Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

6 tundi und on minu arvates küll liiga vähe ikka noore inimese kohta. Keha vajab arenguks puhkuks. Ma ei kujuta sellist asja ettegi, et olen mingi 5-6 tundi ainult maganud ja siis lähen trenni. Olgu, üks kord veel, aga kui järjepidevalt nii vähe magada ja siis trenni minna- ei suudaks.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edi'ga samal arvamusel .

 

Kuid , ise käisin ka kekas jõukas, surusin 55kg rinnnalt, lihtsalt kurb tulemus ,lugedes neid kes siiin suruvad:)

 

Kuid pole varem rinnnalt surunud , ehk kui käima hakata läheb 65 ka üles.

 

Enda pikkus 170cm ja kaal 54,9kg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Edi'ga samal arvamusel .

 

Kuid , ise käisin ka kekas jõukas, surusin 55kg rinnnalt, lihtsalt kurb tulemus ,lugedes neid kes siiin suruvad:)

 

Kuid pole varem rinnnalt surunud , ehk kui käima hakata läheb 65 ka üles.

 

Enda pikkus 170cm ja kaal 54,9kg.

Ära pabla selle surumise pärast. Minu arust suht tühine asi ikkagi. ALguses kui jõmmis käima hakkasin, siis oli sama teema, et ainult tahaks, et rinnalt max iga trenn suureneks. Alles siis kui rinnalt enam ei surunud, siis hakkasid ka tulemused kerkima. Treenida tuleb ikka kõike :)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojaa' date=' saan aru aga mida sooovitaksid ,et mida nagu treenida rohkem ? :)[/quote']

 

Kõik oleneb inimesest mida taha tahab treenida.Aga oleneb mida ise tahad treenida rohkem.See mida rohkem treenida ei tasu ära,treeni ühtlaselt ,võtta mingi kava ette ja hakka selle järgi tegema ja kui mingised näitajad on käes ,siis võid küsida mida rohkem treenida.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

homme proovin 90 rinnalt, eks näis..


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laupäeval olid Valgas Alfred Neulandi XIII mälestusvõistlused. Osalesin seal, läks enam vähem isegi. Mina isiklikult pole rahul, küll aga treener on, sest räägib, et mingit ettevalmistust ega ka puhkust ta pole mulle teinud ja ikka parandasin tulemust. Kuigi tunnen, et olin võimeline rohkem tegema.

 

Võistlustel tegin 110kg rebimine ja 140kg tõukamine. Kehakaal seal juures oli 81.8kg ning Sinclair'i punkte sain 303.54. Kokku täiskasvanute seast sain 3. koha punktide summas ning noorte seast 1. koha suure vahega.

 

Tehti ka video kuidas tõukasin 135kg ja 140kg - 142kg ka proovisin kuigi see ei õnnestunud kahjuks.

140kg peal hakkas pea ringi käima, arvasin, et vist ei tõukagi ära.

 

 

 

Eile tegin enam vähem hea trenni ära, päris raskeks läks trenn. Tegin ka rekordi nii tõukamistõmbes kui jõutõmbes :D

Nimelt tegin 155kg 1x4 tõmbeid.

Tõukasin 115kg 1x4 ja siis ka veidikene kükitasin, pole 2 nädalat turjal kükitanud juba. Kükitasin 150kg 4x4 - jalgadele isegi andis tunda seda.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Laupäeval olid Valgas Alfred Neulandi XIII mälestusvõistlused. Osalesin seal, läks enam vähem isegi. Mina isiklikult pole rahul, küll aga treener on, sest räägib, et mingit ettevalmistust ega ka puhkust ta pole mulle teinud ja ikka parandasin tulemust. Kuigi tunnen, et olin võimeline rohkem tegema.

 

Võistlustel tegin 110kg rebimine ja 140kg tõukamine. Kehakaal seal juures oli 81.8kg ning Sinclair'i punkte sain 303.54. Kokku täiskasvanute seast sain 3. koha punktide summas ning noorte seast 1. koha suure vahega.

 

Tehti ka video kuidas tõukasin 135kg ja 140kg - 142kg ka proovisin kuigi see ei õnnestunud kahjuks.

140kg peal hakkas pea ringi käima, arvasin, et vist ei tõukagi ära.

 

 

 

Eile tegin enam vähem hea trenni ära, päris raskeks läks trenn. Tegin ka rekordi nii tõukamistõmbes kui jõutõmbes :D

Nimelt tegin 155kg 1x4 tõmbeid.

