Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

aga kas peab vahetama kava ,kui areng on stabiilne?

milleks üldse vahetatakse ja millal oleks õige aeg vahetada?

 

Kava tuleb vahetada sest muidu keha kohaneb ära, ja kui sa oled kohanenud millegiga siis pole vaja midagi muuta, sama lugu lihastega. Lihased kohanevad ära koormusega ning edasi ei arene sest pole vaja. Võtad uue kava (erinevad päeva, erinevad jaotused jne) mis eri sarnane vanaga ja on suur võimalus, et järgmine päev lihased kibedad, sest šokeerisid lihaseid. Kava tuleks vahetada jah iga 2-4 kuu tagant. Liiga tihti kava vahetamine pole samuti hea, optimaalne on, et keha kohanduks uue kavaga ära, mitte, et korra teed mingit kava, ei meeldinud, võtad uue, keha satub segadusse.

 

Areng on jah üks asi, mis määrab millal tuleks kava vahetada. Rusikareegel on, et kui areng on siis pole muutusi vaja.

 

"if it isn’t broken, don’t fix it"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

n6ges ,sa kasutad kreatiini eks?

millal sa seda kasutama hakkasid?

millal oleks võiks seda kasutama hakata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
n6ges ,sa kasutad kreatiini eks?

millal sa seda kasutama hakkasid?

millal oleks võiks seda kasutama hakata?

 

hetkel ei kasuta, kuid kaks 300g'st tuubi olen teinud, kuu aega oli paus nende vahel.

 

kuu lõpus plaanin osta uuesti kreatiini. ma soovitaks kreatiini tegema hakata alles siis kui vähemalt 8 kuud tõsist trenni tehtud, mitte, et 2 kuud käid kuidagi, natukene midagi juurde saanud ja mõtled, et peaks nüüd lisandeid ka kasutama, ei.

 

ise alustasin pmst siis kui 16 sain. kreatiin pole mingi eriline asi, annab energiat lihastele juurde ja kõik, pmst annab plahvatuslikku varu sulle juurde. kui sa tavalised surud 60kg 6 kordust, siis kreatiiniga teed 8-10. aga kreatiin hakkas mul mõjuma alles 3-4 nädala pärast.

 

soovitan osta 300g FAST kreatiin tuub, 5g päevas ja nii peaks täpselt tulema 2 kuud. siis teed pausi nt. kuu aega (nii eelistan mina teha, ise muidugi tead mis ise teed)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. päev - Rind, õlg, triitseps, kõht Seeria

Surumine kangiga lamades 3x10 vaata

Lendamine hantlitega kaldpingil 3x10 vaata

Surumine kangiga kukla tagant istudes 3x10 vaata

Lendamine küljele hantlitega seistes 3x10 vaata

Ploki alla surumine triitsepsile 3x10

Keretõste kõhupingil 3x15 vaata


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. päev - Rind, õlg, triitseps, kõht Seeria

Surumine kangiga lamades 3x10 vaata

Lendamine hantlitega kaldpingil 3x10 vaata

Surumine kangiga kukla tagant istudes 3x10 vaata

Lendamine küljele hantlitega seistes 3x10 vaata

Ploki alla surumine triitsepsile 3x10

Keretõste kõhupingil 3x15 vaata

 

Lendamise võtaks ma välja isiklikult, mõttetu harjutus, eriti veel kui sa kurtsid, et rinnalt surumisjõud seisakul.

 

See lendamis harjutus kaldpingil asenda surumisega kaldpingil hantlitega. Kui sa seda esimest harjutust teed, horisontaalpingil surumist, siis võta raskus millega sa pole 3x10 veel teinud. Nt. oled siiamaani kuua aega teinud 3x10x40kg, nüüd võta 45kg ja prooviga sellega 3x10 täis saada, kui saad, liigud jälle üles. Progressiivne koormus peab olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma rinnalt surumises olen nii teinud, et 1x10x40kg, 1x6x45kg ja 1x2x50kg.

 

Siis ime pole miks sa arenenud pole.

Võta ikka selline raskus,millega saad 3x10 tehtud.See 1 korra surumine täiesti pointless.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endalgi paar õnnetust juhtunud jõusaalis:D.

