Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kristjan ,mis tõukamises juhtus ?(Viimane 145kg)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mitmenda koha said Kristjan? Väga tubli minu meelest ikka (Y)

 

Keegi siin küsis, et mida trenni ajal ja peale trenni tarbite.

Trenni ajal joon mõistlikus koguses vett: mitte nii, et kõht on vett täis, kuna kui ikka korralikult higistad, siis sellist olukorda naljalt ei teki. Peale trenni valgusheik sisse ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enne trenni koolisöök, mis on jube, aga noh fml.

Trenni ajal 1-1,5L vett.

Peale trenni kohe sheik ning tund aega hiljem korralik toit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kätt ei kartnud murda? Ma mõnel hetkel kartsin, et sul käeluu läheb.

 

Ei kartnud, seal suurt murdmist polnudki, nagu on hullem olnud. Natukene sain vastu küünarnukke aga see ei ole suur probleem. Suve lõpus tegin peaaegu katki. :D

 

 

Kristjan ,mis tõukamises juhtus ?(Viimane 145kg)

 

Rinnale võttes tõusin ilusti, kuid sellel hetkel kui viskasin kangi õhku, et sisse hingata maandus kang täpselt arteri peale.. See on see vastik moment kui peaaju enam hapniku ei saa ning silmade eest kõik läheb mustaks. Tahtsin uuesti üles visata kangi, nagu hakkasin vähekene jalgu kõverdama taipasin, et lihased enam suurt ei reageeri minu käskudele. Jäi ainult kang rinnalt visata. Kui kang läks rinnalt siis kõik see veri mis pähe ei jõudnud korraga läks pähe - mul oli tunne nagu oleksin laksu all, see lihtsalt lülitas minu välja. :/

 

Mitmenda koha said Kristjan? Väga tubli minu meelest ikka (Y)

 

Need olid Eesti Võistkondlikud Meistrivõistlused. Meie võistkond sai III koha. Mina sain enda kehakaalus vist 1 koha, kuid nii mõnelgi polnud kaal paigas ning ületas kehakaalu kategooriat -85kg sellepärast. Muidu hetkel peaksingi 3 kohal olema täiskasvanute seast üle eesti.

 

Nagu ma ütlesin individuaalselt kohti ei jagatud kuna võistkond oli tähtis.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingi 65-70kg surun ikka ära


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju vanus ja kaal on`?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõmbasin täna uueks jõutõmbe rekordiks 130kg.

 

palju vanus ja kaal ? ja mis teised jõunäitajad (kükk, surumine)

 

 

teemasse niipalju, et jäin päris tõsiselt haigeks (5 päeva voodis, jeaaahhh), järgmine teisipäev vist saan trenni jälle üle pika aja. ei julge sinna enam minnagi, jõud on jumala kokku kuivanud, peaaegu 5 kilo kaalukaotust ka... hakkab jälle nullist pihta :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
palju vanus ja kaal ? ja mis teised jõunäitajad (kükk, surumine)

 

 

teemasse niipalju, et jäin päris tõsiselt haigeks (5 päeva voodis, jeaaahhh), järgmine teisipäev vist saan trenni jälle üle pika aja. ei julge sinna enam minnagi, jõud on jumala kokku kuivanud, peaaegu 5 kilo kaalukaotust ka... hakkab jälle nullist pihta :D

Jeah, mul oli paar nädalat tagasi sama jama ja nüüd veel vaheaeg ehk taas 2 nädalat puhkust. Ei jää enam midagi alles vist:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palju vanus ja kaal ? ja mis teised jõunäitajad (kükk, surumine)

 

 

teemasse niipalju, et jäin päris tõsiselt haigeks (5 päeva voodis, jeaaahhh), järgmine teisipäev vist saan trenni jälle üle pika aja. ei julge sinna enam minnagi, jõud on jumala kokku kuivanud, peaaegu 5 kilo kaalukaotust ka... hakkab jälle nullist pihta :D

ei hakka nullist. ega need lihased nii kiiresti ka nüüd ära ei kao.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palju vanus ja kaal ? ja mis teised jõunäitajad (kükk, surumine)

 

 

teemasse niipalju, et jäin päris tõsiselt haigeks (5 päeva voodis, jeaaahhh), järgmine teisipäev vist saan trenni jälle üle pika aja. ei julge sinna enam minnagi, jõud on jumala kokku kuivanud, peaaegu 5 kilo kaalukaotust ka... hakkab jälle nullist pihta :D

 

17, 70kg. Kükk 82kg ja surumine 55kg.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jeah, mul oli paar nädalat tagasi sama jama ja nüüd veel vaheaeg ehk taas 2 nädalat puhkust. Ei jää enam midagi alles vist:D

 

Mis 2 nädalat puhkust? Ikka saali need päevad! ;)

Plaani järgi on mul veel 31. detsembril ka trenn ja juba 1. jaanuaril treeninglaageri. :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis 2 nädalat puhkust? Ikka saali need päevad! ;)

Plaani järgi on mul veel 31. detsembril ka trenn ja juba 1. jaanuaril treeninglaageri. :D

Vaheajal olen kodus, mis on suht maakoht ja siin sellel ajal ei ole väga võimalik :). Täna siiski saan natuke mindud, sest sain koolimaja võtme. Väike jõmm ja väike jalka kulub ära.

