Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Vabandust, aga kuidas saab tema jõusaali bloki 60kg olla väiksem kui sinu jõusaali 60 kg ?

See on täpselt nagu sinu 500 ml'sesse veepudelisse mahub ehk hoopis ainult 200-300 ml, kui minuomasse mahub 500 ml.

 

Mida kuradit?

Trossid on erinevad! Mis veepudeli juttu sa jahud siin. Osadel on sujuvam ülekanne, osadel annab tross ka natukene järele. Oleneb ka ülekande pikkusest ja masina ehitusest. Mõtle enne kui midagi kirjutad. Veepudel.....


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida kuradit?

Trossid on erinevad! Mis veepudeli juttu sa jahud siin. Osadel on sujuvam ülekanne, osadel annab tross ka natukene järele. Oleneb ka ülekande pikkusest ja masina ehitusest. Mõtle enne kui midagi kirjutad. Veepudel.....

just täpselt. mis veepudeleid sa ajad. Võin omast kogemusest öelda, et osad masinad on uuemad, osad vanemad. Osad käivad krigina-kraginaga. Osad väga sujuvalt. Täiesti oleneb masinast tõesti.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kerge küsimus ,mis peaks kindalt olema sees ainult jalgadele kuuluvas päevas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kerge küsimus ,mis peaks kindalt olema sees ainult jalgadele kuuluvas päevas.

 

No otseloomulikult KÜKK. Ise soovitan umbes 3x5-8 seeria ja korduse vahemikku jääda. Raskused pane ikka nii, et pingutad, muidu pole kasu. Mäletan, et ise (7-8 kuud tagasi) kui tegin kükki (hea, kui üldse tol ajal tegin) siis mingi köki-möki 40kg seeriaid, raskemat ei proovinudki, eriti kasu polnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega ise ka käinud alla kuu ja lasen hetkel 40kg .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kerge küsimus ,mis peaks kindalt olema sees ainult jalgadele kuuluvas päevas.

 

Kükk, jalapress, jalasirutused ette, jala tagaosa, säär.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida kuradit?

Trossid on erinevad! Mis veepudeli juttu sa jahud siin. Osadel on sujuvam ülekanne, osadel annab tross ka natukene järele. Oleneb ka ülekande pikkusest ja masina ehitusest. Mõtle enne kui midagi kirjutad. Veepudel.....

 

 

Idioot sa oled ja idioodiks sa jääd. See oli lihtsalt näide ja kui sa sellestki aru ei saanud, ei oska ma sind enam aidata. Ülekanne ülekandeks, aga kui mõlema jõusaali blokiraskus on 60kg, siis on VÄGA ebatõenäoline, et üks neist on 3 korda raskem kui teine. Seleta ära, kuidas see sõltub ülekande pikkusest? Mitte et ma väidaks, et ei sõltu, seleta lihtsalt. Kuna sa pead ta ikkagi sama "kõrgele" tõmbama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle tundub, et sina oled Shaffy siin idioot.Ma nõustun 100% taneliga....Olen seda ise kogenud.Keegi polegi rääkinud siin, et ühel blokil on 3 korda kergem vms...Lihsalt väike vahe on neil sees.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna sai siis esimene kuu täis ,kus olen käinud 4x korda nädalas ja tänane trennike oli selline :D

 

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3x8

Tõmme plokil ülalt ette 3x8

Alatõmme trenazööril 3x15

Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 3x8

Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 3x8

Küünarvarte kõverdamine kangiga scottipingil 3x15

Randmepainutus kangiga istudes, althoie 3x15

Randmepainutus kangiga istudes, pealthoie

 

kg hetkel ei oska õelda ,kuna pole peas ning paber pole hetkel olemas minuga....

 

proovisin ka palju rinnalt surun ja sain ainult 61kg ülesse aga usun ,et see hea esimese kuu kohta või mitte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
täna sai siis esimene kuu täis ,kus olen käinud 4x korda nädalas ja tänane trennike oli selline :D

 

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3x8

Tõmme plokil ülalt ette 3x8

Alatõmme trenazööril 3x15

Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 3x8

Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 3x8

Küünarvarte kõverdamine kangiga scottipingil 3x15

Randmepainutus kangiga istudes, althoie 3x15

Randmepainutus kangiga istudes, pealthoie

 

kg hetkel ei oska õelda ,kuna pole peas ning paber pole hetkel olemas minuga....

 

proovisin ka palju rinnalt surun ja sain ainult 61kg ülesse aga usun ,et see hea esimese kuu kohta või mitte?

