Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Ma olen juba mingi kuu aega treeninud kõhulihaseid, kuid nüüdseks ei jõua enam teha, keha tahaks nagu naba juurest pooleks minna. Räägiti, et alumised kõhulihased nõrgad, niiet mõtlesingi et hakkan tegema. Hetkel ma teen niimodi, et heidan pikali, tõstan jalad üles ning viin õhus ühelt poolelt teisele, samas teised keha osad jäävad maha.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen juba mingi kuu aega treeninud kõhulihaseid, kuid nüüdseks ei jõua enam teha, keha tahaks nagu naba juurest pooleks minna. Räägiti, et alumised kõhulihased nõrgad, niiet mõtlesingi et hakkan tegema. Hetkel ma teen niimodi, et heidan pikali, tõstan jalad üles ning viin õhus ühelt poolelt teisele, samas teised keha osad jäävad maha.

 

Jah, lamades nii hea teha. Aga vaata kas rippudes saad jalad 90 kraadi tõsta, kui ei saa jalgu sirgeks siis tõstad ainult põlvi. Proovi üks 50 korda tõsta, kui läheb lihtsaks võid hakata ka lisaks näiteks rippudes jalgu tõstma vastu pead nö, et jalad vastu lage või toru.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahaks hakata kõhulihaseid treenima soovitage midagi, ja mingi söögi teema ka äkki seal juures oluline?

 

Ikka valke süüa. Sa ära taha, sa hakka tegema. :)

 

Mina hetkel näiteks teen kõhulihaseid nii, et amplituud on väga väikene, rinnal hoian 25kg ja mõned korrad suure amplituudiga ning kokku teen 4 katset. Tahan lihtsalt lihased tugevamaks teha, ei püüdle sixpacki poole. Muidugi pole ka vastu sellele. :D

 

1. katse 24 korda väikse + 12 korda suure amplituudiga st liigun üles-alla kusagil 150-160 kraadi

2. katse 30 korda väikse + 12 korda suure amplituudiga

3. katse 36 korda väikse + 12 korda suure amplituudiga

4. katse 30 korda väikse + 24 korda suure amplituudiga

 

Väikese amplituudiga ise hoian 25kg kettast käes nii, et ta ei puuduta rinda, panen kõriga toeks sellele. Kui hakkan suurema amplituudiga tegema siis oleneb enesetundest, kas teen paar korda kettaga või panen ketta põlvede peale ja teen ilma.

 

Varem tegin veidi tesist moodi, aga siis tundus, et lihased just kui ei saaks enam tööd. Nüüd hakkasin tegema siis nii. Tundub, et lihased hakkasid uuesti tööle.

 

See on nüüd täiesti minu välja mõeldud, ei oska öelda, kas hea või mitte aga mulle tundub vägagi hea, sest lihased tõesti hakkanud tööle lõpuks. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paviljon, eeldan ,et oled noor. Soovitan süüa valgurikkaid tooteid. Isegi kõige elementaarsemad viisid aitavad. Paned varbad kuhugi diivani või millegi alla, jalad krõnksu ja hakka ülesse tõmbama. (Klassivennal olid nõrgad kõhulihased ja käsivarred, ei suutnud midagi teha. Treenis mingi 2 kuud kõige elementaarsemate viisidega ja hakkas saama päris häid tulemusi)


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm hakkaksin hommikul ja õhtul tegema esmaspäevast, aga kui palju teen? Ma arvan et 100 tuleb ikka :P Aga palju oleks soovitatav minu massile, ega ma ise ka suht nagu väikene, aga ma tahaks sixbacki ja tugevdada kõhulihaseid, mm mul suht kõht tegelt ees kui ma nagu niisama olen.


paviljon.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole siia teemasse mõnda aega kirjutanud. Tore, et viimane on ikka aktiivne ja paljusid huvitab jõusaal.

