Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

E oli ka sirgete jalgade jõutõmme 4x9x85kg

Ja paralleelsest allapoole on tavaline kükk ju? Sügavkükk on siis kui lased pmst per*se vastu maad? Ehk nii alla kui saad,

 

Tavaline kükk on minuarust ikka paralleeli, maxid jne kõik tehakse paralleeli. Kuidas ma perse vastu maad peaks puudutama? kukuks pikali ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas ma perse vastu maad peaks puudutama? kukuks pikali ju

 

 

Smithi kangiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maxid ei loe kui on paralleelne, peab olema puus allpool ehk natukene alla paralleeli. Ja mine peegli ette, vaata et on vahe, kas lased natukene alla paralleeli või nii alla kui saad. Ma ei öelnud täitsa vastu maada, vaid peaaegu, niipalju kui saad. Loe mitte ära paugu vastu kohe


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Smithi kangiga

 

Sügavaim mis leidsin smithi masinal http://www.youtube.com/watch?v=YUP01aYehto&feature=related

 

---------- Post added 11-10-11 at 20:27 ----------

 

Maxid ei loe kui on paralleelne, peab olema puus allpool ehk natukene alla paralleeli. Ja mine peegli ette, vaata et on vahe, kas lased natukene alla paralleeli või nii alla kui saad. Ma ei öelnud täitsa vastu maada, vaid peaaegu, niipalju kui saad. Loe mitte ära paugu vastu kohe

 

ütlesid ju perse puutub maad lohh, türa õpi siis kirjutama. natuke retard on olla vihane teise peale kui ise kirjutad valesti onju, retard.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
E oli ka sirgete jalgade jõutõmme 4x9x85kg

Ja paralleelsest allapoole on tavaline kükk ju? Sügavkükk on siis kui lased pmst per*se vastu maad? Ehk nii alla kui saad,

 

Loe ise kuradi loh, tra sa suudad jälle hakata närvidele käima oma idiootliku tekstiga,


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loe ise kuradi loh, tra sa suudad jälle hakata närvidele käima oma idiootliku tekstiga,

 

põhimõtteliselt ehk siis puutudki persega maad. üritasid otsida pääsu oma kaotusest? tölp nahhui

 

perse pmst vastu maad ja nii alla kui saad kõlavad väga erinevalt kui sa neil vahet ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
põhimõtteliselt ehk siis puutudki persega maad. üritasid otsida pääsu oma kaotusest? tölp nahhui

 

perse pmst vastu maad ja nii alla kui saad kõlavad väga erinevalt kui sa neil vahet ei tee.

 

Põhimõtteliselt tähendab siiski veel PEAAEGU! Ja ole nüüd tasa, Sa ei suuda põhjendada si**agi


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nonii olen juba 3 korda siis jõusaalis käinud ja hetkel on fiiling väga hea ,muidu peale jalgade päeva on väga ebameeldiv kõndida:D

aga vaikselt hakkab üle minema

trennis siis hakkan käima 4 korda nädalas,proovin alati aega leida peale kooli ja töö(pole kerge).

olen siis teinud 2 ülakeha ja ühe korra jalgu ja homme jälle jalgu ja selga tegema.

sõõma olen ka nüüd rohkem hakkanud ja proovin rohkem kloraazi süüa.

muidu kaalun 76kg ja olen 188 pikk.

rinnalt pole veel maxi proovinud aga varsti proovin ära ,palju seda pole,kuna pole ennem jõusaalis käinud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ainuke tolgus sina siin kes ainult targutab ja ei saa isegi lausetest aru.

 

ma saan lausetest sama hästi aru kui hästi need kirja pannakse, ehk siis miola lause puhul suudad teha oma järelduse. ja sul pole mingit asja siia teemasse, sa oled mingi tölp, kes arvab, et ma olen parko, ja tahad mind mõnitada? wtf?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no mis ma kostan, kõik vaidlused keerlevad n6gese ümber. :D

kusjuures, ma sain ka miola postitusest niiaru, nagu tema seda mõtles.

