Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

No sidemed ma paneks peale ma arvan, et umbes 135kg+. Ei näe mõtet lihtsalt suuremaid raskuseid ilma teha, sest liiga palju energiat kuluks haardele ära. Eesmärk siiski rohkem selga tugevamaks saada, mitte nii võrd käsi...Aga räägi lähemalt sellest lukust. Praegu kõige tähtsam siiski tehnika võimalikult heaks saada, et selga per*e ei keeraks.

 

Energiat haardele? Mida sa ajad?

 

Kui sa ei jaksa kinni hoida, siis sa ei jaksa kinni hoida, mis siin energiaga pistmist.

 

Ja kui sa ainult selga tahad tugevamaks, mine tee hyperextensione, seal pole käsi vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtab see haare ka sul energiat. Sama nagu 100m jooksus jooksevad sprinterid nii, et näolihased ka lõdvad- kõik selleks, et energiat säästa. Pole küll võrreldav ala, aga käib kah võrdluseks. Mul nii si*t kang ka seal jõmmis, pole gripi ega midagi(ja selle all mõtlen, et grippi ei ole üldse.Täielik 0, esmaspäeval võin pidli ka teha sellest). Ja ega niisama ei tehta ju sidemetega suuri raskusid. Mine ütle neile ka siis, et kui ei jaksa kinni hoida, siis ei jaksa :D.

Ja sellel on ikka väga suur vahe, kas sul on grip või mitte. Rannus on rinnalt 80kg 6 korda raske teha juba, elvas korraliku kangiga tegin 8 korda varuga ja ilusti. Nii saanid vahendid siin rannus lihtsalt. Grip on sile nagu harjavars- keerleb käes nagu ma ei tea, mis asi.

No suht sama oleks sellise grippiga teha, nagu sellel pildil olev värk, vahe ainult selles, et saalis on kangi diameeter kõvasti suurem kah..

http://static3.depositphotos.com/1001449/151/i/950/depositphotos_1511167-Metal-stick.jpg

 

edit: Siin pildil on kõik minu jõusaal näha. Välja arvatud vasakul natuke paistev surumis "pink" ja hantlid(2*6kg, 2*10kg, 2*15kg ja 2*20kg). Sellises jõusaalis on raske ikka areneda korralikult, nagu te aru võite saada. Ootan juba sügist ja Tartu võimalusi. Pildil ei ole mina.

405208_234311869976740_100001937852094_502520_162222194_n.jpg

depositphotos_1511167-Metal-stick.jpg

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võtab see haare ka sul energiat. Sama nagu 100m jooksus jooksevad sprinterid nii, et näolihased ka lõdvad- kõik selleks, et energiat säästa. Pole küll võrreldav ala, aga käib kah võrdluseks. Mul nii si*t kang ka seal jõmmis, pole gripi ega midagi(ja selle all mõtlen, et grippi ei ole üldse.Täielik 0, esmaspäeval võin pidli ka teha sellest). Ja ega niisama ei tehta ju sidemetega suuri raskusid. Mine ütle neile ka siis, et kui ei jaksa kinni hoida, siis ei jaksa :D.

Ja sellel on ikka väga suur vahe, kas sul on grip või mitte. Rannus on rinnalt 80kg 6 korda raske teha juba, elvas korraliku kangiga tegin 8 korda varuga ja ilusti. Nii saanid vahendid siin rannus lihtsalt. Grip on sile nagu harjavars- keerleb käes nagu ma ei tea, mis asi.

No suht sama oleks sellise grippiga teha, nagu sellel pildil olev värk, vahe ainult selles, et saalis on kangi diameeter kõvasti suurem kah..

http://static3.depositphotos.com/1001449/151/i/950/depositphotos_1511167-Metal-stick.jpg

 

Kui see on sile siis järelikult pole see ju korralik kang.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei olegi... :D. Nõukaaeg ei taha kuidagi lahkuda mõnest kohast:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna siis sai jõukas käidud ja väga meeldiv oli:D

 

Kuigi 2 nädalat tagasi ei saanud 72.5 rinnalt surutud ,ss täna sain 75kg ülesse,nii et hetkel ma olen pilvedes:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
a järgmine karikas oleks juba 80kg:D

