Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

No esiteks, mida sa seal teha tahad? Ülakeha / jalgu / üldfüüsilist?. Kui lähed üldse esimest korda jõusaali siis on kindlasti tark võtta üks personaaltreening. Näidatakse kuidas kogu masinavärk ja liigutused käivad.

 

Kui aga treenerit ei võta siis tutvu nende kavadega: http://www.fitness.ee/treeningkavad/

 

Mõned esimesed korrad ei tohiks väga üle pingutada.

Mida täpsemalt sa teada tahad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme on mul treener jah, et mõtlesin alguses teha ülakeha.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selline asi on väga debiilne, keha proportsioonid lähevad väga imelikuks. hakka algusest peale keha + jalgu tegema

 

Selge eks vaatan siis :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no mingi ülevaate saad ehk, Reamees.

1pMD7.gif

 

kahjuks ei suuda/oska vasakut poolt nii hästi pingesse võtta kui paremat :P

aktiivse jõusaaliga olen kuskil 2.5 kuud tegelenud..


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pakuks et oled hantleid tõstnud kohe isuga, õlg tundub päris hea :)

 

ma ka selja tagant siis, väga kont ei paistagi :D

behindp.png


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju pikkus, kaal on? Ägedad delfiinid selja peal btw.

 

pikkus 185cm, kaal 73kg. delfiinid peaksid tähtkuju sümboleerima :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pikkus 185cm, kaal 73kg. delfiinid peaksid tähtkuju sümboleerima :D

Selle kohta päris kõva tulemus, see rinnalt 85kg. Ma ise 185, 68kg ja surun ainult 50kg.. Pathetic.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi siit testosterooni tõstjaid(tablettide näol) on kasutanud? Aitas?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle kohta päris kõva tulemus, see rinnalt 85kg. Ma ise 185, 68kg ja surun ainult 50kg.. Pathetic.

 

ma olen alati üritanud seda liini ajada, et vähemalt oma kehakaal ära suruda :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kehakaal pole midagi ju, kehakaalu peaks ära suruma 1-3 kuu trenniga. ise surun kehakaalu ~25 kordust

Hetkel 1 kuu olen käinud, arvad, et 2 kuu pärast surun 70kg umbes?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvesta alati sellega, et kui teed mistahes lihast näiteks kõhulihast, siis alati võib tekkida küsimus miks alumised kuubikud ei teki kuidagi?

See on sellepärast, et ülemine kõhulihase osa on palju tugevam kui alumine, kuigi see on kõik üks pikk lihas eraldatud tavaliste nö nöörikestega. Seega kui teed näiteks kõhtu siis ülemine kõhulihase osa võtab suurema osa koormusest endale jättes teistele lihastele minimaalselt koormust. Rinnaga on sama, suur rinnalihas võtab selle koormuse üle ja ülejäänud lihased on lihtsalt abimehhanismid.

 

Ma leian, et pole väga mõtet enne rinda teha triitsa või biitsi, pigem tee neid harjutusi hiljem. Aga ma täpsustan, et ma tegelen tõstespordiga mitte pumpamisega. Minu praktikas üldse puudub surumine lamades. :)

 

 

Lõpuks saavutasingi oma oodatud 200kg. Sellel päeval, kui 100kg kükitasin, ütlesin treenerile, et 200kg pole kaugel. Seda ta muidugi oli... Kokkuvõttes ikka jõudsin selleni. :)

 

Videol: Vanus 17 - Kehakaal 81.4kg

 

 

Kuidas kellele meeldib, kas tegin puhtalt või mitte? :)

 

Sügavuselt oli super, ainus asi mis veidi silma jäi oli see, mida varemgi sinupuhul kommenteerinud olen. Lased liiga järsult/kiirelt alla ennast. Võiksid proovida pingega alla minna, samamoodi üles. Praegu lased nagu alla tühjaks ennast ja siis hakkad ülesminnes kuskilt võhma koguma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sügavuselt oli super, ainus asi mis veidi silma jäi oli see, mida varemgi sinupuhul kommenteerinud olen. Lased liiga järsult/kiirelt alla ennast. Võiksid proovida pingega alla minna, samamoodi üles. Praegu lased nagu alla tühjaks ennast ja siis hakkad ülesminnes kuskilt võhma koguma.

 

Aga kas see läheks mulle kasuks dünaamilises liigutuses - rebimises näiteks?

Muudetud liikme Kristjan P'i poolt

2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sügavuselt oli super, ainus asi mis veidi silma jäi oli see, mida varemgi sinupuhul kommenteerinud olen. Lased liiga järsult/kiirelt alla ennast. Võiksid proovida pingega alla minna, samamoodi üles. Praegu lased nagu alla tühjaks ennast ja siis hakkad ülesminnes kuskilt võhma koguma.

 

ei ütleks et sügavuselt super, ma ise ei tegele klassikalise tõstmisega kuid ma kükin sügavamale. ta laseb liiga kiirelt alla? ta ei tee kükke hüpertroofia nimel tarkpea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise 77kg ja surun hetkel 95kg. Oma kehakaalu peaks ikka mingi 12 korda ilusti ära tegema. Jõusaalis käin 2 korda nädalas ainult.

See nädal ei saanud üheski trennis käia, sest lühikesed püksid jäid mõlemad paarid koju ja ise elan nädalasees linnas. Tegelt ongi vahepeal ikka mõnus puhata. Teisipäeval tõmban ka lisandid ligi ja üritan natuke plahvatuslikust ning massi juurde saada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hakkasin kaks kuud tagasi käima, vahest kui paar päeva vahele jääb siis 60kg rinnalt võimatu, pärast lihased jõledalt kanged...

Igapäev käies on küll päris mõnus, aga väsitab nii ära et õhtul 1st magama minnes ei kuule äratuskella mis juba 7.00 lõugama hakkab, iga 10 minti tagant panen kinni, ise aga ei mäleta...

 

Too video, hakkasin mõtlema, kui mina nii kiirelt alla laskuks siis selgroog oleks põrandal ja kang nahaall.

Muudetud liikme imelik poiss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hakkasin kaks kuud tagasi käima, vahest kui paar päeva vahele jääb siis 60kg rinnalt võimatu, pärast lihased jõledalt kanged...

Igapäev käies on küll päris mõnus, aga väsitab nii ära et õhtul 1st magama minnes ei kuule äratuskella mis juba 7.00 lõugama hakkab, iga 10 minti tagant panen kinni, ise aga ei mäleta...

 

Too video, hakkasin mõtlema, kui mina nii kiirelt alla laskuks siis selgroog oleks põrandal ja kang nahaall.

kell 1 ei ole enam õhtu, vaid öö juba. soovitaksin krdi, et mina varem magama.

ise krdi 100kg teen rinnalt seeriaid, 82kg ise

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.