Tuleb meelde viimane kord, kui jäi 90kg/85kg mingi korduse juures rinnale. Olin täiesti üksinda ka veel jõmmis. Instinktid hakkasid tööle ja ellu ma jäin:D.. Aga punane nagu vähk olin pärast seda:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma proovisin 110 rinnalt lükata paar aastat tagasi, jäin alla, aga midagi ei juhtunud, rullisin ka üle keha, võtsin raskused ära ja panin tagasi omale kohale :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal juhtus just sama asi:D

Nimelt surusin üksi viimase seeriat ja mõtlesin ,et suudan ikka selle viimase ülesse suruda aga kahjuks ei läinud:D:D ja punnitasin seal üle munade nagu segane:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on olnud paar asja.

Üks kord hakkasin tõukamis harjutust võtma ja kukkusin selja peale nii, et käed jäid nagu ülesse ja kang kätte peale seisma, ise viga ei saanud aga mõra randmes. :D

Teine kord kui kükitasin seerita 4x4x150 siis teise katse neljandal korral ei suutnud üles tõusta ja pidin kuidagi kangi maha viskama turjalt, õnneks muud korrad läksid lihtsalt. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul on olnud paar asja.

Üks kord hakkasin tõukamis harjutust võtma ja kukkusin selja peale nii, et käed jäid nagu ülesse ja kang kätte peale seisma, ise viga ei saanud aga mõra randmes.

 

Makes no sense. :D

 

Polegi pikka aega siia kirjutanud. Kokkuvõtvalt nii palju, et lõpuks surusin 5x 90kg ka ära.

Tänane kükiseeria: 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg, 2x 140kg - olen väga rahul.

Blogis pikalt ja laialt.

 

soovitan osta 300g FAST kreatiin tuub, 5g päevas ja nii peaks täpselt tulema 2 kuud. siis teed pausi nt. kuu aega (nii eelistan mina teha, ise muidugi tead mis ise teed)

 

Kui raha väga palju üle, siis miks mitte. Pigem osta see:

http://www.bonsuna.com/kaubamaja/product_info.php?cPath=111_156&products_id=4134 (sama kreatiini on ka 500g).

2kg ämber mitme peale osta ja kilohind tuleb ikka kordades odavam.

Muudetud liikme Tanel'i poolt

RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna käisin ka surumas :10x51kg,10x56kg,2x10x61kg :D

Olin täiesti üksi ja viimane surumine oli selline tunne ,et kohe läheb üle munade punnitamiseks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Makes no sense. :D

 

 

 

 

Kui raha väga palju üle, siis miks mitte. Pigem osta see:

http://www.bonsuna.com/kaubamaja/product_info.php?cPath=111_156&products_id=4134 (sama kreatiini on ka 500g).

2kg ämber mitme peale osta ja kilohind tuleb ikka kordades odavam.

Ei tea, ütleks, et http://stronger.ee/ on kõige soodsam koht. Endal ka nüüd siis plaanis ikka suurem kogus ära tellida. Väga odav on seal ikka tellida!

Kuid jah, see bonsuna kreatiin ikka väga hea hinnaga:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kasutad kreatiini ,siis paned valku ka edasi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui kasutad kreatiini ,siis paned valku ka edasi ?

 

Ilmselgelt :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii, pärast nädala ajast palavikku sattusin taas jõuka, kus jõunäitajad korralikult langenud :D kui enne palavikku läks 95kg 8-6-6-6 , siis nüüd peale palavikku 85kg 10-8-6-4. loodan, et kaotatud jõud ja lihas tuleb kiiresti tagasi

 

Lihas küll nüüd ära ei kao, ära valesti aru sa.. kui sa oled haige siis kaotad kehast palju vedelikku sest keha võitleb haigusega, isegi väikene vedelikupuudus (1-3%) viib igasugused näitajad alla. pead lihtsalt kosuma ennast.

 

ise tegin täna 3x5x85kg natukene vigase vasaku randme ja parema õlaga, jõudu tsipa juurde tulnud, pluss sain uue kreatiini mida täna alustasin. kuu pärast võiks mingi 110 rinnalt tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.