Muidugi massi tahaks ka veel mõnusalt juurde saada ja siis oleks kõik super:D

No vaikselt hakkad eesmärgini jõudma.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No sidemed ma paneks peale ma arvan, et umbes 135kg+. Ei näe mõtet lihtsalt suuremaid raskuseid ilma teha, sest liiga palju energiat kuluks haardele ära. Eesmärk siiski rohkem selga tugevamaks saada, mitte nii võrd käsi...Aga räägi lähemalt sellest lukust. Praegu kõige tähtsam siiski tehnika võimalikult heaks saada, et selga per*e ei keeraks.

 

Kirjalikult raske vist seletada aga mõte selles, et tavaliselt kui võtad kangist kinni kahe kääga nii, et mõlemad käed on ühte pidi siis pöidlad jäävad näpude peale aga selles, et kangi oleks kergem hoida ja mitte mõtlema sellele pead pöidlad ümber kinni hoidma ehk võtad nagu tavaliselt kangist kinni aga paned pöidlad alla ning võtad juba nendest ülejäänud näppudega kinni siis langeb suurem koormus pöidla peale ning on tunduvamalt lihtsam hoida.

 

Suurel raskusel läheb väga valusaks ütlen ausalt aga kordustel teeb töö lihtsamaks. Ise kasutan kõige tavalisemat meditsiini kleep-linti mille pöialde ümber seon, et nahk saaks vähem kannatada, sest mitu korda katki teinud.

 

 

Energiat haardele? Mida sa ajad?

 

Kui sa ei jaksa kinni hoida, siis sa ei jaksa kinni hoida, mis siin energiaga pistmist.

 

Nüüd julgen küll öelda, et räägid jama, ära nüüd väga pahanda, mina klassikalise tõstmise sportlasena rebimisel või tõukamisel ei jõua kangi hoida vaid kätega jõuga ning lukustus aitab väga, sest see võtab suure osa koormusest pöidla peale. Tehnika töö nõuab palju mõtlemist, et kõik nurgad ja liigutused oleksid õiged ja täpsed, seega kangi tõstmisel ei tohi sa keskenduda vaid sellel, et hoida kangi käes ära, pead suutma tööle panna lihased, mis on selle tõstmiseks vajalikud. Hoidmine on tegelikult pool tööst aga kui oskad seda peaga teha siis kaob selle raskus tunduvalt.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirjalikult raske vist seletada aga mõte selles, et tavaliselt kui võtad kangist kinni kahe kääga nii, et mõlemad käed on ühte pidi siis pöidlad jäävad näpude peale aga selles, et kangi oleks kergem hoida ja mitte mõtlema sellele pead pöidlad ümber kinni hoidma ehk võtad nagu tavaliselt kangist kinni aga paned pöidlad alla ning võtad juba nendest ülejäänud näppudega kinni siis langeb suurem koormus pöidla peale ning on tunduvamalt lihtsam hoida.

 

Suurel raskusel läheb väga valusaks ütlen ausalt aga kordustel teeb töö lihtsamaks. Ise kasutan kõige tavalisemat meditsiini kleep-linti mille pöialde ümber seon, et nahk saaks vähem kannatada, sest mitu korda katki teinud.

 

 

 

 

Nüüd julgen küll öelda, et räägid jama, ära nüüd väga pahanda, mina klassikalise tõstmise sportlasena rebimisel või tõukamisel ei jõua kangi hoida vaid kätega jõuga ning lukustus aitab väga, sest see võtab suure osa koormusest pöidla peale. Tehnika töö nõuab palju mõtlemist, et kõik nurgad ja liigutused oleksid õiged ja täpsed, seega kangi tõstmisel ei tohi sa keskenduda vaid sellel, et hoida kangi käes ära, pead suutma tööle panna lihased, mis on selle tõstmiseks vajalikud. Hoidmine on tegelikult pool tööst aga kui oskad seda peaga teha siis kaob selle raskus tunduvalt.

 

Siis saavad sul randmed läbi, mitte energia otsa. Teed vahet?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kuidas sa hoiad kangi, kui sul pole energiat seda hoida?

