Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Aeroobset võid teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi targem oskab öelda, et kui ma scoti pingil küünarvarte kõverdusi teen, siis mul mõlema käel luusse mingi jube valu sisse lööb ja peale seeriat veel jääb. Võin tühja kangiga ka teha, ikka on valu sees. See ei ole nagu lihas valu, ongi selline tunne, et luu oleks räige pinge all. Mida suurem raskus seda suurem valu, aga millest see tulla võib? Teiste harjutustega nii ei ole.

 

 

Ja btw, kus kõik jõuka vennad kadunud on. Nüüd kui soovitusi ja tippe vaja, on see teema suht surnud. :/


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna ja esmaspäeval tegin rebimist

esmapäev

15x5 20kg

täna ehk kolmapäev:

rebimine:

12x2 20kg

10x2 30kg

6-7x2 40kg

Homme plaanis teha kükke,jõutõmmed ja rinnale võttu,kõik oleneb palju rahvast on.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna ja esmaspäeval tegin rebimist

esmapäev

15x5 20kg

täna ehk kolmapäev:

rebimine:

12x2 20kg

10x2 30kg

6-7x2 40kg

Homme plaanis teha kükke,jõutõmmed ja rinnale võttu,kõik oleneb palju rahvast on.

 

Kas tegid rebimist ikka kükki? Mul huvitav kuidas mitte klassikud rebivad ;)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas tegid rebimist ikka kükki? Mul huvitav kuidas mitte klassikud rebivad ;)

esmaspäeval tegin kükkiga ja kolmapäev ilma kükkida.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

su eesti keele grammatika sööb närve :D

 

teemasse: ise tegutsen hetkel selle kava järgi: http://www.trenn24.com/blogi/rinnalt-surumise-arendamine-kava-1/


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile oli rinnatrenn, surumine natukene kehvemaks läinud, aga pole hullu

10x 80kg, 10x 90kg, 5x 100kg


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile oli rinnatrenn, surumine natukene kehvemaks läinud, aga pole hullu

10x 80kg, 10x 90kg, 5x 100kg

 

Pole miskit kehva, päris priske :)

 

Mul nüüd on läbi teine samm 200kg'i.

Ehk nüüd septembri esimesest laupäevast alustasin 3x6 150kg ning iga järgnev laupäev teinud 4x6, 5x6 ja eelmine laupäev siis 6x6 150kg.

Eile plaanis oli 5x5 160kg, mille edukalt ära tegin lisaks ka viimasel katsel kükitasin kuus korda. Nüüd aga iga järgnev laupäev 4x4 170kg, 3x3 180kg, 2x2 190kg ning see kauaoodatud 1x1 200kg! :)

 

Ning kui varem keegi oli küsinud, kui tegin 4x4 155kg, miks nii kiiresti kükitan, see oli ka tingitud sellest, et jalad olid värsked, nüüd täitsa kinni. :D

 

Nüüd on juba tunda raskust ka, jalad nende nädalatega päris kinni, ei jõua kuidagi välja puhata. Eile näiteks peale viimast katset tuli kõndimise pealt isegi kramp, esimest korda. Kuid ma arvan, et kannatan välja ja täidan eesmärgi! :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reedel läks midagi konkreetselt viltu seljaga. Tegin raskuste mõttes väga tühja trenni ja nüüd ülaseljas mingi kange valu sees. Loodan, et paraneb kiirelt, sest homme lähen juba uuesti trenni ja teisipäeval oli plaanis jõusaali minna ja selga teha..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meistaaa paneb sõna sekkka:D

 

Käisin ka jõukas oma 7 korda vist aga noh ei olnud kava ja siiis jõmm ise ka tundpoool on 1,95 euri , suht kulukas kui tühja teha kõike , eks midagi ikka saab juuurde .

 

Vaatasin siin ,et keegi ütles ,et fitnessis algajatele kavasid aga ei leidnud, saaks keegi otsida mullle algaja kava?

 

Tänud , Meista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hakkasin ka jõukas käima mingi teine nädal läheb kuid vasaku käega raske hantleid jne tõsta , hakkan tõstma siis allapoole käele lõõb ullu valu sisse , parema käega sellist jama ei ole , ei tea mis toimub , arst ütles et määriksin mingit rohtu peale , määrin seda ka teist nädalat juba kuid ikka on selline valu . oskab keegi aidata ? millest see võib tulla ? Sõber pakkus et mingi lihase rebendus v mingi värk vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hakkasin ka jõukas käima mingi teine nädal läheb kuid vasaku käega raske hantleid jne tõsta , hakkan tõstma siis allapoole käele lõõb ullu valu sisse , parema käega sellist jama ei ole , ei tea mis toimub , arst ütles et määriksin mingit rohtu peale , määrin seda ka teist nädalat juba kuid ikka on selline valu . oskab keegi aidata ? millest see võib tulla ? Sõber pakkus et mingi lihase rebendus v mingi värk vms.

 

proovi korralikumalt sooja teha sellele käele ja peale trenni venita. rohkem nõu ei oska kahjuks anda :(

 

teemasse ka, tõmbasin täna 140 ära jälle lõpuks, kaal 62


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
proovi korralikumalt sooja teha sellele käele ja peale trenni venita. rohkem nõu ei oska kahjuks anda :(

 

teemasse ka, tõmbasin täna 140 ära jälle lõpuks, kaal 62

 

Kuidas ka tundus siis korrata 140kg. Vahel võib olla kordamine raskem kui rekordi tegemine.

 

 

Midagi uut siis ka minu tänasest trennist, kuna teen kükke põhiliselt turjal iga laupäev siis proovime nädala keskel rinnal kükitada. Täna siis proovisin rinnal kükitada 140kg ja 145kg, mida varem proovinud ei ole, sest pole ette tulnud lihtsalt. Ning see laupäev juba kükitan 170kg 4x4.

 

Et tahaks teada kellel kuidas tehnika, nurgad meeldivad. Tean, et lasin rinna lõdvaks 145kg peal. :)

 

Muudetud liikme Kristjan P'i poolt

2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

väga kõva Kristjan...

kükkisin täna 80 kg, mis on minu isiklik rekord, aga nagu näha siis arenguruumi on ikka palju. :D

 

no, 140 kilo tuli seekord üsna kergesti võrreldes viimase korraga, kui seda tõmbasin (augusti alguses). tundus, et oli varu. tahaks novembris 150 tõmmata, kuid see ei saa kerge olema.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi teab kust saaks hantleid 2x15kg või siis 2x10kg ? ja mis hinnaga umbes liiguksid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust Eestis oleks võimalik lõuatõmbamise kangi osta ? Kang võiks olla sellist tüüpi

kang.png

 

Tee ise. Muidu maksab 150-250eur iga lihtne trenazhööri junn. :D


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust Eestis oleks võimalik lõuatõmbamise kangi osta ? Kang võiks olla sellist tüüpi

kang.png

 

 

Iron Gym - sama põhimõte, googelda.

 

Käisin ka esimest korda üle kolme nädala täna jõuksis. Trenn oli enamvähem kuid tunne on hea, et lõpuks trenni sai jälle.

Biitsa ja rinna päev oli täna siis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.