Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Ma mäletan seda kui ma esimest korda kreatiini tahtsin osta:D... Mõni sõber kõrvalt juba arvas, et ma mingi kuradi steroide panema. Nüüd hoopis tüüp ise lisandite abiga. Mina ei näe neis lisandites mitte midagi halba.

Täna ei teinud peale lappade jõusaalis midagi. Terve päev sitt tuju olnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne kui kreatiini alustasin, jõudsid minuni naljakad jutud, et kui kreatiini lõpetad, siis lähed paksuks jne.. mida iganes, igasugused naljakad jutud. :D

 

Kreatiin on pmst jahu mis annab jõudu sulle (mingi 10-15% sain mina pmst juurde) juurde kui oled 2-3 nädalat (minu puhul) tarbinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne kui kreatiini alustasin, jõudsid minuni naljakad jutud, et kui kreatiini lõpetad, siis lähed paksuks jne.. mida iganes, igasugused naljakad jutud. :D

 

Kreatiin on pmst jahu mis annab jõudu sulle (mingi 10-15% sain mina pmst juurde) juurde kui oled 2-3 nädalat (minu puhul) tarbinud.

 

Annab jõudu? :D Ega see mingi metaan pole, mis juhtu annaks.

Ta pigem aitab taluda treeninguid, sest taastab lihaseid, saar rohkem suurematel kaaludel tööd teha :)

 

Mis proportsioonides Sa kreatiini võtad ja kui tihiti, kas pausid on??

Mina olen ise võtnud nii, et esimene nädal võtsin 5x5g hommikul ja peale trenni. Ning edaspidi võtsin kolm nädalat 2x5g hommikul ja pele trenni ning siis tegin pausi nädalaks ja uuesti 2x5g.

 

Nüüd tahan proovida võtta seda 4x5g päeva jooksul, 3 päeva järjest võtan ning 3 päeva puhkan, seni kuni lõppeb otsa.

 

Kas oled teistmoodi võtnud ja see aidanud?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Annab jõudu? :D Ega see mingi metaan pole, mis juhtu annaks.

Ta pigem aitab taluda treeninguid, sest taastab lihaseid, saar rohkem suurematel kaaludel tööd teha :)

 

Mis proportsioonides Sa kreatiini võtad ja kui tihiti, kas pausid on??

Mina olen ise võtnud nii, et esimene nädal võtsin 5x5g hommikul ja peale trenni. Ning edaspidi võtsin kolm nädalat 2x5g hommikul ja pele trenni ning siis tegin pausi nädalaks ja uuesti 2x5g.

 

Nüüd tahan proovida võtta seda 4x5g päeva jooksul, 3 päeva järjest võtan ning 3 päeva puhkan, seni kuni lõppeb otsa.

 

Kas oled teistmoodi võtnud ja see aidanud?

 

Võtan 5g (teelusikas) iga päev 2 kuud järjest, nii kaua kestab see 300g tuub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli ss jalapäev:D

 

Tegin kükki :8x53.5kg 8x58.5kg 8x63.5kg 8x68,5kg

trenazööril tegin ka :3x10x110kg

ja vee paar harjutust:D

 

Homme ss proovin ka uut maxi rinnalt surumises ,kuna kuu aega mõõdas ja oleks aeg uuesti proovida:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme lõpuks saab siis asjad ära tellida.

See nädal ei teagi kuidas trenniga on, sest õpetajad streigivad ja nii nagu mina aru saanud olen, siis on ka koolimaja kinni. Aga peab siis võtma sammud kaugemasse ja paremasse jõusaali. Reedel ei teinud jõusaalis midagi sest oli halb olla. Laupäeva hommikul oli ka halb olla aga läksin ikkagi sparri trenni. Pääsesin vaid kerge muhuga silma üleval:D...

Peab oma päevikut ka nüüd uuesti täitma hakkama.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna tuli mingit imemoodi rinnalt 110kg.

Muidu täna oli rind + biits

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rinnalt tuli 100kg ära. Ilma sillata.

Märts-mai on dieet. Märtsis kergemalt, kus jätan täiesti välja igasuguse magusa ning rasvasemad toidud. Samuti ei söö vahetult enne magamaminekut. Aprill-mai juba karmim, kus piiran süsivesikuid üsna palju.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rinnalt tuli 100kg ära. Ilma sillata.

Märts-mai on dieet. Märtsis kergemalt, kus jätan täiesti välja igasuguse magusa ning rasvasemad toidud. Samuti ei söö vahetult enne magamaminekut. Aprill-mai juba karmim, kus piiran süsivesikuid üsna palju.

 

Sul ennem ka tulnud ju rinnalt 100kg?

 

Palju siis kaalusid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul ennem ka tulnud ju rinnalt 100kg?

 

Palju siis kaalusid?

