Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ise hetkel teen mingi 90-100 kõhulihast + natukene kätt.

Kõhulihast teen igapäev, kätt mingi 3-4 korda nädalas.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
175kg tõmme@74kg sai tehtud esmasp.

 

Väga hea, kuidas sa tõmbad üldse, kas sumot või korralikult jalgadega alustad?

 

 

Ise hetkel teen mingi 90-100 kõhulihast + natukene kätt.

Kõhulihast teen igapäev, kätt mingi 3-4 korda nädalas.

 

See ''+ natukene kätt.'' kõlab nagu väga valesti :D

 

Teemasse:Täna kükitasin rinnal 115kg 4x4 koos pausidega, st iga kord kui kükitan istun 3 sekundit ja siis alles tõusen. Harjutus võttis ikka päris hästi läbi. Andis tunda jalgu veidi, lisaks ka selga.

 

Kahjuks praegu väga ei saa klassikat teha, sest tegin rebimisel küünarnuki peaaegu katki, kuid nüüd reedel proovin uuesti.. Reedel siis 110kg rebin plaani järgi. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea, kuidas sa tõmbad üldse, kas sumot või korralikult jalgadega alustad?

 

 

 

 

See ''+ natukene kätt.'' kõlab nagu väga valesti :D

 

Teemasse:Täna kükitasin rinnal 115kg 4x4 koos pausidega, st iga kord kui kükitan istun 3 sekundit ja siis alles tõusen. Harjutus võttis ikka päris hästi läbi. Andis tunda jalgu veidi, lisaks ka selga.

 

Kahjuks praegu väga ei saa klassikat teha, sest tegin rebimisel küünarnuki peaaegu katki, kuid nüüd reedel proovin uuesti.. Reedel siis 110kg rebin plaani järgi. :)

 

sumot, tavalist moodi ei saa, tagureis väga aldis vigastusele kui tavalises stiilis rasket tõmmet teen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme peaks tegema trennis nats jõudu,eks näeb mis teen aga mulle tundub ,et teen jälle rebimist.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sumot, tavalist moodi ei saa, tagureis väga aldis vigastusele kui tavalises stiilis rasket tõmmet teen

 

Mulle endale see sumo ei istu, minu arust klassikaline viis on palju efektiivsem ning üldse ilusam. :)

 

Täna siis trenni oli selline lühikene, lõdvestav. Kuid täna harjutusena oli siis hüpped kitse peale 6x3 ning seda siis tühjalt täna. Kuid olin nii heas tujus, et tahtsin proovida ikka suurema kaaluga, sest tühjalt tundus ikka liiga lihtne. Võtsin siis turjale 30kg ja hakkasin hüppama. :)

Väga hea tunne oli, lendasin veel päris kõrgele ka, nüüd treeneriga arutasime, et peaksin umbes 40kg peale hüppama ka. Eks ma nüüd püüdlen sinna poole! :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle endale see sumo ei istu, minu arust klassikaline viis on palju efektiivsem ning üldse ilusam. :)

 

Täna siis trenni oli selline lühikene, lõdvestav. Kuid täna harjutusena oli siis hüpped kitse peale 6x3 ning seda siis tühjalt täna. Kuid olin nii heas tujus, et tahtsin proovida ikka suurema kaaluga, sest tühjalt tundus ikka liiga lihtne. Võtsin siis turjale 30kg ja hakkasin hüppama. :)

Väga hea tunne oli, lendasin veel päris kõrgele ka, nüüd treeneriga arutasime, et peaksin umbes 40kg peale hüppama ka. Eks ma nüüd püüdlen sinna poole! :D

 

biomehaanika on kõikidel erinev, sa ei saa öelda et klassikaline stiil on efektiivsem kui ta sulle on efektiivsem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
biomehaanika on kõikidel erinev, sa ei saa öelda et klassikaline stiil on efektiivsem kui ta sulle on efektiivsem

 

Efektiivsuse all mõtlesin seda fakti, et klassikaliselt, kui teed seda õigesti, siis tõmbad jalgade ja seljaga. Kui arvestada, et jalad on seljast tugevamad siis on see suur pluss jõutõmbes. Kui teed sumot siis põhimõtteliselt kõik koormus jääbki seljale ning jalad täidavad väga väikest rolli.

 

Kui nüüd sumeerida ära siis klassikaliselt peaksid rohkem tõmbama kui sumo-stiilis. Mitte ainult mina leian, vaid ka teised kellega suhelnud olen, et sumo-stiili kasutavad tõstjad kaotavad kümme - viisteist kilo.

 

Ma ei ürita solvata neid inimesi kes eelistavad sumo-stiili, lihtsalt edastan teadmisi mida olen ise omandanud ning teiste arvamusi. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teisipäeval sai ka tehtud üks rinnatreenig. Imestasin, et suutsin 85kg*8 kerge vaevaga ära teha. Tegin peale veel triitseps, biitseps ja siis üks harjutus veel.

Imestan, et jõud pole ära kadunud selle ajaga nüüd, sest käin korralikus jõmmis ainult kord nädalas. 3 korda nädalas käin veel poksis ka ja see on andnud alaseljale ja kõhule ikka sellist jõudu juurde ;)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teisipäeval sai ka tehtud üks rinnatreenig. Imestasin, et suutsin 85kg*8 kerge vaevaga ära teha. Tegin peale veel triitseps, biitseps ja siis üks harjutus veel.

