Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Täna oli siis väsitav päev.

 

Rinnalevõtt ja tõuge: 3x40kg; 3x50kg; 3x60kg; 3x70kg; 3x80kg - võtab jubedalt läbi, peaks hakkame kaheseid korduseid tegema e. doubleid.

 

Rinnalt surumine: 3x5x85kg (viimase seeriad viimased kordused mustalt, mis tähendab, et järgmine esmaspäev veel katsun sama raskusega jõudu)

 

Kükk: 3x5x100kg - mõnusad sügavad kükid. hakkan nüüd ilma padjata tegema, tahaks ära harjuda. trapets oli järjekordselt küki päeval kibe, naljakas.

 

Lõuatõmbe kangi peal dipid: 3x10

 

Windshield wipers: 3x10 (jubedalt raske harjutus)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

korralik trenn oli

 

Surumine kangiga lamades 10x47.5 10x52.5 10x57.5 10x62.5 (kõik uued rekordid,ennem tegin kõike 2.5kg vähem).

Surumine hantlitega kaldpingil 3x10 20kg ---uus rekord.

Käte kokku viimine trenazööril istudes (Liblikas trenazööril) 3 x 10 - 50kg

Lendamine hantlitega lamades 3 x 10 12kg

Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 3 x 10 25kg

Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 3 x 10 12kg

Küünarvarre kõverdamine hantliga istudes kontsentreeritult 14kg --uus rekord

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei :)

Kuulge, ma käin keskmiselt 2x nädalas jõusaalis.

Mul on nädalasees 5x trenn, korvpall siis täpsemalt.

Aga mul oleks vaja nõu, milliseid harjutusi te soovitaksite teha, et nö "viskejõudu" arendada.

Surumist jne ei tohi teha, sest võib kasvu kinni ajada, sellesmõttes ma tahan lihtsalt visata kaugemale, v noh kui keegi korvpalli tajub siis ma tahan korralikult 3seid visata sest mul ikka päris tihti ei lähe isegi välja, viskan siis ühe käega kui keegi aru ei saa. Et mis harjutusi nagu soovitaksite teha, et seda "viskejõudu" suurendada.

Aitäh.

eks ikka surumine ju lööb kasvu kinni :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väga korralik - lasid käed täiesti rippe ja tegid nö "nullist". Vaid kuus kordust, ent parem kui poolikud 15 kordust. Kiidusõnad.

 

Tegin täna siis kükki: 5x 95kg, 5x 105kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg - kõik tulid puhtalt ära. Filmi peale jäädvustasin 5x 120kg, kuna 5x 130kg juures on veel vaja julgestust - igaks juhuks. Samuti filmin enda telefoniga, kust ma ka muusikat kuulan. Ei ole üldse kindel, kas 5x 130kg ilma muusikata üldse ära tuleks, ei tea.

Igastahes siin siis video (minu blogis on pikk sissekanne tänasest trennist - pikk trenn oli, üle kahe tunni).

 

http://www.youtube.com/watch?v=SHau3Ed0IFQ&hd=1

proovi täiskükk ära teha,vaata kas jõuad??Kui teed täiskükkiga siis läheb juba raskemaks.

Aga suht hästi teed 5+


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei :)

Kuulge, ma käin keskmiselt 2x nädalas jõusaalis.

Mul on nädalasees 5x trenn, korvpall siis täpsemalt.

Aga mul oleks vaja nõu, milliseid harjutusi te soovitaksite teha, et nö "viskejõudu" arendada.

Surumist jne ei tohi teha, sest võib kasvu kinni ajada, sellesmõttes ma tahan lihtsalt visata kaugemale, v noh kui keegi korvpalli tajub siis ma tahan korralikult 3seid visata sest mul ikka päris tihti ei lähe isegi välja, viskan siis ühe käega kui keegi aru ei saa. Et mis harjutusi nagu soovitaksite teha, et seda "viskejõudu" suurendada.

Aitäh.

 

kao kus kurat sellise jutuga pls

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No selle asemel, et sõimata võiks poisile natuke seletada. Maadlus võtab kasvu kinni. Kui jõusaalis valesti trenni ei tee siis ei võta kasvu sul miski kinni. Rinnalt surumine ei võta sul midagi kinni.

Tee lihtsalt kätekõverdusi ja värke ning plahvatuslikke harjutusi. Kui sa kolmese tagant välja ei viska, siis lihtsalt saa tugevamaks :D. Harjuta lihtsalt viskamist. Iga trenn proovi järjest kaugemalt visata. Võta korvpall, mine seina äärde ja siis kiiruse peale viska korvpall rinnalt vastu seina ning püüa see kinni. Ja tee nii näiteks 50 korda.

Treener peaks sulle selliseid ise juba õpetama trennis.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

N6gesemees, mulle vähemalt on räägitud, et sellised harjutused mitte ainult rinnalt surumine, näiteks kükk jne ka, võtab kasvu kinni. Aga võibolla ei ole tõsi, ei tea.