 

Enne käisin Turu tänava jõusaalis ja surusingi enda meelest 100kg, aga kang kaalus siis 15kg. Ehk surusin 95kg. Siis kaalusin umbes 85kg. Praegu 86kg. Ma keerasin oma karmi dieediga kõik sõna otseses mõttes perse, sest kaotasin 10kg oma kehakaalust. Lisaks rasvale kaotasin väga palju ka lihasmassi. See dieet olen targem ja enam selliseid lollusi ei tee, et peale kella nelja näiteks ei söö või mida iganes.

Hetkel tuleb 2x 100kg ja suhteliselt korraliku tehnikaga. Meil seal jõusaalis üks naljavend, kes ütles, et surub 105kg. Paar päeva tagasi sattusin temaga samal ajal jõusaali ja siis ma nägin, kuidas inimene surub. Üsna koomiline. Ainus asi, mis horisontaalpingil olid, olid tema õlad.

Märtsis tahaks veel rinnalt surumises juurde saada, aprill-mai üritaks keskenduda raskuste säilimisele.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne käisin Turu tänava jõusaalis ja surusingi enda meelest 100kg, aga kang kaalus siis 15kg. Ehk surusin 95kg. Siis kaalusin umbes 85kg. Praegu 86kg. Ma keerasin oma karmi dieediga kõik sõna otseses mõttes perse, sest kaotasin 10kg oma kehakaalust. Lisaks rasvale kaotasin väga palju ka lihasmassi. See dieet olen targem ja enam selliseid lollusi ei tee, et peale kella nelja näiteks ei söö või mida iganes.

Hetkel tuleb 2x 100kg ja suhteliselt korraliku tehnikaga. Meil seal jõusaalis üks naljavend, kes ütles, et surub 105kg. Paar päeva tagasi sattusin temaga samal ajal jõusaali ja siis ma nägin, kuidas inimene surub. Üsna koomiline. Ainus asi, mis horisontaalpingil olid, olid tema õlad.

Märtsis tahaks veel rinnalt surumises juurde saada, aprill-mai üritaks keskenduda raskuste säilimisele.

 

Kuidas ta siis surus? :D

 

Endal tuleb ka heal päeval 2x100kg ära. Täna rinnalt surumine, eks vaatab seisu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas ta siis surus? :D

 

Endal tuleb ka heal päeval 2x100kg ära. Täna rinnalt surumine, eks vaatab seisu.

 

Perse, jala tagaosa - kõik on õhus. Maas on ainult varbad ja õlad.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kole, kole.. :D

 

Ja ta arvas, et see luges kirja siis maxina?

 

Jah, aga ta ongi natukene imelik. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei mõista Tanel, et miks sa dieeti koguaeg pead? Oleks sa siis nii põkk või omaks sa sellist rasvakihti, et oleks midagi põletada ning sealt alt tuleks välja midagi, aga sul pole ju pmst midagi põletada, pigem hakkavad sul 'lihased' kannatama selle all, aga eks ise tead, mis teha tahad.

 

// nõgesemees, 86kg olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli siis rind ja proovisin maxi:D:D:D:D:D:

Kuu aega tagasi oli 73.5kg ja nüüd 81kg kukkus:D

 

VERI VERI HÄPPI:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei mõista Tanel, et miks sa dieeti koguaeg pead? Oleks sa siis nii põkk või omaks sa sellist rasvakihti, et oleks midagi põletada ning sealt alt tuleks välja midagi, aga sul pole ju pmst midagi põletada, pigem hakkavad sul 'lihased' kannatama selle all, aga eks ise tead, mis teha tahad.

 

// nõgesemees, 86kg olen.

 

Kogu aeg? Kus kohast sa seda välja loed? Tahan korralikult kõhu välja saada, suveks vormi.

Eelmine dieet oli umbes 8 kuud tagasi.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna oli siis rind ja proovisin maxi:D:D:D:D:D:

Kuu aega tagasi oli 73.5kg ja nüüd 81kg kukkus:D

 

VERI VERI HÄPPI:D

 

Kuu aega tagasi olid siis vist väga halvas seisus kui rekordi püstitasid vms..

 

Iga kuu tagant maxi proovida võib jah positiivselt üllatuslik olla, proovi nii jätkata, teeb ainult head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuu aega tagasi olid siis vist väga halvas seisus kui rekordi püstitasid vms..

 

Iga kuu tagant maxi proovida võib jah positiivselt üllatuslik olla, proovi nii jätkata, teeb ainult head.

 

Eelmise maxi proovimine olin just heas seisus ,kuna siis ma purustasin ka oma maxi 5kg võrra ja siis oli kõigest 2-3 nädalat mõõdas:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väike küsimus on,kui palju peaks suruma 9nda klassi lõppetaja rinnalt maxi,umbes tahaks teada saada:D

Ma loodan,et see polnud mingi loll küsimus.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.