Tõukasin 115kg 1x4 ja siis ka veidikene kükitasin, pole 2 nädalat turjal kükitanud juba. Kükitasin 150kg 4x4 - jalgadele isegi andis tunda seda.

 

Viimane polnud just kõige parem,hakkasid ära kalduma või midagi taolist nagu üldse polnud jõudu vms.

Palju su max tõukamine on olnud?

Tee rebimisest ka mõni video,tahaks huvi pärast näha kuidas sa rebid.

Aga muidu päris korralikult ikka teed(Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimane polnud just kõige parem,hakkasid ära kalduma või midagi taolist nagu üldse polnud jõudu vms.

Palju su max tõukamine on olnud?

Tee rebimisest ka mõni video,tahaks huvi pärast näha kuidas sa rebid.

Aga muidu päris korralikult ikka teed(Y)

 

Nägu sai öeldud, et pole vormis enne võistlusi, täpselt nädal enne võistlusi veel rebisin 110kg 6 katset 1 kaupa. Ja 200kg küll oli ka mitte väga ammu. Aga nüüd peab sihtima need 120 ja 150 ära teha! Muidu 140kg ongi parim tõukamine mul, rebimine aga parim 115kg.

Videol oli suur väsimus, väga raske oli maast lahti tõmmata kaalu, see mõjutaski minu tõusmist niivõrd. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tarkpea? Mida sa mees hüppad siin üldse?

Sügavuselt oli super ka jõutõstmises oleks see ära loetud. Klassikalise tõstmise jaoks pole väga sügavust vajagi, "targutaja". See kui ta laseb kükke tehes ennast liiga kiiresti alla, ehk laseb pinge välja, mõjub talle endale ja seljale. Ei viitsi siin sinuga sügavamalt enam vaidlema hakata.

 

Kristjan - ega sa rinnale võttes samuti niimoodi päris alla ei lase ennast ju. Peale põrget sa võtad ikkagi kohe pinge sisse, enne alla minekut ja üles tulekut ( vähemalt omast kogemusest mäletan seda ). Olgu, seal toimub see kõik küll kiiresti, aga katsu vähemalt niisama kükke tehes pinget sees hoida :)

PS. Ma ei räägi midagi halba, lihtsalt üritasin aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ka ammu kirjutanud siia, igatahes eile tuli 110kg rinnalt ära, kaal 89 hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tarkpea? Mida sa mees hüppad siin üldse?

Sügavuselt oli super ka jõutõstmises oleks see ära loetud. Klassikalise tõstmise jaoks pole väga sügavust vajagi, "targutaja". See kui ta laseb kükke tehes ennast liiga kiiresti alla, ehk laseb pinge välja, mõjub talle endale ja seljale. Ei viitsi siin sinuga sügavamalt enam vaidlema hakata.

 

Kristjan - ega sa rinnale võttes samuti niimoodi päris alla ei lase ennast ju. Peale põrget sa võtad ikkagi kohe pinge sisse, enne alla minekut ja üles tulekut ( vähemalt omast kogemusest mäletan seda ). Olgu, seal toimub see kõik küll kiiresti, aga katsu vähemalt niisama kükke tehes pinget sees hoida :)

PS. Ma ei räägi midagi halba, lihtsalt üritasin aidata.

 

 

Ma saan aru jah, olen ka varem seda rääkind, ega ma tühjalt alla ei lase. Enne viimast hetke siiski pinge sisse, muidu ma ei suudaks ju kuidagi üles tõusta. See on juba harjumus, täpselt enne momenti kui jalad kokku saavad võtan pinge sisse ja peale seda vedru hakkan üles tõusma. Liiga aeglane stiil mulle siiski ei sobi, ma harjutan ju plahvatusliku jõudu mitte kasvata lihast :D

 

Tõukamises, nüüd võistluste, rinnale võttes lasin ennast täiesti lõdvaks, sest vormi pole olla, oli tähtis vähemalt kang rinnale saada, et tõusta. Sellega ma aga sain hakkama. Äärmiselt raske oli siiski kang maast lahti saada, sest kasutan ikka veel jalgu valesti tõusmisel - ka käed ei hoia piisavalt.

 

Aga seda kõik harjutan!


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin selga täna.

Jõutõmme: 1x90kg, 1x105kg, 1x110kg, 1x120kg (120kg tähistab isikliku rekordit, eelmine rekord oli 100kg).

