Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Lihas küll nüüd ära ei kao, ära valesti aru sa.. kui sa oled haige siis kaotad kehast palju vedelikku sest keha võitleb haigusega, isegi väikene vedelikupuudus (1-3%) viib igasugused näitajad alla. pead lihtsalt kosuma ennast.

 

ise tegin täna 3x5x85kg natukene vigase vasaku randme ja parema õlaga, jõudu tsipa juurde tulnud, pluss sain uue kreatiini mida täna alustasin. kuu pärast võiks mingi 110 rinnalt tulla.

kataboolne oli ka korralik see-eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tundub, et ma pole ka ikka valesti aru saanud

 

 

ja

 

 

See kiirenenud võime taastada lihaseid ja rakusisest kekskkonda hakkabki kohe peale treeningut meeletu hooga aeglustuma. Peale trenni 30min. on meie lihased veel nö avatud. 3-4h peale treeningut on nad veel päris hästi avatud, aga see "avatus" väheneb väga kiiresti, ja ~32h möödudes on see "avatus", kui nüüd natuke lahmida, võrdväärne „tavalise“ inimkeha omaga, kes ei tegele üldse treeningutega. Seega oleks väga suur rumalus keha sellel ajal näljutada, sest taastumine toimub kõige suuremas osas just treeningjärgselt vahetult ja see annab meile selle eelise, et järgmine treening oleksime taas tugevamad ja suudaksime end ületada. Lisaks tuleb arvestada, et kataboolne seisund tekib 3-5h jooksul, seega vajaksime me nagunii proteiine iga 3-4h tagant, eriti veel trennis, mil me veedame seal tavaliselt 2h koos riietumiste, pesemiste, soojendamistega, läheme trenni, tuleme trennist jne. Ja palju õnne neile, kes treenivad oma lihaseid kataboolses seisundis - lootes neid hiljem taastada ja "tagasi süüa" - sest nagu teame, lähevad lihased "lukku" suht kiiresti ja me ei saa kuidagi oma täit potensiaali ära kasutada nii. Ehk lihtne loogika - me piirame oma arengut

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tundub, et ma pole ka ikka valesti aru saanud

 

 

ja

 

 

See kiirenenud võime taastada lihaseid ja rakusisest kekskkonda hakkabki kohe peale treeningut meeletu hooga aeglustuma. Peale trenni 30min. on meie lihased veel nö avatud. 3-4h peale treeningut on nad veel päris hästi avatud, aga see "avatus" väheneb väga kiiresti, ja ~32h möödudes on see "avatus", kui nüüd natuke lahmida, võrdväärne „tavalise“ inimkeha omaga, kes ei tegele üldse treeningutega. Seega oleks väga suur rumalus keha sellel ajal näljutada, sest taastumine toimub kõige suuremas osas just treeningjärgselt vahetult ja see annab meile selle eelise, et järgmine treening oleksime taas tugevamad ja suudaksime end ületada. Lisaks tuleb arvestada, et kataboolne seisund tekib 3-5h jooksul, seega vajaksime me nagunii proteiine iga 3-4h tagant, eriti veel trennis, mil me veedame seal tavaliselt 2h koos riietumiste, pesemiste, soojendamistega, läheme trenni, tuleme trennist jne. Ja palju õnne neile, kes treenivad oma lihaseid kataboolses seisundis - lootes neid hiljem taastada ja "tagasi süüa" - sest nagu teame, lähevad lihased "lukku" suht kiiresti ja me ei saa kuidagi oma täit potensiaali ära kasutada nii. Ehk lihtne loogika - me piirame oma arengut

 

21385037_wtf_reaction_gif.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yeah, your argument is invalid

 

see jutt mis sa ajasid olid pudru ja kapsad, midagi aru ei saanud. pluss milleks see video veel? need kaks on tuntud küll lõbusa bodybuilding channeli all aga faktide juures pole nad kõige targemad, nad räägivad omast kogemustest ja mis iganes. aga ega ma ka spetsialist pole, räägin seda mida mujal foorumis spetsid rääkinud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see jutt mis sa ajasid olid pudru ja kapsad, midagi aru ei saanud. pluss milleks see video veel? need kaks on tuntud küll lõbusa bodybuilding channeli all aga faktide juures pole nad kõige targemad, nad räägivad omast kogemustest ja mis iganes. aga ega ma ka spetsialist pole, räägin seda mida mujal foorumis spetsid rääkinud on.

 

põhilise jutu tõmbasin boldiga mustaks, et sa ka aru saaksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Necha, sina topi mõni allikas, mis sinu väidet kinnitaks...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei ,vahepeal vaadake seda kava ja õelge ,kas see on norm ning kas ise kasutaksite seda?

http://www.bodybuilding.com/guides/male-20to39-muscle-building/training

 

ja siis vaielege edasi,aitäh:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei ,vahepeal vaadake seda kava ja õelge ,kas see on norm ning kas ise kasutaksite seda?

http://www.bodybuilding.com/guides/male-20to39-muscle-building/training

 

ja siis vaielege edasi,aitäh:D

 

Ise ei kasutaks. Normaalne on ta kindlasti ma usun, muidu ta seal lehel ei oleks vast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
panin ju, loe veits eelmist lehte

Vaatasin ja mingit normaalset allikat ma ei leidnud sealt. Need kaksikud ei ole sul mingi allikas kui sa seda mõtlesid. Anna mingi lehekülg, kust sa loed seda vms..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatasin ja mingit normaalset allikat ma ei leidnud sealt. Need kaksikud ei ole sul mingi allikas kui sa seda mõtlesid. Anna mingi lehekülg, kust sa loed seda vms..

 

ma usaldan kaksikuid. tee, mis tahad. ja mul seal tekst all ka kirjas, mille võtsin http://www.joker.ee/artiklid3.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma usaldan kaksikuid. tee, mis tahad. ja mul seal tekst all ka kirjas, mille võtsin http://www.joker.ee/artiklid3.html

 

See jutt mille pastesid jokeri lehelt, see 'avatus' millest ta räägib on vist anabolic window, mis on paras müüt.

 

Eks ise otsi googlest ja loe, hari ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa pole sellegipoolest ühtegi allikat toppinud siia. niiet ma ootan...

 

mille kohta? et anabolic window on müüt? sest seda juttu sa sinna alla pastesid ja see ei seostu üldse lihaskatabolismiga ju..

 

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_nutrition/the_top_10_post_workout_nutrition_myths

 

http://www.muscledog.com/article/view/149/MYTHBUSTERS_THE_POST_WORKOUT_WINDOW

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proovisn ss jõutõmmet ,mida ma teinud oma 5 kuu jooksul ainult 3-4 korda :D

 

10x81kg,10x91kg,5x101kg olen juba selle üle väga õnnelik:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.