Eile oli kergem jalatrenn, kus siis vahelduse mõttes kükki ei teinud. Seevastu eelmine nädal tegin kükiseeria: 10x 90kg, 10x 110kg, 10x 130kg, 8x 150kg. Neljanda seeria eel olin juba üsna väsinud ja ei hakanud 10x 150kg punnitama. Vahelduse mõttes soovitan kõigil teha ka kergemaid trenne, et kava nn "kokku ei jookseks". Järgmine nädal tahan kindlasti juba 160kg-ga kükkida.

Kahjuks kõik pole nii probleemidevaba: mul on mingisugune rebend rinnalihases, mille tõttu ei saa raskusi üles suruda. See tähendab seda, et õla- ja rinnatrennid on minu jaoks juba kuu aega ära jäänud. Olen käinud mitme füsioterapeudi juures, saanud erinevaid harjutusi, kuid kõik ütlevad justkui ühest suust, et praegu tuleb lihtsalt rinnalihasele puhkust anda, et see korralikult ära paraneks.

Ehk kunagi kui saab mingeid vormipilte tehtud, siis postitan mõne kindlasti ka siia.

Kaal hetkel 96-97kg, 19a.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paviljon. Soovitan teha palju suudad, kasvõi 50 päevas. [NB! Tee samapalju seljalihaseid kui kõhulihaseid, muidu tulevad seljavalud jms]


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Supsti.T seljalihaseid mul pole üldse hakkan lund rookima hakkab selg valutama aga mingi ~30 minutiga läheb üle, aga kuidas ma teen seljalihaseid?

 

E: Tegin just 50 kõhulihast ja veits hingeldama võttis aga 15 minuti pärast suudaksin veel teha 50 ma arvan. Ja kui jalalihaseid tahan siis pean nagu kükke tegema, see pidi ka aitama, isegi 10 hetkel raske teha. Ega ma pole eriti kehalise kasvatuse tunnist ka osa võtnud sellepärast ka, ja suitsetan ka..

Muudetud liikme Paviljon'i poolt

paviljon.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

phmt samamoodi kui kõhulihastega. paned varbad kuhugi ääre alla, oled kõhuli maas ja hakkad ilma käte abita end ülesse tõmbama

 

Tee seljalihaseid vähemalt samapalju kui kõhulihaseid.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole siia teemasse mõnda aega kirjutanud. Tore, et viimane on ikka aktiivne ja paljusid huvitab jõusaal.

Eile oli kergem jalatrenn, kus siis vahelduse mõttes kükki ei teinud. Seevastu eelmine nädal tegin kükiseeria: 10x 90kg, 10x 110kg, 10x 130kg, 8x 150kg. Neljanda seeria eel olin juba üsna väsinud ja ei hakanud 10x 150kg punnitama. Vahelduse mõttes soovitan kõigil teha ka kergemaid trenne, et kava nn "kokku ei jookseks". Järgmine nädal tahan kindlasti juba 160kg-ga kükkida.

Kahjuks kõik pole nii probleemidevaba: mul on mingisugune rebend rinnalihases, mille tõttu ei saa raskusi üles suruda. See tähendab seda, et õla- ja rinnatrennid on minu jaoks juba kuu aega ära jäänud. Olen käinud mitme füsioterapeudi juures, saanud erinevaid harjutusi, kuid kõik ütlevad justkui ühest suust, et praegu tuleb lihtsalt rinnalihasele puhkust anda, et see korralikult ära paraneks.

Ehk kunagi kui saab mingeid vormipilte tehtud, siis postitan mõne kindlasti ka siia.

Kaal hetkel 96-97kg, 19a.

Kaal ikka päris julge juba:D. Ise hakkasin nats lisandeid jällegi võtma, aga kõik kukkus see nädal väga kehvasti välja. 4 päeva voodis, ilma mittemingisuguse söögiisuta tegid ikka sellise taandarengu imo. Mingi loll haigus tõmbas ihule ligi. Oli just endaarust üks elu parimaid vorme ja nüüd siis nii.. Aga tuleb edasi pingutada. Täna tõmban juba kerge trenni peale uuesti ning esmaspäevast korralikult plaani tagasi :P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tänane trenn oli eriti magus rsk, higi lahmas


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Häid harjutusi, mida teha peale military pressi õlgadele?

