Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jah ma soovitan.

 

Facebook: Marek B kalmus.

Tal on tihtipeale mingid soodukad jne...piltidelt ja tagasiside alt näed tulemusi ja tema enda saavutusi:)

Kindlasti üks parimaid.

 

Saaks ka kuskil Jõusaalis käidud, hetkel ainult Kodus hantlitega 2x15kg-st. Vast millalgi soetan kangi ka :)

 

Plaanin ka soetada Treeningkava või Toitumiskava, aga ei tea kelle käest veel, on mingeid soovitusi?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Awesome, arened ikka korralikult :)

Mul endal plaan oma toitumine paika saada, kuu alguses võtan kalmuselt treening & toitumiskava, mul on siiamaani oma aretistest.

Jõunäitajad kasvavad kena kiirusega, aga siiski, mul see kõhuke ees, mis mind ennast nii rängalt häirib.

 

Mina tahaks ka väikesest rasvakihist lahti ikka saada ;D Aga kurat need jõu trennid ei anna võimalust. Peab pidevalt täis kõht olema muidu just kui ei tõstaks trennis miskit :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab öelda kas ma tegutsen õigesti?

 

Niiet siis eesmärk saada umbes poole aastaga paramsse vormi, ja väikesest kõhu pekist lahti saada :)

 

Hakkasin umbes 3 ndalat tagais jõusaalis käima ja klassikaline külaskäik näeb välja nii: umbes 20 minutit jooksu, kiirema tempoga, nt 12-13 km/h, peale umbes 45 min kuni 1 tund 15 min jõudu masinate peal ja siis lõpuks kas rattaga umebs 20 min või sõude ergomeetriga mõni km (oleneb kuidas jaksan).

 

Kui kellegil soovitada mingeid paremaid viise kuidas saaks võimalikult efektiivselt rasvu põletada ja lihast ehitada, andke teada ;)

 

ootan tagasisidet :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi oskab öelda kas ma tegutsen õigesti?

 

Niiet siis eesmärk saada umbes poole aastaga paramsse vormi, ja väikesest kõhu pekist lahti saada :)

 

Hakkasin umbes 3 ndalat tagais jõusaalis käima ja klassikaline külaskäik näeb välja nii: umbes 20 minutit jooksu, kiirema tempoga, nt 12-13 km/h, peale umbes 45 min kuni 1 tund 15 min jõudu masinate peal ja siis lõpuks kas rattaga umebs 20 min või sõude ergomeetriga mõni km (oleneb kuidas jaksan).

 

Kui kellegil soovitada mingeid paremaid viise kuidas saaks võimalikult efektiivselt rasvu põletada ja lihast ehitada, andke teada ;)

 

ootan tagasisidet :)

 

 

Ma küll ei tea kas sel on väga suurt vahet, aga üldiselt treeningkavades on enne jõutrenni 10 min aeroobset (soojenduseks ) ning peale trenni vähemalt 30min. Üsnagi tähtis on ka toitumine, aga eks selle koha pealt mõni targem oskab vast kommenteerida,


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin selga ja õlga täna.

Jõutõmme 4x8x60kg

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3x8x25kg

Alatõmme trenazööril, vastu kõhtu 3x10x69kg

Pullover 3x10x13.5kg

Lendamine seistes küljele 3x6x6kg

Õlakehitus hantlitega 3x10x26kg.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täna rind, õlg, triits ja trapets

rind ja õlg on tehtud, õhtune trenn veel, siis triits ja trapets.

jõud täiesti kadunud, nädal aega haigust + veel nädal, kui ei võinud jõukas käia ja ongi perse majas.

time to rebuild ^^


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile tegin rinda 60kg ja randmes käis raks.Käis vaatasin üle mis on ja selgul ,et randme lihas oli saanud viga.Keegi oskab öelda,kuidas tekkivad lihas rebendid ja vigastused(luumurd).Mis aine puudus on jne.

Praegu ei tohi teha 10-14päeva:(


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Enamasti juhtuvad sellised asjad siis kui pole korralikult sooja teinud - Ma ei mõtle seda ,et oled 15 minutit velotrenazööril olnud vaid korraliku soojendust nagu erinevad harjutused/venitused randmele, õlale jne.