Imestan, et jõud pole ära kadunud selle ajaga nüüd, sest käin korralikus jõmmis ainult kord nädalas. 3 korda nädalas käin veel poksis ka ja see on andnud alaseljale ja kõhule ikka sellist jõudu juurde ;)

 

Arvan, et lihtsalt lihas oli puhanud :) Mul ka nii, et kui eriti pole trennis väga raske nädal siis võin vabalt mõne rekordi teha, veel tundub, et 10kg pealegi võiks panna :D Vene keeles nimetatakse seda ''pruha'' kui tunned, et kõik on väga lihtne, kuigi peaks olema raske. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvan, et lihtsalt lihas oli puhanud :) Mul ka nii, et kui eriti pole trennis väga raske nädal siis võin vabalt mõne rekordi teha, veel tundub, et 10kg pealegi võiks panna :D Vene keeles nimetatakse seda ''pruha'' kui tunned, et kõik on väga lihtne, kuigi peaks olema raske. :)

Ei tea jah, samas on kaalu ka juurde tulnud. Kaalun praegu umbes 78kg ja eks olen saanud paremas jõusaaliks ka käia kui muidu ning natuke paremat toitumist ka teinud:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Efektiivsuse all mõtlesin seda fakti, et klassikaliselt, kui teed seda õigesti, siis tõmbad jalgade ja seljaga. Kui arvestada, et jalad on seljast tugevamad siis on see suur pluss jõutõmbes. Kui teed sumot siis põhimõtteliselt kõik koormus jääbki seljale ning jalad täidavad väga väikest rolli.

 

Kui nüüd sumeerida ära siis klassikaliselt peaksid rohkem tõmbama kui sumo-stiilis. Mitte ainult mina leian, vaid ka teised kellega suhelnud olen, et sumo-stiili kasutavad tõstjad kaotavad kümme - viisteist kilo.

 

Ma ei ürita solvata neid inimesi kes eelistavad sumo-stiili, lihtsalt edastan teadmisi mida olen ise omandanud ning teiste arvamusi. :)

 

naljakas on lugeda sest sa ei tea mitte midagi mida sa räägid, peaksid vennateaduse õpiku koostama. tegele edasi klassikalise tõstmisega ja ära tavalise tõstmise kohal küll sõna enam võta palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
naljakas on lugeda sest sa ei tea mitte midagi mida sa räägid, peaksid vennateaduse õpiku koostama. tegele edasi klassikalise tõstmisega ja ära tavalise tõstmise kohal küll sõna enam võta palun.

 

Eks kunagi koostan, kui tuleb see päev :)

 

Aga ega sa ürita ju mulle selgeks teha, et jalgade abita sa tõmbad maast lahti rohkem?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa seleta mulle loogikat arusaama taga, et sumo stiilis tõmbamisel tõmbad ainult seljaga.

 

Tõmbe alustamisel lähevad jalad sirgeks, mille pärast koormus jääb seljale. Ma olen nõus sellega, et sumo on parem sellepärast, et trajektoor on sirge, mitte nagu klassikalises nö S-tähe kujuline. Aga see on Sinu asi kuidas tõmbad, ma lihtsalt jagan enda mõtteid.

 

See teema pole väärt riidu minemist. :)

 

 

Täna siis hommikune trenn. Kükitasin 180kg 3x3. Esimene katse oli vist kõige raskem, sest veel polnud valmis selleks. Kuid kolmas katse tundus kõige kergem.

 

 

 

Saalis oli selline müra sellepärast, et tegin trennis mõned minutid enne kolmiku võistlusi. Ehk inimesed juba olid kogunenud võistluste algustamiseks.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai reede nats teha:

Kükkid:

40kg-15x3(iga seeria vahele kettaga asju)

50kg-15x2(iga seeria vahele kettaga asju)

Rebida-

30kg-15x5(iga seeria vahele kettaga asju)

Rinnalt surumine:

40kg-6x5


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pange tatti

 

 

Idioot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin 100% kõhtu täna uue ja täiustatud kava järgi, nii head trenni pole ammu enam olnud;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna läks 80 rinnalt ära, täitsa rahul hetkel


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Veel üks nädal möödunud ning jalgade tegemine hakkab varsti lõppema. Tegin siis 190kg 2x2 ära siiski. Viimane katse oli päris raskeks osutunud, ma pole kunagi 190kg veel proovinud. Viimase katse viimane kord üks assistentidest puutus kangi mille tõttu ühelt poolt kang veidi kaldus, mis oli isiklikult mulle väga hästi tunda. :D

 

Kuid kindlasti oli 190kg kõvasti raskem kui 180kg 3x3.

 

Muudetud liikme Kristjan P'i poolt

2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Veel üks nädal möödunud ning jalgade tegemine hakkab varsti lõppema. Tegin siis 190kg 2x2 ära siiski. Viimane katse oli päris raskeks osutunud, ma pole kunagi 190kg veel proovinud. Viimase katse viimane kord üks assistentidest puutus kangi ning ühelt poolt kang veidi kaldus, mis oli vägagi mulle tunda.

 

Kuid kindlasti oli kõvasti raskem kui 180kg 3x3.

 

 

Miks taustal mingi venekeelne pläma on?

Sorri et see minus kõhklusi tekitab, et see sina oled, aga kui ära põhjendad siis usun kindlasti :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks taustal mingi venekeelne pläma on?

Sorri et see minus kõhklusi tekitab, et see sina oled, aga kui ära põhjendad siis usun kindlasti :)

 

Elan ja teen trenni Ida-Virumaal. Siin on umbes 60% rahvast venelased ehk vene keel on rohkem käigus. Minu treener on ka venelane ning sellepärast võid ka videost kuulda vene keelt. Pealegi kui nüüd veidikene hakkaksid uurima videot ning ka teisi minu poolt üleslaetud videosi siis ma arvan, et sulle kõik selguks. :)

 

Minu Vimeo: https://vimeo.com/kristjanp


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.