Muudetud liikme Brooklyn'i poolt

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Häid harjutusi, mida teha peale military pressi õlgadele?

 

minu õlatrenn tavaliselt selline: kangiga üles surumine (varieerides rinnale ja turjale), hantlitega üles surumine ja pommitõsted (kahe käega) nii üles kui võimalik (vähemalt lõua alla) - see tõmbab triitsale ka päris korraliku koormuse.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma teen seljalihaseid kõvasti rohkem kui kõhulihaseid,

 

Sa ei pea tegema hullult kõhtu, et tasakaalus hoida. Aga tea, et selajalihas on suur ja võimas ning ainult selle treenimine ei tee sinu selga tugevaks. Kõhulihas hoiab selga paigal, nagu tugi mehhanism, kas ise oleksid meelsamini tuginenud mõnele lapile või ikka seinale?

 

Loodan, et leiad minu sõnadel mõte ning ehk mõtled nende üle :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas kava tundub, midagi liiga palju, midagi liiga vähe?

Olen seda kava teinud täpselt kuu.

 

5 minutit ratast või sõudeergomeeterit

Surumine kangiga lamades 3x10

Käte kokku viimine liblikas trenazööril 3x10

Tõmme rinnatoega trenazööril laia haardega 2x10

Küünarvarte sirutamine plokksüsteemil kukla tagant 3x10

Küünarvarte kõverdamine plokksüsteemil seistes 3x10

Küünarvarte kõverdamine trenazööril 3x10

Jalapress 3x10

Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 2x10

Keretõste alaseljapingil 3x max

Keretõste kõhupingil 3x max

Planku 1minut või üle selle

20minutit jooksulindil.

Küsige, kui mingi harjutus jäi arusaamatuks või midagi.

Tehke mind maatasa või juhatage õigele teele.

 

Suured tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas kava tundub, midagi liiga palju, midagi liiga vähe?

Olen seda kava teinud täpselt kuu.

 

5 minutit ratast või sõudeergomeeterit

Surumine kangiga lamades 3x10

Käte kokku viimine liblikas trenazööril 3x10

Tõmme rinnatoega trenazööril laia haardega 2x10

Küünarvarte sirutamine plokksüsteemil kukla tagant 3x10

Küünarvarte kõverdamine plokksüsteemil seistes 3x10

Küünarvarte kõverdamine trenazööril 3x10

Jalapress 3x10

Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 2x10

Keretõste alaseljapingil 3x max

Keretõste kõhupingil 3x max

Planku 1minut või üle selle

20minutit jooksulindil.

Küsige, kui mingi harjutus jäi arusaamatuks või midagi.

Tehke mind maatasa või juhatage õigele teele.

 

Suured tänud.

5minutit ratast või sõudeergomeeterit-kui suure raskusega sa sõitad muidu?

Soovitaks 10minutid.

Surumine kangiga lamades 3x10-kas sa teed 3korda ja 10 seerijat või teed 10x ja 3seerijat?

Soovitaks teha 10x ja 3seerijat ,mõjuks paremini.

Ja kui suurte raskustega teed ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
5minutit ratast või sõudeergomeeterit-kui suure raskusega sa sõitad muidu?

Soovitaks 10minutid.

Surumine kangiga lamades 3x10-kas sa teed 3korda ja 10 seerijat või teed 10x ja 3seerijat?

Soovitaks teha 10x ja 3seerijat ,mõjuks paremini.

Ja kui suurte raskustega teed ?

 

 

Keegi rääkis kunagi, et jõu saamiseks oleks vast 3-5 seeriat ühes setis parim, lihase kasvatamiseks 5-9 ning vastupidavuseks 8-12/seerias setis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.