Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Keegi teist Audentese jõusaalis ka käib?

 

Koondise aegadel sai kõvasti käiia.. Nüüd TTÜ jõukas.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ärge sügavkükki tehke. Või no, kes tahab veel 30-selt normaalselt liikuda ilma et põlved tuksis oleksid, siis ei soovita teha. Minul annavad tunda. Kõik puhtalt 120-130kg sügavküki süül.

 

Edu !

 

Olen sinuga 110% päri. Tehes sügavkükki, on põlvedel palju suurem koormus, haaratakse rohkem lihaskiude.

Igastahes üks video ka siia teksti sisse: (niikuinii hakkavad haterid jälle mölisema, et tehnika on ebakorrektne või mida iganes, but haters gonna hate and I do my best. I train every single day and make amazing results)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1M9EkLvJRmw&hd=1


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen sinuga 110% päri. Tehes sügavkükki, on põlvedel palju suurem koormus, haaratakse rohkem lihaskiude.

Igastahes üks video ka siia teksti sisse: (niikuinii hakkavad haterid jälle mölisema, et tehnika on ebakorrektne või mida iganes, but haters gonna hate and I do my best. I train every single day and make amazing results)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1M9EkLvJRmw&hd=1

 

http://www.youtube.com/watch?v=pIoZ1bsILF8

 

Potatoes gonna potate, alligators gonna alligate


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen sinuga 110% päri. Tehes sügavkükki, on põlvedel palju suurem koormus, haaratakse rohkem lihaskiude.

Igastahes üks video ka siia teksti sisse: (niikuinii hakkavad haterid jälle mölisema, et tehnika on ebakorrektne või mida iganes, but haters gonna hate and I do my best. I train every single day and make amazing results)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1M9EkLvJRmw&hd=1

 

Kõva Tanel, palju kaal on?

 

Mis sa arvad, et rikun endal nii põlved ära? Kui oled vaadanud mu viimast videto siit:

Aga ma just võtan põlvedelt ju suurema raskuse ära, sest pool kükki lastes jääb suur raskus põlve ketrade peale aga täis kükkides balanseerub see enam!?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tagureie osa puutub sääre ära, sügavus on piisav. ;)

 

Varem kükitasin veel sügavamale aga see oli juba alaseljale halb, sest lasin ta lödvaks, pealegi sellest harjumusest väike tehniline viga tõukamises :/

Aga üritan parandada enda sügavuse.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Varem kükitasin veel sügavamale aga see oli juba alaseljale halb, sest lasin ta lödvaks, pealegi sellest harjumusest väike tehniline viga tõukamises :/

Aga üritan parandada enda sügavuse.

 

Ega seljakükis saab kindlasti madalamale, aga see pole enam mugav ja naturaalne, siis sa enam üles ei kükita. Kõige sügavam kükk on eeskükk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega seljakükis saab kindlasti madalamale, aga see pole enam mugav ja naturaalne, siis sa enam üles ei kükita. Kõige sügavam kükk on eeskükk.

 

Tead eeskükk ehk rinnal kükk ei ole üldse nii sügav, kui põlvede nurgad on sellised, et põlved liiguvad kükitades ette, mitte jäävad sirgeks, ideaalne ongi, kui ette lähevad, sest tõustes töötavad kõik lihased aga sirgeks jäädes nagu perse puudutaks maad ei ole kõige parem ja tõustes ei kausta kõiki lihaseid.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viskasid 1 klassis ikka õiget jumpshoti ka?

Eino 2 käega vms noshit viskan pmst vastaskorvi kolmeselt ka ära imo, aga õiget jumpshoti.

 

Ehk eelolev pilt, ei lähe koguaeg, enamus juhtudel ikka läheb korralikult aga ütleme 30% visetest ei lähe isegi välja, mis vägagi hale.

Ja tahaks parandada seda.

Käinud olen ~1 kuu.

Ja mängin 5te ehk tsentrit, olen ~185 pikk. 3sed ei olegi just minu nö teetass, aga tahaks ikkagi korralikult visata neid, mängin ikkagi põhiliselt kaitsemängu ja rünnakut siis neid nö jumpshote väga ei tee. Aga tahaks ikkagi ilusti visata neid.

 

haha, sorry ei kindalsit mitte ei visanud niimoodi, praegu visates nii peakid ikka vast mingi 80 protsenti välja ilusti lendama (ei tea kas ikka päris nii nagu sa mõtled, sest ennast kõrvalt ei näe) ja ma sain su küsimusest veits valesti aru. Ei ole midagi lihtsalt harjuta, viska nii nagu tahaksid. Ma ei usu et saa nii nõrk oled et sa välja ei viska pigem harjutamise asi. edu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead eeskükk ehk rinnal kükk ei ole üldse nii sügav, kui põlvede nurgad on sellised, et põlved liiguvad kükitades ette, mitte jäävad sirgeks, ideaalne ongi, kui ette lähevad, sest tõustes töötavad kõik lihased aga sirgeks jäädes nagu perse puudutaks maad ei ole kõige parem ja tõustes ei kausta kõiki lihaseid.

 

Väga segane jutt. Mis mõttes põlved liiguvad ette?

 

[video=youtube;XkK9-mnDAy4]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha, sorry ei kindalsit mitte ei visanud niimoodi, praegu visates nii peakid ikka vast mingi 80 protsenti välja ilusti lendama (ei tea kas ikka päris nii nagu sa mõtled, sest ennast kõrvalt ei näe) ja ma sain su küsimusest veits valesti aru. Ei ole midagi lihtsalt harjuta, viska nii nagu tahaksid. Ma ei usu et saa nii nõrk oled et sa välja ei viska pigem harjutamise asi. edu...

 

Nõrk väga ei ole, rinnalt läheb 50 kilo umbes, aga võibolla isegi on harjutamise asi.


images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
50kg rinnalt on küll ikka nõrk kellegi kohta kes kossu mängib. Mu väike 12a vend surub rinnalt 45kg.

Kossus ei pea tugev olema, kiirus ka maksab midagi.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
50kg rinnalt on küll ikka nõrk kellegi kohta kes kossu mängib. Mu väike 12a vend surub rinnalt 45kg.

 

Su vend käib jõusaalis ka väga tihti?

Sellesmõttes, et ma ise nagu käin 2x nädalas ja selle pean ka ära jaotama et ühelpäeval siis biits,triits jne ja siis teisel kõht jne.


images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Su vend käib jõusaalis ka väga tihti?

Sellesmõttes, et ma ise nagu käin 2x nädalas ja selle pean ka ära jaotama et ühelpäeval siis biits,triits jne ja siis teisel kõht jne.

 

Kord nädalas heal juhul. Ta teeb kodus minu kava järgi (kätekõverdused ja lõuatõmbed)

 

Mis su eesmärk jõusaalis on? Suured käed w? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga segane jutt. Mis mõttes põlved liiguvad ette?

 

[video=youtube;XkK9-mnDAy4]

 

No praegu veel tõid mustanahalise näiteks, neil on jalalihased veidi paremini arenenud.

No vaata ta põlved liiguvad nagu näo suunas selles mõttes, et venivad ette. Võib nii kükitada, et põlved jäävad püsti asendisse ja liigub vaid perse alla ehk põlved ei veni ettepoole nagu peaks tegema. Järelikult kui ei veni siis kükitad veel sügavamale kui mõtet on ja tõusu ajal ei tööta vajalikud lihased.

 

Mul on seda natukene raske seletada, sest ei tea kõiki neid lihaste ja kehaosade nimetusi eesti keeles :/ Ometi õpin puhta eesti koolis 10 aastat :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.