Äkki on asi mõistuses:P

 

N6ges, ära meile turpi küta nüüd :D

 

Oleks tõesti loogiline, kui asi oleks mõistuses, sest sina ja miola mõtlete ühtviisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Närvi ajab su suhtumine n6gesemees. Sa muud ei oska teha, kui vinguda, viriseda, kritiseerida. Sügavkükk on muidu võistluskükk ehk siis tagumik põlvest veidi madalamal, kuna poolkükk on väga väikse nurgaga.

 

Teemasse ka, kas Pullovereid tehes peaksid käed koguaeg olema kõverdatud ? v üle pea tõmmates sirgeks lükkana need ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Närvi ajab su suhtumine n6gesemees. Sa muud ei oska teha, kui vinguda, viriseda, kritiseerida. Sügavkükk on muidu võistluskükk ehk siis tagumik põlvest veidi madalamal, kuna poolkükk on väga väikse nurgaga.

 

Teemasse ka, kas Pullovereid tehes peaksid käed koguaeg olema kõverdatud ? v üle pea tõmmates sirgeks lükkana need ?

 

Ei saa midagi parata, kui miola alustas. Ma lähtun sellest mis on, mitte 'peaaegu'.

 

Pulloveri kohalt võin öelda, et ise olen teinud nii, et terve aeg kõverdatud, aga nii ei anna midagi tunda ja on vale kah.

 

4:25 vaata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teemasse ka, kas Pullovereid tehes peaksid käed koguaeg olema kõverdatud ? v üle pea tõmmates sirgeks lükkana need ?

 

Pulloveri ajal ei tohi küünarnukid liikuda! Hoia neid kõveras, sest kui sa nad sirgu ajad, treenid triitsa juba. Sa pead tundma pulloveri ajal rinna venitust. Tee 30kg-ga ja tunned venitust küll ja küll. Kui ei tunne, vii rohkem kukla taha.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ei saa midagi parata, kui miola alustas. Ma lähtun sellest mis on, mitte 'peaaegu'.

 

Pulloveri kohalt võin öelda, et ise olen teinud nii, et terve aeg kõverdatud, aga nii ei anna midagi tunda ja on vale kah.

 

4:25 vaata

 

Ma sellelt vennalt selle harjutuse võtsingi, super harjutus, aeglaselt ja 12 korda teha 35'ga on mõnna.

 

Täna sain jõutõmbes 170 3 korda üles.

Kükkisin 160 1 korra, 90 kraadi põlved.

T-tõmmet 100 + kang 8 korda

Kitsas allatõmme 100 8 korda, rohkem ei saa peale panna...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänased kükid ja säär.

Kükis oli käimas kolmas või neljas seeria, kokku Smolovi kava alusel oli täna 7 seeriat. Kordusi oli 5 ning raskus oli 95kg.

Eks vaatan, kas jalad on ära taastunud või ei. Kui enam-vähem ära taastunud, siis homme 10 seeriat, 3 kordust ning 100kg!

Rahvas siin kõvasti räägib, ent keegi mingeid pilte/videoid ülesse ei lae, võiksite ju natukene vaeva näha ja värvi lisada siia teemasse.

Kindlasti saab nii mõnigi inimene siis motivatsiooni juurde!

Lugege minu blogi ka siis, kus täpselt kõik kirjas, mida ma teen: http://gym9.blogspot.com/

Vajuta 1080p HD jaoks!

 

http://www.youtube.com/watch?v=HnIyMqxDKL0

 

Säärt tegin 20kg lisaraskusega, 4 seeriat. Kordused vastavalt 15, 20, 25, 20

 

http://www.youtube.com/watch?v=UZKL5tR6y4I


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kükkides hoia küünarnukid kangi all, praegu oli lausa valus vaadata. Muidugi võiks sügavuse üle ka norida, praegust asja kutsutakse "poole-peal" kui on kõrvaltruumist kõrvu jäänud.

Säärt tehes võiksid amplituudi tõsta.

Muidugi huvitav ka see, et kuigi ma kükin enam-vähem samade raskustega(aga sügavamalt ja ei "pumpa"), siis säärele läheb mul vabalt 70-80 kg samal aparaadil- juurde pole proovinud panna? Ja säärele ei tehta nii palju kordusi, lihastüüp on teistsugune säärel(praegu ei tule see täpne termin päris meelde).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[video=youtube;tzz--MPgtnM]http://www.youtube.com/watch?v=tzz--MPgtnM


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.