Rustonia, haha eino, kätekõverdusi ma teen igapäev, aga tahaks teada mida jõusaalis ka teha annaks.


images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
N6gesemees, mulle vähemalt on räägitud, et sellised harjutused mitte ainult rinnalt surumine, näiteks kükk jne ka, võtab kasvu kinni. Aga võibolla ei ole tõsi, ei tea.

Rustonia, haha eino, kätekõverdusi ma teen igapäev, aga tahaks teada mida jõusaalis ka teha annaks.

 

Oled ka nii kergemeelne, et usud sellist jama?

 

Ma ei saa isegi aru kuidas selline müüt tekkinud on..

 

Kätekõverdused (20+ kordust) ei tee enam mingit plahvatuslikkust vaid ülakeha vastupidavust juba. Raske topispalliga igasugused visked, plaksuga kätekõverdused jne, kangile jäävad siiski kõik alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Rinnalt surumine, nii, et lased peaaegu vastu rinda, hoiad sekund ja siis surud üles, soovitan seda teha mingi suurema raskusega, millega oleks ikka tõhus teha.

 

Tee topispalliga erinevaid harjutusi.

 

Näiteks viska topispalli vastu seina, rinna kõrguse sööduga, nii et tagasi põrkuks muidugi.

Teistmoodi saaks veel, et viskad topis palli vastu seina nagu viskaksid vabaviset või kolmest.

 

Üldse kõik need topispalli harjutused on head kätele.

______________________________________________

 

N6ges, kas mitte snatch ja clean jerk ei arenda plahvatuslikkust?

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oled ka nii kergemeelne, et usud sellist jama?

 

Ma ei saa isegi aru kuidas selline müüt tekkinud on..

 

Kätekõverdused (20+ kordust) ei tee enam mingit plahvatuslikkust vaid ülakeha vastupidavust juba. Raske topispalliga igasugused visked, plaksuga kätekõverdused jne, kangile jäävad siiski kõik alla.

kust seda võttad et kangile jäävad kõik alla???Ma arvan,et sa ei teagi kui palju keegi tõsta jaksab maksimumi.Ise pole proovinud ja pole tahtmist kah.

Aga teises osas sul on õigus,topispalliga jms teevad käed tugevaks:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Sai ka pühapäeval kaart ära tehtud, pool aastat ei käinud, nüüd on jälle mõnus tunne jalad kõhu alt välja võtta.

Üritan 5-6 korda nädalas käia vähemalt 3 kuud jutti, we will see :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rinnalt surumine, nii, et lased peaaegu vastu rinda, hoiad sekund ja siis surud üles, soovitan seda teha mingi suurema raskusega, millega oleks ikka tõhus teha.

 

Tee topispalliga erinevaid harjutusi.

 

Näiteks viska topispalli vastu seina, rinna kõrguse sööduga, nii et tagasi põrkuks muidugi.

Teistmoodi saaks veel, et viskad topis palli vastu seina nagu viskaksid vabaviset või kolmest.

 

Üldse kõik need topispalli harjutused on head kätele.

______________________________________________

 

N6ges, kas mitte snatch ja clean jerk ei arenda plahvatuslikkust?

 

Teevad jah. Eesmärk ongi mul plahvatuslikku jõudu arendada, pluss need kaks harjutust veel treenivad palju asju, koordinatsiooni, tervet keha. Pluss tehnika on ka raske, see mulle meeldib, mingil alal osav olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ärge sügavkükki tehke. Või no, kes tahab veel 30-selt normaalselt liikuda ilma et põlved tuksis oleksid, siis ei soovita teha. Minul annavad tunda. Kõik puhtalt 120-130kg sügavküki süül.

 

Edu !


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ärge sügavkükki tehke. Või no, kes tahab veel 30-selt normaalselt liikuda ilma et põlved tuksis oleksid, siis ei soovita teha. Minul annavad tunda. Kõik puhtalt 120-130kg sügavküki süül.

 

Edu !

 

Täpselt. :D

 

Mu vanaisa ütles sama, et ta käis ka kunagi noorena metalli tõstmas, ja kusagil 30-40 tulid igasugused põlvevalud ja seljavalud.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ärge sügavkükki tehke. Või no, kes tahab veel 30-selt normaalselt liikuda ilma et põlved tuksis oleksid, siis ei soovita teha. Minul annavad tunda. Kõik puhtalt 120-130kg sügavküki süül.

 

Edu !

 

Irw, põlved lõhud siis ära kui teed suure raskusega poolkükke, sest surve laskub põlvedele.

 

Kergejõustiklasest sõber, kas vahetevahel kükkama tuleb, kükkas ka paralleeli, ütlesin talle, et tee ikka korralikke kükke - täiesti alla, tegigi ja ütles, et nii oli põlvedel mugavam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teevad jah. Eesmärk ongi mul plahvatuslikku jõudu arendada, pluss need kaks harjutust veel treenivad palju asju, koordinatsiooni, tervet keha. Pluss tehnika on ka raske, see mulle meeldib, mingil alal osav olla.