 

Ta tahab vist öelda, et kui sa jaksaksid kinni hoida siis tõmbaksid rohkem üles noh.

 

Näiteks, kui kasutaksid neid randmesidemeid, mis seod kangi külge. Jaksaksid kinni hoida ja rohkem üles tõmmata.

 

Pihud ei jaksa enam, aga energiat on muidu, et raskust üles tõmmata.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta tahab vist öelda, et kui sa jaksaksid kinni hoida siis tõmbaksid rohkem üles noh.

 

Näiteks, kui kasutaksid neid randmesidemeid, mis seod kangi külge. Jaksaksid kinni hoida ja rohkem üles tõmmata.

 

Pihud ei jaksa enam, aga energiat on muidu, et raskust üles tõmmata.

 

Tõesti valesti aru saanud. Sidemetega tõstad kuni 10kg rohkem, kukusts aga aitab lihtsalt mitte mõelda kangi hoidmise peale, et võik muule keskenduda.

 

 

Kui keegi mäletab/on lugenud, et üritan jalgu tõsta spetsiaalse plaaniga siis homme on päev kus tahan 180kg proovida 1x1 jalad küll pole puhanud ja eile olid ka klassikas võistlused aga kui teen ära on väga head näitajad eelnevast paanist, mis tõestavad, et kõik läheb väga väga hästi paani järgi.

Jaanuari kuust hakkasin jalgu tegema ning siis oli rekord veel 165kg. Lisan video ka, mis oli tehtud 2 kuud tagasi enne võistlus perioodi ehk polnud võimalust suurt jalgu teha, jaanuarist tegin põhjalikumalt.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti valesti aru saanud. Sidemetega tõstad kuni 10kg rohkem, kukusts aga aitab lihtsalt mitte mõelda kangi hoidmise peale, et võik muule keskenduda.

 

 

Kui keegi mäletab/on lugenud, et üritan jalgu tõsta spetsiaalse plaaniga siis homme on päev kus tahan 180kg proovida 1x1 jalad küll pole puhanud ja eile olid ka klassikas võistlused aga kui teen ära on väga head näitajad eelnevast paanist, mis tõestavad, et kõik läheb väga väga hästi paani järgi.

Jaanuari kuust hakkasin jalgu tegema ning siis oli rekord veel 165kg. Lisan video ka, mis oli tehtud 2 kuud tagasi enne võistlus perioodi ehk polnud võimalust suurt jalgu teha, jaanuarist tegin põhjalikumalt.

 

Viska jah mõni küki video, tahaks kah näha konkurenti. :cool:

 

Mis muidu minu kükist arvad, sellest mis ennem siia panin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viska jah mõni küki video, tahaks kah näha konkurenti. :cool:

 

Mis muidu minu kükist arvad, sellest mis ennem siia panin?

 

Mulle isegi meeldis, võiks parem filmia olla, pean silmas, et mingi pulk jäi kaadri keskele :D

 

 

Lisan video ka, mis oli tehtud 2 kuud tagasi enne võistlus perioodi ehk polnud võimalust suurt jalgu teha, jaanuarist tegin põhjalikumalt.

 

Kükitamise video siin:

 

Tean veidi pikk, kusagil minuti peal soovitan vaatamist alustada.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heihei. Pole ise siia pikemalt kirjutanud, ent trennid on absoluutselt iga päev. Reedel sai isegi 2x tehtud (enne kooli ja peale tunde siis).

Praegu on nii hea trenni meeleolu. Asjad juba koos ja lähengi nüüd kohe trenni - jalatrenn. Eks pärast kirjutan, kuidas läks.

Teie kõik arenete siin väga kiiresti ja seda on vaid rõõm lugeda, vaadata. Pange samas vaimus!

Üks parimaid lugusid, mida ma jõusaalis kuulan:

 


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle isegi meeldis, võiks parem filmia olla, pean silmas, et mingi pulk jäi kaadri keskele :D

 

 

 

 

Kükitamise video siin:

 

Tean veidi pikk, kusagil minuti peal soovitan vaatamist alustada.