Oleneb sellest palju sa alguses surusid!:D.Aga hea on see, et sa kuu aega käinud oled.Enamus jätab peale esimest nädlalt pooleli...Edu.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

naljakas ongi see ,et ma ei proovinud alguses:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai see nädal siis väga rahulikult võetud ning söödud kõike, mida hing ihaldas.

Nüüd, esmaspäevast pühapäevani, tuleb valgudieet :).

Täpsemalt minu tegemistest saate lugeda blogist, kus ka treeningkavad ja möllud: http://gym9.blogspot.com/


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muide, Tanel. Kõigil pole paraku nii, et kaalunumber on kerge tulema aga raske kaduma(kuigi enamusel, jah). Mul näiteks on vastupidi- elueest üritan süüa, et kaalunumbrit tõsta. Raske see on aga tasapisi tuleb ikka juurde. Näiteks nädalavahetusel polnud mul võimalik eriti süüa ja eile õhtul oli kaal 4kg madalam, kui seda reedel...(kuigi ma siiski sõin, kuid polnud ajapuuduse tõttu võimalik sellistes kogustes, mis muidu) -nüüd ma pean vähemalt kuu aega vaeva nägema, et seda tagasi süüa. Kusjuures kogu selle protsessi vältel pole mu rasva% kunagi veel kahekohalisekski saanud(st. alati alla 9,9% olnud ,kuid täpsemat vahemikku ei avalikusta).

Muideks, jõunäitajad olid selle 4kg kukkumise juures siiski samad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muide, Tanel. Kõigil pole paraku nii, et kaalunumber on kerge tulema aga raske kaduma(kuigi enamusel, jah). Mul näiteks on vastupidi- elueest üritan süüa, et kaalunumbrit tõsta. Raske see on aga tasapisi tuleb ikka juurde. Näiteks nädalavahetusel polnud mul võimalik eriti süüa ja eile õhtul oli kaal 4kg madalam, kui seda reedel...(kuigi ma siiski sõin, kuid polnud ajapuuduse tõttu võimalik sellistes kogustes, mis muidu) -nüüd ma pean vähemalt kuu aega vaeva nägema, et seda tagasi süüa. Kusjuures kogu selle protsessi vältel pole mu rasva% kunagi veel kahekohalisekski saanud(st. alati alla 9,9% olnud ,kuid täpsemat vahemikku ei avalikusta).

Muideks, jõunäitajad olid selle 4kg kukkumise juures siiski samad.

Same shit here...Kaalu ei tule lihtsalt juurde.Rasvaprotsent on suheliselt väike aga kui kaal natuke kaob siis jäävad jõunäitajad üldiselt samaks..Pole nii palju pappi kah , et koguaeg süüa(mõtlen just koolis olles) ja kaalu juurde saada.Kuid kaal on vähemalt kvaliteetne:D.Praegu kaalun umb 74kg.Kiire ainevahetus on vahepeal kõva ajunuss lihtsalt.Ma ei saa sellepärast ka praegu kaalu juurde, et teen meeletus koguses aeroobset trenni ja seal higistan metsikult.Muidu olen 180cm pikk.Tahaks i järgmine aasta kaalu ikka 80kg ära saada...Viimased 2 kuud pole väga jõusaali peale panustanud enam, sest ala millega tegelen ei nõua nii palju kasutut lihasmassi...KEEGi äkki teab kuidas ilma toidulisanditeta ainevahetust aeglustada?:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga las ta olla kiire, vähemalt tervislik :)

Muidu jah, peab vist trennidega koomale tõmbama, sest kütust peale osta on maru kallis ikka.

 

Muideks, mu kaal väitis veel, et selle 4kg kaotuse korral kadus pekki 2%, kuid samas tuli lihast juurde 4% :D ...aga ega ma ise ka väga ei usu seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Same shit here...Kaalu ei tule lihtsalt juurde.Rasvaprotsent on suheliselt väike aga kui kaal natuke kaob siis jäävad jõunäitajad üldiselt samaks..Pole nii palju pappi kah , et koguaeg süüa(mõtlen just koolis olles) ja kaalu juurde saada.Kuid kaal on vähemalt kvaliteetne:D.Praegu kaalun umb 74kg.Kiire ainevahetus on vahepeal kõva ajunuss lihtsalt.Ma ei saa sellepärast ka praegu kaalu juurde, et teen meeletus koguses aeroobset trenni ja seal higistan metsikult.Muidu olen 180cm pikk.Tahaks i järgmine aasta kaalu ikka 80kg ära saada...Viimased 2 kuud pole väga jõusaali peale panustanud enam, sest ala millega tegelen ei nõua nii palju kasutut lihasmassi...KEEGi äkki teab kuidas ilma toidulisanditeta ainevahetust aeglustada?:D

 

Vähem aeroobset. XD

 

 

Täna 'push' day. Kohe varsti asun teele, proovin rinnalt 105 ning kükki vast 140kg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik on toitumises kinni , ja kella aegades + magamisega.