 

Ma teen küll korralikult sooja,ma tegin rinnale veel trenni lõppus peaaegu.Treeneb ütleb,milliseid harjutusi teha,et lihased soojaks saada.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nonii kogu tänane trenn siis:

rinnalt surumine kangiga 45 kg 3x10 (vääääga niru seis :D)

rinnalt surumine hantlitega 13,5 kg 3x10

lendamine hantlitega 11,5 kg 3x8

surumine kangiga üles varieerides näo ette ja kukla taha 25 kg 3x10

surumine hantlitega üles 11,5 kg 3x8

õlakehitused kangiga 90 kg 3x20 (fuckyea, uus parim seeria)

õlakehitused pommidega 32kg 3x20

plokimasinal ettekaldes alla sirutused 20 kg 3x10 (alguses ei saanud üldse teha, käed on kuidagi räigelt valusad küünarnukist allapoole)

hantli selja taha sirutused ettekaldes 13,5 kg 3x10

ma olen kindel, et üks harjutus oli veel triitsepsile kuid ma ei suuda meelde tuletada, mis see oli...

 

igatahes, käed on jumala umbes omadega, nüüd magama ära varsti.

eks äkki järgmine nädal kirjutan siia kuidas taastumine edeneb. pce out ^^


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab öelda kas ma tegutsen õigesti?

 

Niiet siis eesmärk saada umbes poole aastaga paramsse vormi, ja väikesest kõhu pekist lahti saada :)

 

Hakkasin umbes 3 ndalat tagais jõusaalis käima ja klassikaline külaskäik näeb välja nii: umbes 20 minutit jooksu, kiirema tempoga, nt 12-13 km/h, peale umbes 45 min kuni 1 tund 15 min jõudu masinate peal ja siis lõpuks kas rattaga umebs 20 min või sõude ergomeetriga mõni km (oleneb kuidas jaksan).

 

Kui kellegil soovitada mingeid paremaid viise kuidas saaks võimalikult efektiivselt rasvu põletada ja lihast ehitada, andke teada ;)

 

ootan tagasisidet :)

 

Rasvast saad lahti siis kui oled kaloridefitsiidis, arvutad välja oma päevase kalorivajaduse ja võtad sealt osa maha.

http://scoobysworkshop.com/calorie-calculator/

 

Imo üldiselt pole algajatel mõtet spetsiaalset toitumiskava osta, suure tõenäosusega seda ei jälgita saja protsendiliselt ja siis pole sel ka mõtet. Otske selle raha eest parem süüa. Üldiselt saate oma toitumise enamvähem paika selle sama lingi abil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei jälgi mingit toitumiskavat. Järgin sealt neid näpunäiteid ja viga pole.

http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=838

 

EDIT::

Venituse kohta soovitan seda lugeda

http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=919

Muudetud liikme postipoiss'i poolt

Keegi usub ka su paska mis sa kirjutad? Hakka kirjanikuks maimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hakkasin käima jälle kickboxi trennis, plaanin nüüd seal kauem käia.

See on ränk jõusaali teema tegelt... AGa mis trennis käid? ISe käisin eelmine aasta kombatis ja nüüd läksin sellest aastast poksi. Poks on ikka igati lahedam imo. Järgmine aasta hakkan uuesti vahepeal ka kikis käima, et jalgasid arendada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin täna jalga üle väga pika aja. Nimelt 8 kuud ei treeninud kordagi jalga.

Kükk 4x8x40kg (poolkükki teen, kuna täiskükki ei saa teha)

Jalapress 4x8x60kg

Pöiasirutus jalapressi masinal 3x10x80kg

Jalgade sirutamine ette masinal 3x10x60kg midagi

Ja pmst oligi kõik.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna läks 90 rinnalt


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D :D ily

Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi oskab soovitada, kuidas alumisi kõhulihaseid teha?

Ülemiisi olen juba pumbanud, kuid nüüd oleks vaja alumisi kah kuidagi treenida.

 

Ma võin sulle nii palju öelda, et pead edasi pumpama ülemisi. Kõhulihased koosnevad ühes koest, mis on lihtsalt üksteisest eraldatud. Pumpad ülemist pumpad ka alumist. Lihtsalt asi selles, et ülemine võtab koormuse üle ning sellepärast jääb alumisele vähem koormust.

 

Peaksid erinevates asendites kõhulihaseid tegema, oleks hea ka jalgade tõstmine rippudes. Ning kindlasti aitab rasvaprotsendi vähendamine organismis. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.