Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

 

Vaatasin kuidas selga teed,päris julm ikka.Ma ei saa ar,miks sa nii üles lähed või üles tõused?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Elan ja teen trenni Ida-Virumaal. Siin on umbes 60% rahvast venelased ehk vene keel on rohkem käigus. Minu treener on ka venelane ning sellepärast võid ka videost kuulda vene keelt. Pealegi kui nüüd veidikene hakkaksid uurima videot ning ka teisi minu poolt üleslaetud videosi siis ma arvan, et sulle kõik selguks. :)

 

Minu Vimeo: https://vimeo.com/kristjanp

Näed, üks väheseid kordi, kus inimene põhjendab asja ära, mitte ei hakka räuskama, kui natuke negatiivset tagasisidet saab :)

 

Ja see oli tõesti piisav põhjendus, et ma sind usuksin, aitäh :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatasin kuidas selga teed,päris julm ikka.Ma ei saa ar,miks sa nii üles lähed või üles tõused?

 

Praegu ma juba teen 50kg nii selga. Mul endal on alaseljaga probleem, et see liiga nõrk kaalude jaoks ning pidevalt lase selle lihase lõdvaks.

Kuid seda harjutust tehas sedasi ma tunnen kuidas lihas töötab, pealegi on tulemusi ka näha. Ma tean, et olen üks ainukesi kes nii kõrgele läheb, hetkel ka trennis käiatest keegi nii kõrgele ei tee, kuid mu treener räägib, et veneajal nii tehtigi, kellel jõudu jagus. Pealegi kui lähed kõige ülemisse punkti siis töötavad ka jala lihased, sest jalad ei paindu nii kõvasti. Nagu töötaksin läbi maksimaalselt :D

 

 

 

Näed, üks väheseid kordi, kus inimene põhjendab asja ära, mitte ei hakka räuskama, kui natuke negatiivset tagasisidet saab :)

 

Ja see oli tõesti piisav põhjendus, et ma sind usuksin, aitäh :)

 

Hea meel, et usud :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Praegu ma juba teen 50kg nii selga. Mul endal on alaseljaga probleem, et see liiga nõrk kaalude jaoks ning pidevalt lase selle lihase lõdvaks.

Kuid seda harjutust tehas sedasi ma tunnen kuidas lihas töötab, pealegi on tulemusi ka näha. Ma tean, et olen üks ainukesi kes nii kõrgele läheb, hetkel ka trennis käiatest keegi nii kõrgele ei tee, kuid mu treener räägib, et veneajal nii tehtigi, kellel jõudu jagus. Pealegi kui lähed kõige ülemisse punkti siis töötavad ka jala lihased, sest jalad ei paindu nii kõvasti. Nagu töötaksin läbi maksimaalselt :D

 

Päris hea siis,kiidused sulle.

Sa rebimist,rinnale võttu või rinnalt ka surud?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris hea siis,kiidused sulle.

Sa rebimist,rinnale võttu või rinnalt ka surud?

 

Ma tegelengi klassikalise tõstmisega. Ehk põhiliselt rebin ja tõukan. :D

Rebin kusagil 115kg praegu, võistlused näitavad 3 nädala pärast. Ning võtan rinnale ka kusagil 140kg, pole veel rekordit teinud.

Et täita meister sportlase normatiiv eestis on tarvis kogusummas saada 270kg ehk siis 120kg rebimine ja 150kg tõukamine. :)

 

Plaan oli nüüd meistri täita detsembri lõpus, kuid suvel oli Noorte EMV ettevalmistus, rumeeniasse, sealt siis kõik see detsembri asi nihkub kusagile veebruari. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna trennis oli siis 100% tõukamine. Sain edukalt hakkama, tõukasin 140kg ja rohkem ei olnud plaanis minna. Samas tegin rekordi, sest ma teadsin, et teen selle kaalu ära, kuid polnud seda varem teinud. Seal juba teised poisid hakkasid naerma, sest tõukasin 140kg aga suurim kaal mida maast lahi olen tõmmanud on 150kg, pole rohkem tõmmanud, sest pole plaanis olnud. Seda muidu v.a kükid.

 

Ootan juba laupäeva, et proovida enda jõudu 200kg, pean ära kükitama selle! :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täna trennis oli siis 100% tõukamine. Sain edukalt hakkama, tõukasin 140kg ja rohkem ei olnud plaanis minna. Samas tegin rekordi, sest ma teadsin, et teen selle kaalu ära, kuid polnud seda varem teinud. Seal juba teised poisid hakkasid naerma, sest tõukasin 140kg aga suurim kaal mida maast lahi olen tõmmanud on 150kg, pole rohkem tõmmanud, sest pole plaanis olnud. Seda muidu v.a kükid.