Pekki kuidas tahaks juba veebruari kuud ikka. Siis tuleb natuke suurem summa raha ja saab endale paar treeningvahendit soetada, mis on minu jaoks ikka hetkel väga vajalikud. Mõtlen, et peaks ka mingi korraliku lisandite paketi juurde võtma, et saaks natuke kiirendada enda arengut.

Kõige parem oleks tegelt üldse kui oleks juba 2013 suvi, sest siin tõmban põhimõtteliselt juba oma elu peale ära. Saan kooli kõrvalt tööle minna ning natuke mobiilsemaks. Kuid jah, igal asjal on ka halb külg, nimelt pean siis trenni vahetama ja päevad venivad kauniks pikaks ära. Aga et korraliku trenni teha, on ka korralikult raha vaja ning lihtsalt on aeg oma elu peale ära minna.

Täna ei teagi mida jõmmis teha. Arvatavasti teen selga ja õlga, sest rinda siin väga teha ei anna.

Mul Tartus koolis ka üks tuttav kõva tõstija. Minu teada on ta praegu Eesti meister ka ja tema juttu järgi tal vastaseid ka Eestis väga ei ole. Nimi tal Gert Ustav. Jube tugev tüüp imo..

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasin jala peeneks täna.

Kükk 5x10x40kg ja lõppu veel 2x70kg

Jalapress 4x12x60kg (ei arvesta seda alust)

Jõutõmme 3x12x50kg. Tegin jõutõmmet natuke kergemalt, kuna eile alles tegin jõutõmmet.

Ja lõppu siis hamstring curlse ka natuke.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lasin jala peeneks täna.

Kükk 5x10x40kg ja lõppu veel 2x70kg

Jalapress 4x12x60kg (ei arvesta seda alust)

Jõutõmme 3x12x50kg. Tegin jõutõmmet natuke kergemalt, kuna eile alles tegin jõutõmmet.

Ja lõppu siis hamstring curlse ka natuke.

 

Palju selle jalapressi masina alus üldse ise kaalub, keegi teab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju selle jalapressi masina alus üldse ise kaalub, keegi teab?

Neid on erinevaid. Ma mäletan, et Elvas oli see 50kg, aga see on ikka tunduvalt teistsugusem( rohkem metallosasid) kui näiteks Tartu KHK jõusaalis.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enda kehakaalu võiks ära suruda 16 aastane

Mingi 5 korda vähemalt võiks 16.aastase oma kehakaalu ära lükkata... Ma lükkasin 16.aastaselt mingi 15 korda vist ära. Praegu umbes sama teema ja olen 19:). Kehakaalu natuke juurde tulnud ja ei istu ka ainult jõusaalis enam. Imo, ainult jõmmis käia on suht nüri tegevus, peaks ikka käima selle jaoks, et seda jõudu saaks mingil muul alal ära kasutada( poks, maadlus, pallimängud, triatlon jne...)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu teada on ta praegu Eesti meister ka ja tema juttu järgi tal vastaseid ka Eestis väga ei ole. Nimi tal Gert Ustav. Jube tugev tüüp imo..

 

Tervitused talle Kristjan Pikhof'i poolt! :) Viimane võistlus tegi head tulemused. Ta võistleb minuga ühes kehakaalus, kuid juba täiskasvanute seast. Mina ikka veel noorte ja juunioride seas. Ütle talle edasi, et võib olla hetkel tal pole suuri vastaseid, kuid mina olen juba tal kannul :D

 

Peab mainima, et tugev ta on. Seal ei saa miskit öelda. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervitused talle Kristjan Pikhof'i poolt! :) Viimane võistlus tegi head tulemused. Ta võistleb minuga ühes kehakaalus, kuid juba täiskasvanute seast. Mina ikka veel noorte ja juunioride seas. Ütle talle edasi, et võib olla hetkel tal pole suuri vastaseid, kuid mina olen juba tal kannul :D

 

Peab mainima, et tugev ta on. Seal ei saa miskit öelda. :)

Eks ma mainin ära talle jah ;) Tüübil pressib seljalihas ikka läbi pusa :D

Kui ma ei eksi, siis ta tegi see aasta kooli uue rekordi lõuatõmbes kah. Võib-olla see ei olnud tema, aga nii palju kui ma kuulsin ja aru sain, siis kirjeldus vastas väga tema kirjeldusele.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.