 

Absoluutselt, Snatch ehk Rebimine ja Clean & Jerk ehk Tõukamine on väga head harjutused, mis arendavad tervet keha. Lisaks neid vaid jõu abil ei tee - tehnika mängib ikka väga suurt rolli. Näiteks mõned tõukavad 150kg aga rebida jõuavad vaid 100kg, st jõudu on väga palju aga tehnikat ei ole üldse.

Mul on jõust veidi puudu aga sellest tehnika on enam vähem, rebimise tõukamise vahe kahjuks või õnneks vaid 15kg hetkel.. Ega jõudu saab juurde aga tehnikat vaja õppida pingsalt ja kaua.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Irw, põlved lõhud siis ära kui teed suure raskusega poolkükke, sest surve laskub põlvedele.

 

Kergejõustiklasest sõber, kas vahetevahel kükkama tuleb, kükkas ka paralleeli, ütlesin talle, et tee ikka korralikke kükke - täiesti alla, tegigi ja ütles, et nii oli põlvedel mugavam.

 

Mugavam võib olla aga lõhub ikka.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Absoluutselt, Snatch ehk Rebimine ja Clean & Jerk ehk Tõukamine on väga head harjutused, mis arendavad tervet keha. Lisaks neid vaid jõu abil ei tee - tehnika mängib ikka väga suurt rolli. Näiteks mõned tõukavad 150kg aga rebida jõuavad vaid 100kg, st jõudu on väga palju aga tehnikat ei ole üldse.

Mul on jõust veidi puudu aga sellest tehnika on enam vähem, rebimise tõukamise vahe kahjuks või õnneks vaid 15kg hetkel.. Ega jõudu saab juurde aga tehnikat vaja õppida pingsalt ja kaua.

 

Palju sa rebimist ja tõukamist teed?

 

Endal rebimise max 60kg ja tõukamine 80kg. Olen 90kg rinnale ka võtnud aga siis tegin power cleani, vb oleks isegi ära jerkinud.

 

Mugavam võib olla aga lõhub ikka.

 

Peale selle, et vanaissi nii ütles, muud midagi pole mis toetaks su argumenti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei :)

Kuulge, ma käin keskmiselt 2x nädalas jõusaalis.

Mul on nädalasees 5x trenn, korvpall siis täpsemalt.

Aga mul oleks vaja nõu, milliseid harjutusi te soovitaksite teha, et nö "viskejõudu" arendada.

Surumist jne ei tohi teha, sest võib kasvu kinni ajada, sellesmõttes ma tahan lihtsalt visata kaugemale, v noh kui keegi korvpalli tajub siis ma tahan korralikult 3seid visata sest mul ikka päris tihti ei lähe isegi välja, viskan siis ühe käega kui keegi aru ei saa. Et mis harjutusi nagu soovitaksite teha, et seda "viskejõudu" suurendada.

Aitäh.

 

Ma arvan et see kasvu kinni ei pane, aga see selleks.

1. Kaua sa oled käinud korvpallis ?

Ma vist viskasin juba mingi 1-2 klassis välja 3kalt, ega ma praegu ka koguaeg ei viska aga see ikkagi väga lamp/rohkem sithimise asi :D

Lihtsalt loobi vastu lauda 3eka tagant. Lõpuks saad kätte viske kuidas vähemalt pihta panna.

Ma arvan, et saa nii nõrk ka pole.

Ja tee lihtsalt kätekõverdusi jms mis treener soovitab,

muidugi kui sa mingi pikem mees oled siis on savi need kolmekad ja kui mingi kribu(ikka tõeliselt) siis väga pole mõtet proovida :|

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju sa rebimist ja tõukamist teed?

 

Endal rebimise max 60kg ja tõukamine 80kg. Olen 90kg rinnale ka võtnud aga siis tegin power cleani, vb oleks isegi ära jerkinud.

 

 

 

Peale selle, et vanaissi nii ütles, muud midagi pole mis toetaks su argumenti?

 

102kg viimati proovisin rebida lendas üle, 18 veb. võistlustel arvan teen ära ehk 105'ki. Muidu rekord 100kg ja tõukan 115kg võistlustel küll aga 120kg ei suuda rinnale võtta ning 130kg olen tõuganud rinnalt. 120kg olen rinnale võtnud rahulikult aga siis ebaõnnestus tõukamine, pole aega puhata väga intensiivsed trennid nüüd enam vähem valmistun tulevasteks võistlusteks. Arvan 125kg peaksin ära tõukama seal, sest jalad on ikka tugevamad nüüd.

 

Muide õnnestus täna plaani järgi ära kükitada, sain oma tahetud kaalu kätte peale suurt jalgade tegemis plaani.

Postitan video kui ta valmis uploadetud saab.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kükitamise video tehtud umbes 2 kuud ja 1 nädal tagasi:

165kg

 

Tean veidi pikk, kusagil minuti peal soovitan vaatamist alustada.

 

Võrdlemiseks kahe kuu areng enamasti jaanuari kuu tegin jalgu.

Kükitan 180kg


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.