Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Kui lõpetad kreatiini võtmise siis kõik asjad kohe hullult langevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Military teed nii väikese raskusega?

 

Ise olen teinud 3x8x50kg parimal päeval

 

 

Endal oli ka täna sitt päev, rinnalt surudes oli nii: 90kgx3, 90kgx1, 90kgx1

 

Nädal tagasi tuli paremini see.

 

military pressi teed sa nagu väikese tõukega(? kui su 5x5 kava tegin, siis tegin military pressi ma 55kg 5x5 (ilma tõuketa) , aga siis ma vist olin oma jõutipul ka :D

 

 

Kui lõpetad kreatiini võtmise siis kõik asjad kohe hullult langevad?

natuke nad langevad jah, kuna vesi, mis kreatiiniga lihasesse kogunes, läheb nüüd välja. ja ma lõpetasin kreatiini samal päeval ära, kui haigeks jäin. 2 nädalat siis pole umbes kread võtnud. ja lisaks kreatiini lõpetamisele võttis mult jõudu alla palavik, vähene söömine, alkohol ja see, et jõuka ei jõudnud 2 nädala jooksul pmst kordagi :D

Muudetud liikme necha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
military pressi teed sa nagu väikese tõukega(? kui su 5x5 kava tegin, siis tegin military pressi ma 55kg 5x5 (ilma tõuketa) , aga siis ma vist olin oma jõutipul ka :D

 

 

 

natuke nad langevad jah, kuna vesi, mis kreatiiniga lihasesse kogunes, läheb nüüd välja. ja ma lõpetasin kreatiini samal päeval ära, kui haigeks jäin. 2 nädalat siis pole umbes kread võtnud. ja lisaks kreatiini lõpetamisele võttis mult jõudu alla palavik, vähene söömine, alkohol ja see, et jõuka ei jõudnud 2 nädala jooksul pmst kordagi :D

 

military press pole tõukega, nii et obviously ma ei tee seda ka tõukega, siis oleks see push press kui tõukega, teine harjutus kohe.

 

kreatiin annab plahvatuslikku energiat (ATP), kui enam ei tarbi siis muidugi langevad näitajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga keha?

läheb ka väiksemaks tagasi vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui lõpetad kreatiini võtmise siis kõik asjad kohe hullult langevad?

NO hullult nad ei lange, aga natuke ikka.. Kõik oleneb inimesest endast. Mul langes natuke kaal aga jõunäitajad jäid samaks.

Järgmine esmaspäev tellin endale ka siis lisandid ära. Ei näe lihtsalt mõtet enam ilma teha. Tellin Mass Malto 5kg(23,5 EUR), MASS RECOVERY+ shaker+ bar 5kg(59,95 eur) ja siis MASS CREAPURE CREATINE 1kg(23,9 EUR). Varudest peaks suht kauaks piisama ja loodan siis mingisuguse korralikuma arengu teha. Eesmärk on natuke massi kasvatada, kuid samas ei taha ka liiga üles pumbata, sest kiirus ja plahvatuslikus ei tohiks väga kannatada. Paratamatult kiirus natuke saab kannatada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
NO hullult nad ei lange, aga natuke ikka.. Kõik oleneb inimesest endast. Mul langes natuke kaal aga jõunäitajad jäid samaks.

Järgmine esmaspäev tellin endale ka siis lisandid ära. Ei näe lihtsalt mõtet enam ilma teha. Tellin Mass Malto 5kg(23,5 EUR), MASS RECOVERY+ shaker+ bar 5kg(59,95 eur) ja siis MASS CREAPURE CREATINE 1kg(23,9 EUR). Varudest peaks suht kauaks piisama ja loodan siis mingisuguse korralikuma arengu teha. Eesmärk on natuke massi kasvatada, kuid samas ei taha ka liiga üles pumbata, sest kiirus ja plahvatuslikus ei tohiks väga kannatada. Paratamatult kiirus natuke saab kannatada.

 

 

Ja nii sa raiskad seda valla raha jh:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja nii sa raiskad seda valla raha jh:D:D

EI..:D Saan vallalt ainult 25 EUR hetkel. Vastik lausa öelda, et AINULT. Tegelt olen väga tänulik, et selle summagi saan. No tulukas tuli üle ja siis tekkis natuke vaba raha ning paar päeva tagasi oli sünnipäev ka. Endale tundub investeering mõistlik. Parem ostan suurema koguse ette ära, siis ei ole iga natukese aja tagant vaja osta ning säästan raha.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh jummal, kes sulle ajupesu teinud on, ei ole olemas massi/reljeefi/jõu spetsiifilisi harjutusi.. fuhh jutt.

 

Mass tuleb siis kui sööd korralikult, mitte jalapressiga.

Said valesti aru. Mõtlesin seda, et jalapress sõltub massist, näiteks enamus mingid suure massiga vennad lasevad jalapressi 200kg+, aga kõhnemad vennad lasevad mingi 100kg+.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Said valesti aru. Mõtlesin seda, et jalapress sõltub massist, näiteks enamus mingid suure massiga vennad lasevad jalapressi 200kg+, aga kõhnemad vennad lasevad mingi 100kg+.