Tõmme vastu kõhtu kummargil: 1x10x20kg, 2x10x30kg

Alatõmme vastu kõhtu, trenazööril: 3x10x69kg

Pullover: 3x8x11kg

Lendamine seistes küljele:3x8x6kg

Õlakehitus hantlitega: 3x10x26kg

Lõppu tegin veel kõhulihaseid ka.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saan aru jah, olen ka varem seda rääkind, ega ma tühjalt alla ei lase. Enne viimast hetke siiski pinge sisse, muidu ma ei suudaks ju kuidagi üles tõusta. See on juba harjumus, täpselt enne momenti kui jalad kokku saavad võtan pinge sisse ja peale seda vedru hakkan üles tõusma. Liiga aeglane stiil mulle siiski ei sobi, ma harjutan ju plahvatusliku jõudu mitte kasvata lihast :D

 

Tõukamises, nüüd võistluste, rinnale võttes lasin ennast täiesti lõdvaks, sest vormi pole olla, oli tähtis vähemalt kang rinnale saada, et tõusta. Sellega ma aga sain hakkama. Äärmiselt raske oli siiski kang maast lahti saada, sest kasutan ikka veel jalgu valesti tõusmisel - ka käed ei hoia piisavalt.

 

Aga seda kõik harjutan!

 

Saan aru, video pealt ei märkagi seda viimast hetke. Täna proovisin ise ka trennis üle pika aja (~5 aasta) tõukamist ja kuidas seal selle pingega on kükki minnes. Seal on kohe peale põrget, kui kang seisma jääb juba jalgades pinge. Aga kükis meeldib mulle veidi rohkem pingega alla minna, hoiab ka rohkem selga :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen 14 a. Ma olen käinud päris palju jõusaalis ja mulle on räägitud, et ma olen liiga noor ja luude kasv võib kinni jääda. Et ma ei tea, kas see on normaalne et ma käin või mitte?


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.youtube.com/user/FreakyyGamerz?feature=mhee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingil määral jääb kindlasti.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saan aru, video pealt ei märkagi seda viimast hetke. Täna proovisin ise ka trennis üle pika aja (~5 aasta) tõukamist ja kuidas seal selle pingega on kükki minnes. Seal on kohe peale põrget, kui kang seisma jääb juba jalgades pinge. Aga kükis meeldib mulle veidi rohkem pingega alla minna, hoiab ka rohkem selga :)

 

Arvan täiesti harjumuse asi, mul kükis selg hoiab, mul üldse kuidagi lihtne kükitada, võrreldes teiste trennikaaslastega. Ei tea, kas mul selline mugav tehnika või õiged nurgad kükkitamisel. Sest tunnen, et mul lihtne kükitada.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oota kuni taastub ikka. tee jalgu, alaselga, kõhtu? :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna üle mõne aja jälle hakkasin kükkitama. Uus kükitamise töökaal nüüd 160kg ehk 80%. Tänane seeria oli 4 korda 3 katset. Väga ilusti läks aga tänu sellele, et läksin veidi hulluks rebimisel, kus 90% rekordist rebisin 3 korra asemel 15 korda. Jalad hakkasid päris hästi värisema trenni lõpuks. Arvasin, et varsti krambis ka, kuid siis mõned venitused ja läks üle. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Awesome, arened ikka korralikult :)

Mul endal plaan oma toitumine paika saada, kuu alguses võtan kalmuselt treening & toitumiskava, mul on siiamaani oma aretistest.

Jõunäitajad kasvavad kena kiirusega, aga siiski, mul see kõhuke ees, mis mind ennast nii rängalt häirib.

 

Täna üle mõne aja jälle hakkasin kükkitama. Uus kükitamise töökaal nüüd 160kg ehk 80%. Tänane seeria oli 4 korda 3 katset. Väga ilusti läks aga tänu sellele, et läksin veidi hulluks rebimisel, kus 90% rekordist rebisin 3 korra asemel 15 korda. Jalad hakkasid päris hästi värisema trenni lõpuks. Arvasin, et varsti krambis ka, kuid siis mõned venitused ja läks üle. :)

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saaks ka kuskil Jõusaalis käidud, hetkel ainult Kodus hantlitega 2x15kg-st. Vast millalgi soetan kangi ka :)

 

Plaanin ka soetada Treeningkava või Toitumiskava, aga ei tea kelle käest veel, on mingeid soovitusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.