 

Ma söön sõnaotseses mõttes kõike mis saab põllult võtta + liha ja kaalu tulnud kahe kuuga juurde 20kg,

Sellest eee? kõht on ikka samasugune, aga näha kohe, et massivsem.

 

Tavaline toidulisand.

Enam ei söö, aga ennem ka trenni ajal üks shokolaadi barrike

Enne trenni / Trenni pausi ajal väike sai.

Peale trenni kohe suuremat sööki

 

Ja nu hommikul peab sööma korralikult, koolis 1x vähemalt, kohe peale kooli, enne trenni 2 tundi siis, peale trenni kohe, ja enne magamaminekut midagi, näksi kasvõi saia. Ja kaal tuleb.

Üks targeim lause mis ma kellegilt kuulnud ja tõsi ka, et kui tahad üldse lihast v üldse kaalus juurde võtta siis pead vaatama, et kordagi ei oleks "tühja kõhu tunnet" ja ongi korras.

 

Midagi endast ka üle pikaaja.

Raskused on topelt juba peaaegu, jube õnnelik selle üle, et on tulemusi ka selle kahe kuuga juba.

Kaal on 79 pealt l2inud 84 peale.

Ja täna alustan ka uue kavaga, v nuh, ennem polnudgi kava praktiliselt. Aga jhm.

Detsembri alguses panen ka uued pildid, Vana = uus.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Idioot sa oled ja idioodiks sa jääd. See oli lihtsalt näide ja kui sa sellestki aru ei saanud, ei oska ma sind enam aidata. Ülekanne ülekandeks, aga kui mõlema jõusaali blokiraskus on 60kg, siis on VÄGA ebatõenäoline, et üks neist on 3 korda raskem kui teine. Seleta ära, kuidas see sõltub ülekande pikkusest? Mitte et ma väidaks, et ei sõltu, seleta lihtsalt. Kuna sa pead ta ikkagi sama "kõrgele" tõmbama.

 

Kas koolis pole füüsika tunnis räägitud sulle hõõrdejõust? Või ei ole sa veel 7ndasse klassi jõudnud?


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik on toitumises kinni , ja kella aegades + magamisega.

 

Ma söön sõnaotseses mõttes kõike mis saab põllult võtta + liha ja kaalu tulnud kahe kuuga juurde 20kg,

Sellest eee? kõht on ikka samasugune, aga näha kohe, et massivsem.

 

Tavaline toidulisand.

Enam ei söö, aga ennem ka trenni ajal üks shokolaadi barrike

Enne trenni / Trenni pausi ajal väike sai.

Peale trenni kohe suuremat sööki

 

Ja nu hommikul peab sööma korralikult, koolis 1x vähemalt, kohe peale kooli, enne trenni 2 tundi siis, peale trenni kohe, ja enne magamaminekut midagi, näksi kasvõi saia. Ja kaal tuleb.

Üks targeim lause mis ma kellegilt kuulnud ja tõsi ka, et kui tahad üldse lihast v üldse kaalus juurde võtta siis pead vaatama, et kordagi ei oleks "tühja kõhu tunnet" ja ongi korras.

 

Midagi endast ka üle pikaaja.

Raskused on topelt juba peaaegu, jube õnnelik selle üle, et on tulemusi ka selle kahe kuuga juba.

Kaal on 79 pealt l2inud 84 peale.

Ja täna alustan ka uue kavaga, v nuh, ennem polnudgi kava praktiliselt. Aga jhm.

Detsembri alguses panen ka uued pildid, Vana = uus.

 

Lihase osakaal seal 20kg's on kindlalt väga väike.

 

Too mõned näitajad kah siis, palju rinnalt? kükk ja jõutõmme?

 

 

 

Täna siis proovisin 105kg rinnalt, ei midagi... :D ma niipea seda uuesti ei hakka üritama, mul on vaja kükki ning jõutõmmet arendada, eriti jõutõmmet.

 

Proovisin kükkida 140kg, väga vähe jäi puudu, et oleks üles saanud, poole peal oli selg lihtsalt nõrk.. (: (enne seda tegin rööbaspuudel surumist raskusega 20kg ning see rippus ebamugavalt alaselja suhtes)

 

Rinnalt surumine oli siis: 3x7-6-5x80kg ma siin nõrgemaks jäänud.. 8-)

Kükk 3x5x115kg mõnus! XD

 

Ülejäänud tegemised polnud nii märkimisväärsed (6-7 harjutust lisaks nendele mis üleval välja tõin)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.