Jalapress selline harjutus, mis arene jõhkralt kiirelt. Mäletan, et jõudsin sellega üle 400kg lõpuks teha.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NO hullult nad ei lange, aga natuke ikka.. Kõik oleneb inimesest endast. Mul langes natuke kaal aga jõunäitajad jäid samaks.

Järgmine esmaspäev tellin endale ka siis lisandid ära. Ei näe lihtsalt mõtet enam ilma teha. Tellin Mass Malto 5kg(23,5 EUR), MASS RECOVERY+ shaker+ bar 5kg(59,95 eur) ja siis MASS CREAPURE CREATINE 1kg(23,9 EUR). Varudest peaks suht kauaks piisama ja loodan siis mingisuguse korralikuma arengu teha. Eesmärk on natuke massi kasvatada, kuid samas ei taha ka liiga üles pumbata, sest kiirus ja plahvatuslikus ei tohiks väga kannatada. Paratamatult kiirus natuke saab kannatada.

 

mõttega sa seda suhkrut ostad? :D

söö parem korralikult selle asemel. nii suured rahad, et ma saaks iga õhtu kõhu hääd täis, mingi pulbri asemel.. rahast kahju :D

 

Said valesti aru. Mõtlesin seda, et jalapress sõltub massist, näiteks enamus mingid suure massiga vennad lasevad jalapressi 200kg+, aga kõhnemad vennad lasevad mingi 100kg+.

 

esiteks sa järelikult väljendasid ennast ebakorrektselt ja teiseks, ma pole 'suure' massiga aga 250kg lendas nagu nalja jalapressil, mis asju sa välja mõtled.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mõttega sa seda suhkrut ostad? :D

söö parem korralikult selle asemel. nii suured rahad, et ma saaks iga õhtu kõhu hääd täis, mingi pulbri asemel.. rahast kahju :D

 

EI ütleks, et mingid suhkrud lihtsalt.MASS RECOVERYis on piisavalt valku ka tegelt. Mõtlesingi, et võtan alguses ainult MASS RECOVERY ja siis kreatiini segu. Kui see otsa saab ja kreatiinil ka paus tuleb siis saab lihtsalt maltot panna taastumiseks peale trenni. Alguses teen kolme segu natuke:D.

Kui ma ei eksi siis sa ise tarvitad ju FAST Kreatiini? Mul lihtsalt vaja kiiremini ja paremini taastuda. Teisipäev ja neljapäev näiteks lähen kodus ära kell 16:30 ja jõuan koju alles kell 21:30. Hiljem ei saa trenni minna ja varem ei anna ära minna. Seega on hea peale/enne trenni mingi sheik sisse lasta. Mina ei näe selles mingit raiskamist:D... Odavam on osta suuremad kogused, mitte iga kuu väiksemaid.

MASS MALTO soovitatav kasutamine: Segage 1 mõõtelusikatäis (40 g) 100-150 ml külma veega ning jooge enne ja pärast treeningut. Parimate tulemuste saamiseks lisage Mass Maltole Mass Wheyd (võite ka lisada Mass Creatine, Mass Glutamine või Mass Leucine) , et saada parim treeningjärgne taastumisjook.

KREATIIN soovitatav kasutamine: Lisage 5 g (1 teelusikatäis) 200-300ml külmale veele, mahlale, MASS WHEY’le või MASS MALTO’le .

Võib olla seda MASS RECOVERYT ei võtagi ja võtan hoopis selle http://www.stronger.ee/est/tooted/proteiinid/hyper-strength-hyperwhey/ . Valgule ka natuke rohke panustama.

AGa eks elame näeme :P

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EI ütleks, et mingid suhkrud lihtsalt.MASS RECOVERYis on piisavalt valku ka tegelt. Mõtlesingi, et võtan alguses ainult MASS RECOVERY ja siis kreatiini segu. Kui see otsa saab ja kreatiinil ka paus tuleb siis saab lihtsalt maltot panna taastumiseks peale trenni. Alguses teen kolme segu natuke:D.

Kui ma ei eksi siis sa ise tarvitad ju FAST Kreatiini? Mul lihtsalt vaja kiiremini ja paremini taastuda. Teisipäev ja neljapäev näiteks lähen kodus ära kell 16:30 ja jõuan koju alles kell 21:30. Hiljem ei saa trenni minna ja varem ei anna ära minna. Seega on hea peale/enne trenni mingi sheik sisse lasta. Mina ei näe selles mingit raiskamist:D... Odavam on osta suuremad kogused, mitte iga kuu väiksemaid.

MASS MALTO soovitatav kasutamine: Segage 1 mõõtelusikatäis (40 g) 100-150 ml külma veega ning jooge enne ja pärast treeningut. Parimate tulemuste saamiseks lisage Mass Maltole Mass Wheyd (võite ka lisada Mass Creatine, Mass Glutamine või Mass Leucine) , et saada parim treeningjärgne taastumisjook.

KREATIIN soovitatav kasutamine: Lisage 5 g (1 teelusikatäis) 200-300ml külmale veele, mahlale, MASS WHEY’le või MASS MALTO’le .