 

Korralik kükk, loodan varsti järgi jõuda. ;)

 

 

täna tuli rinnalt 120kg (H)

 

ja kuna jõukas täna eriti võõraid polnud, siis mõtlesin, et laseks veidi särgita peeneks:D

 

n6ges, kus su küki videot näha saab?

 

 

Rinnalt surumise video oleks huvitavam olnud. :cool:

 

Minu kükk siis siin: http://s434.photobucket.com/albums/qq66/n6gesemees/?action=view&current=Minufilm.mp4

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Korralik kükk, loodan varsti järgi jõuda. ;)

 

 

 

 

Rinnalt surumise video oleks huvitavam olnud. :cool:

 

Minu kükk siis siin: http://s434.photobucket.com/albums/qq66/n6gesemees/?action=view¤t=Minufilm.mp4

nojah, igakord, kui olen 120kg proovinud, on filmitud ja igakord olen failinud :D täna, kui ei failinud, siis ei filmitud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Korralik kükk, loodan varsti järgi jõuda. ;)

 

 

 

 

Rinnalt surumise video oleks huvitavam olnud. :cool:

 

Minu kükk siis siin: http://s434.photobucket.com/albums/qq66/n6gesemees/?action=view&current=Minufilm.mp4

 

Väga korralik - lasid käed täiesti rippe ja tegid nö "nullist". Vaid kuus kordust, ent parem kui poolikud 15 kordust. Kiidusõnad.

 

Tegin täna siis kükki: 5x 95kg, 5x 105kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg - kõik tulid puhtalt ära. Filmi peale jäädvustasin 5x 120kg, kuna 5x 130kg juures on veel vaja julgestust - igaks juhuks. Samuti filmin enda telefoniga, kust ma ka muusikat kuulan. Ei ole üldse kindel, kas 5x 130kg ilma muusikata üldse ära tuleks, ei tea.

Igastahes siin siis video (minu blogis on pikk sissekanne tänasest trennist - pikk trenn oli, üle kahe tunni).

 

http://www.youtube.com/watch?v=SHau3Ed0IFQ&hd=1


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga korralik - lasid käed täiesti rippe ja tegid nö "nullist". Vaid kuus kordust, ent parem kui poolikud 15 kordust. Kiidusõnad.

 

Tegin täna siis kükki: 5x 95kg, 5x 105kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg - kõik tulid puhtalt ära. Filmi peale jäädvustasin 5x 120kg, kuna 5x 130kg juures on veel vaja julgestust - igaks juhuks. Samuti filmin enda telefoniga, kust ma ka muusikat kuulan. Ei ole üldse kindel, kas 5x 130kg ilma muusikata üldse ära tuleks, ei tea.

Igastahes siin siis video (minu blogis on pikk sissekanne tänasest trennist - pikk trenn oli, üle kahe tunni).

 

http://www.youtube.com/watch?v=SHau3Ed0IFQ&hd=1

ma teen sellise tehnikaga 20 kordust. need 6 olid rohkem seljalihase näitamiseks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma teen sellise tehnikaga 20 kordust. need 6 olid rohkem seljalihase näitamiseks

 

Miks sa siis 20 ei teinud? :D

20ga näeme sama moodi seljalihast. Good work anyways!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga korralik - lasid käed täiesti rippe ja tegid nö "nullist". Vaid kuus kordust, ent parem kui poolikud 15 kordust. Kiidusõnad.

 

Tegin täna siis kükki: 5x 95kg, 5x 105kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg - kõik tulid puhtalt ära. Filmi peale jäädvustasin 5x 120kg, kuna 5x 130kg juures on veel vaja julgestust - igaks juhuks. Samuti filmin enda telefoniga, kust ma ka muusikat kuulan. Ei ole üldse kindel, kas 5x 130kg ilma muusikata üldse ära tuleks, ei tea.

Igastahes siin siis video (minu blogis on pikk sissekanne tänasest trennist - pikk trenn oli, üle kahe tunni).

 

http://www.youtube.com/watch?v=SHau3Ed0IFQ&hd=1

 

Sa ei tee isegi paralleeli ju. Paras poolkükk.

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht poolkükk jah, kuid paistab, et potensiaali on siiski kõvasti, et suurema raskusega täiskükk ära teha.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.