 

Ootan juba laupäeva, et proovida enda jõudu 200kg, pean ära kükitama selle! :)

 

Kle selle selja asjaga.Oled proovinud niimoodi ka teha,et 40kg ja tõstad niiaeglasti üles kui võimalik?Ja vähemalt 10korda või vähem?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle selle selja asjaga.Oled proovinud niimoodi ka teha,et 40kg ja tõstad niiaeglasti üles kui võimalik?Ja vähemalt 10korda või vähem?

 

Ma olen proovinud küll, olen ka 15 korda teinud, kuigi aeglaselt proovinud vaid 6 korda. Asi selles, et jõu tõstmiseks mitte lihase kasvatamiseks pole mõtet teha üle 6 korda. Muidu on arukas jah teha 12-15 korda.

Ning tahan mainida, et kui minul selg valutab, lihase näiteks läbi tõmbanud siis teen kohe järjest kergema kaaluga 20-30kg kuni 30 korda umbes 3 katset ja selja valu nagu kaob absoluutselt ära. Ma ei tea kuidas see nüüd seotud on, kuigi töötab. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täna surusin 62,5 kg, uus rekord.

olen võtnud alla 64 pealt 61,5 peale ja samas rekordid kasvavad, järelikult oli mul ikka kuradi korralikult rasvavarusid peal :D

kuskil poolteist kilo veel võtta, järgmine laupäev võistlused. hetke vorm on selline et proovin suruda 65 ja tõmmata 150 ( :O ), küki kohta ei tea kohe üldse, pole 2 nädalat teinud.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna surusin 62,5 kg, uus rekord.

olen võtnud alla 64 pealt 61,5 peale ja samas rekordid kasvavad, järelikult oli mul ikka kuradi korralikult rasvavarusid peal :D

kuskil poolteist kilo veel võtta, järgmine laupäev võistlused. hetke vorm on selline et proovin suruda 65 ja tõmmata 150 ( :O ), küki kohta ei tea kohe üldse, pole 2 nädalat teinud.

 

Kuidas sa lähed võistlustele nii, et kükki pole 2 nädalat teinud? :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin rinda ja biitsa täna.

Rinnalt surumine 4x10x30kg

Lendamine tavalisel pingil 3x8x8.5kg

Liblikat masinal 3x10x34.5kg

Kaldpingil surumine hantlitega 3x8x11kg

Kangiga seistes biitsa 3x8x18kg

Istudes biitsa kontsentreeritult 3x10x6kg

Istudes biitsa tavaliselt 2x10x6kg ja viimase seeria tegin 8x8.5kg.

Rind suht nõrk raisk.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin rinda ja biitsa täna.

Rinnalt surumine 4x10x30kg

Lendamine tavalisel pingil 3x8x8.5kg

Liblikat masinal 3x10x34.5kg

Kaldpingil surumine hantlitega 3x8x11kg

Kangiga seistes biitsa 3x8x18kg

Istudes biitsa kontsentreeritult 3x10x6kg

Istudes biitsa tavaliselt 2x10x6kg ja viimase seeria tegin 8x8.5kg.

Rind suht nõrk raisk.

 

kõlab nagu realdeal jõusaali tegelane. igapäev on rind ja biits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõlab nagu realdeal jõusaali tegelane. igapäev on rind ja biits.

Kui ma ainult rinda ja biitsa teeks, oleksid mu näitajad paremad. 3x nädalas käin jõukas, 1 päev rind + biits, 2. päev selg ja õla tagaosa, 3. päev triits põhiliselt. Jalga ei tee.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii siis. Eile ma rebisin trennis 115kg. Plaani järgi rebisin.

Täna aga siis lõpetasin enda kükitamise sessiooni, lõpuks täitsin eesmärgi.

Tänane trenn oligi vaid 1 harjutus: Kükk 120x2x2, 140x2, 160x2, 180x1, 200x1. Nüüd lõpetan vähemalt jalgade arendamise pooleks aastaks. Kuid ikka hakkan kükitama umbes 160-180kg paari korra peale, et vormis hoida.

 

Video lisan hiljem. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa teed rebimist kükiga või ilma ?Tegid rebimisest video või kükkist?

Ootaks huviga neid videosi juba:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

põhimõtteliselt kangiga rinnalt surudes (vb hantlitega ka, ei oska öelda kuna ei suru tavaliselt hantlitega) treenid ka triitsa, niiet mõtekam oleks teha biitsepsit peale. või siis teed sellist asja nagu 'pre-exhaust workout', mis pm tähendab seda et enne rinna trenni teed triitsepsit, siis pärast kui rinda tegema hakkad on triitseps väsinud ja treenid rohkem rinda. ise hakkasin ka proovima vaikselt seda treeningmeetodit, kuradi raske on. :D

kõik jutt minu poolt on ainult arvamus btw, ei ole mingi jõusaalispets. äkki mõni targem vend seletab paremini ära (kristjan P ntks)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

isiklikult teen rinnaga koos triitsa. rinnalt surudes on võimalik triitsa treenida kitsa haardega surudes.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.