Võib olla seda MASS RECOVERYT ei võtagi ja võtan hoopis selle http://www.stronger.ee/est/tooted/proteiinid/hyper-strength-hyperwhey/ . Valgule ka natuke rohke panustama.

AGa eks elame näeme :P

 

Kreatiini ma ei halvustanudki, ega iial hakkagi, kreatiin on asjalik. See, et seal natuke valku on, seda võin öelda ka kiirnuudli paki kohta. ;)

 

Aga kui rahakott lubab siis lase käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei julge rahakoti kohta midagi öelda...üldjuhul siiski päris tühi teine. No valgu kvaliteet loeb ka nagu midagi ja selle kättesaadav hulk. Ega see mööda külge maha ei jookse ju...

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei julge rahakoti kohta midagi öelda...üldjuhul siiski päris tühi teine. No valgu kvaliteet loeb ka nagu midagi ja selle kättesaadav hulk. Ega see mööda külge maha ei jookse ju...

 

No mida iganes. Eks tulemused räägivad enda eest, kas need lisandid aitavad sittagi või mitte. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõttega sa seda suhkrut ostad? :D

söö parem korralikult selle asemel. nii suured rahad, et ma saaks iga õhtu kõhu hääd täis, mingi pulbri asemel.. rahast kahju :D

 

 

 

esiteks sa järelikult väljendasid ennast ebakorrektselt ja teiseks, ma pole 'suure' massiga aga 250kg lendas nagu nalja jalapressil, mis asju sa välja mõtled.. :D

Ma tõin lihtsalt näite..


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere

Mõtlesin, et hakkaks jõusaalis käima, aga ei oska nagu tasakaalukalt ja õigesti treeninguid teha et endale liigse treeninguga ei teeks midagi jne, olen sellele suht algaja.

Küsiksin siis näpunäiteid, vihjeid või õpetusi.

Aitäh neile kes siis aitavad :) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi pole ammu siin rääkinud:D

Ei käidagi enam trennis w?

 

Endal oli täna õlg ja sai proovitud esimes korda arnoldi surumist ja biitsa sai ka korralikult tehtud......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endal jalad haiged trennid, eriti vasak jalg. ning eilne 150kg kükk ebaõnnestus, prolly sellepärast, et kolmap. tegin jõutõmmet 3x5x130kg (hea tulemus)

 

halvad ajad.

väga halvad ajad :D ei mäletagi ausalt öeldes, et mul kunagi jõukast selline järk motivatsiooni ja jõu langus oleks olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtsin, akkan ka siin teemas rääkima aeg-ajalt :P

 

Mina pole näiteks kunagi mingit kreatiini, proteiini võtnud (puhas öko vend), mingit isiklikku treenerit ka ei ole olnud ja spetsiaalset kava ei ole, lihtsalt teen enamus põhilistele lihasgruppidele harjutused ära. Praegust läheb 4. kuu jõusaalis, 3x nädalas. Varem olin ka kunagi kaks aastat tagasi umbes 7 kuud jõusaalis käinud (2x nädalas), siis enam ei viitsinud ja jätsin pooleli (muud trenni ei teinud v.a jalgpalli sõpradega ja bmxiga suvel või kui ilm lubas). Olen 18 ja kaalun 65kg, 1.72 pikk (enne jõusaalis taaskäimist olin 61kilo :P). Olen oma elu parimas vormis enda meelest. Teen 21 lõuatõmmet järjest ilma pausideta, rinnalt max 91,5.

 

Kavatsen nüüd kuni ajateenimiseni 3 korda nädalas ikka ära käija, suvel jooksmas, talvel ujulas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtsin, akkan ka siin teemas rääkima aeg-ajalt :P

 

Mina pole näiteks kunagi mingit kreatiini, proteiini võtnud (puhas öko vend), mingit isiklikku treenerit ka ei ole olnud ja spetsiaalset kava ei ole, lihtsalt teen enamus põhilistele lihasgruppidele harjutused ära. Praegust läheb 4. kuu jõusaalis, 3x nädalas. Varem olin ka kunagi kaks aastat tagasi umbes 7 kuud jõusaalis käinud (2x nädalas), siis enam ei viitsinud ja jätsin pooleli (muud trenni ei teinud v.a jalgpalli sõpradega ja bmxiga suvel või kui ilm lubas). Olen 18 ja kaalun 65kg, 1.72 pikk (enne jõusaalis taaskäimist olin 61kilo :P). Olen oma elu parimas vormis enda meelest. Teen 21 lõuatõmmet järjest ilma pausideta, rinnalt max 91,5.

 

Kavatsen nüüd kuni ajateenimiseni 3 korda nädalas ikka ära käija, suvel jooksmas, talvel ujulas.

 

Päris head tulemused. Ja mis krdi ökovend sa oled kui sa kreatiini ja proteiini pulbrit ei tarvita? :D

 

algajad arvavad, et kreatiin ja proteiin mingi julm asi.. ei ole, need ei tee tulemusi mingi 50% võrra paremaks..

 

mis kükk ja jõutõmme on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.