGrab: and AFK after this GG

TakeMyGrab: im from POLAND

PentakillerzX5: wtf??!?!

 

Tra mida v*ttu no?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aega läks, asja sai :)

vordne.png

Lõpuks ometi siis W/L võrdsed, sai siis mänge pelatud Icevenom ja Woprock`ga. Nüüd aga peab stabiilselt edasi mängima, et mitte jälle sügavasse auku kukkuda:D

Proovi aatroxile speedi veits buildida, vaata kuidas siis tundub


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei viitsi enam... back to 0LP, retards op.

 

Hea visual bug, mul näitab nagu mul oleks -1262 IP.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dafuq, ma kukkusin silver 2 > silver 3, sest sain 0 LP peal 1 kaotuse. Mõni saab 10 lose järjest ja ikka ei kuku lower div...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul võite rohkem kui kaotusi, f*ck riot :(

 

Esimine mäng silver 3 22/7/9, trist so good... mainin ära ka, et mäng oli vahepeal ka 4v5 meie kahjuks. 96 LP hetkel

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AT.png

See on hetkele build mul siis, kuid see puhas crap vist (ise tegin). Kuigi attack on lõpus päris jõhker siis ikkagi.

 

Oleks vaja midagi uut, mis annab käbe mulle lifesteali, et mind maha ei koksata 1vs1/1vs2. Ise mõtlesin et panna sisse attack speed itemid, attack & lifesteal. Aga milliseid, oskate soovitada ;:D? Tahaks sellist jõhkrat lifesteali, aga samas suur attacki ka :D :D vms

 

-Aatrox.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha, mõned pelad tehtud silver 3-es ja kõik win :D Praegu promod to s2 ja 1 win seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AT.png

See on hetkele build mul siis, kuid see puhas crap vist (ise tegin). Kuigi attack on lõpus päris jõhker siis ikkagi.

 

Oleks vaja midagi uut, mis annab käbe mulle lifesteali, et mind maha ei koksata 1vs1/1vs2. Ise mõtlesin et panna sisse attack speed itemid, attack & lifesteal. Aga milliseid, oskate soovitada ;:D? Tahaks sellist jõhkrat lifesteali, aga samas suur attacki ka :D :D vms

 

-Aatrox.

 

Räige build indeed. First itemina osta Ruined King - Annab lifesteal + attack speedi ka, mida aatroxil vaja läheb. Teisena ma ostaks hp-d. Kas warmog's armor või siis Omen-saad armorit ka lisaks. Edasi pead vastastest lugema, kui on tankyd siis osta AD-d kui aga neil on rohkesti AD-d või AP-d siis osta Armorit või MR-i

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht pettunud viimasel ajal.

Team builderi ajal olid decent tiimid keegi kedagi ei flamenud ja terve match history oli ainult victoryd, nüüd kui team builder maas jälle on näha seda vanat euw'd.

 

Kurb, 17 win spree lõppeb kahe kaotusega kuna tiimil on vaja rohkem üksteist flameda kui objective võtta.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Proovisin ka Aatroxi üle pika aja :P

aatrox.png

 

Alguses oli muidugi ka see jungleri item 35 dmg ja asja, selle müüsin maha ja mõtlesin IE osta.. Aga mäng sai enne läbi :D

 

ma alustaks aatrox junget dorans bladega


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna pelasin tagasi silver 2 end :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.