Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Viska pilti juba siis, kaua võib :P.

 

Endal see nädal 3x3-6 ja siis edasi 3 nädalat 3x8-10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jap. Viska pilt. Sa näed jõusaalis kõvasti rohkem vaeva oma suurte raskustega, aga jama on see, et enda keha ei jaksa igatmoodigi üles tõsta.

Lihas võib ju suur olla, jõudu oleks ka vaja.

 

Retard.jpg

 

Ehk saad aru millele ma viitasin, tölp.

 

Nii lolli juttu ajad suust välja, et annaks sulle luuki kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi selles kavõi, et sul rinnalt jõunäitajad peaaegu samad mis mul, kuigi sa kaalud 20kg vähem.

Sellesmõttes, ma tahaks näha su vormi.

 

Endal oli täna jalg ja triits, reedel viskan vb väikse seljapildi siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi selles kavõi, et sul rinnalt jõunäitajad peaaegu samad mis mul, kuigi sa kaalud 20kg vähem.

Sellesmõttes, ma tahaks näha su vormi.

 

Endal oli täna jalg ja triits, reedel viskan vb väikse seljapildi siia.

 

Ma tahaks su ema tisse näha.

 

 

 

Sa jätad umbes mulje, et üle 20kg kehakaalu suruda on juba raske, ehk siis minu puhul eriti fenomenaalne, millest järeldades võib öelda, et su ego on suur. Ja mis see vorm siis siia nii hullult puutub, pean olema hullult ripped, et suruda 1.5x kehakaalu? Ei, vaevalt küll. Mingi aeg kui telefoni trenni võtab kaasa, vb teen, aga juhus on väike.

 

 

Täna oli õlgade ning jalgade päev.

 

Alustuseks uuendasin küki maxi, sain siis 125kg (eelmine max oli 115kg)

 

Siis tegin 3x5x90kg kükk

Jalapress 3x5-200kg-150kg-150kg

Sääred jalapressil 3x15x150kg

 

Õlapress 3x8x18.5kg

Seistes surumine (military) 3x6x40kg

Kuklatagant surumine 3x6-4-4x40kg

Külgedel ketaste üles tõstmine (pöial püsti) 3x10x5kg

 

Pealthaardega biitsakõverdused (eesmärgiga rannet treenida) 3x10x25kg

 

Siis kõht ning kere.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, mul ego ei ole suur, ainuke kes siin on fenomenaalne, oled sina parko, niiet stop the crap already.

Ma ei ole kuskil väitnud, et 20 kg enda keha kaalust suruda on raske, ma pidin lihtsalt mingi näite tooma,sest muidu sa ajad oma iba siin edasi.

Ma enam ei räägi sinuga, no worries.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, mul ego ei ole suur, ainuke kes siin on fenomenaalne, oled sina parko, niiet stop the crap already.

Ma ei ole kuskil väitnud, et 20 kg enda keha kaalust suruda on raske, ma pidin lihtsalt mingi näite tooma,sest muidu sa ajad oma iba siin edasi.

Ma enam ei räägi sinuga, no worries.

 

Kuidas sa suudad ennast nii järjepidevalt uskuma panna, et ma olen parko, selle põhjal, et ma kunagi viskasin selle tölbi pildi siia?

 

Ju siis oled samal intelligentsi tasemel kui tölp parko ise, muud mul enam öelda pole. Naljakas on see, et sa ei tea tegelikult parkost ju sittagi, kui sa suudad mind temaga sassi ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No algul ikka korralik soojendus, seal kõrval on meil ka maadlussaal kus saab kere ilusti kuumaks ja lihased soojaks ja siis alustan lõuatõmbamisega 20 korraga ära ja 3 seerjat, peale seda alustan rinnalttõstmisega millel kaustan 55kg ja 10 korda ja samamoodi 3 seerjat ja peale seda siis seljale, kõhule, jalgadele jne.. :D

 

---------- Post added 05-10-11 at 22:41 ----------

 

Ma tahaks su ema tisse näha.

 

 

 

Sa jätad umbes mulje, et üle 20kg kehakaalu suruda on juba raske, ehk siis minu puhul eriti fenomenaalne, millest järeldades võib öelda, et su ego on suur. Ja mis see vorm siis siia nii hullult puutub, pean olema hullult ripped, et suruda 1.5x kehakaalu? Ei, vaevalt küll. Mingi aeg kui telefoni trenni võtab kaasa, vb teen, aga juhus on väike.

 

 

Täna oli õlgade ning jalgade päev.

 

Alustuseks uuendasin küki maxi, sain siis 125kg (eelmine max oli 115kg)

 

Siis tegin 3x5x90kg kükk

Jalapress 3x5-200kg-150kg-150kg

Sääred jalapressil 3x15x150kg

 

Õlapress 3x8x18.5kg

Seistes surumine (military) 3x6x40kg

Kuklatagant surumine 3x6-4-4x40kg

Külgedel ketaste üles tõstmine (pöial püsti) 3x10x5kg

 

Pealthaardega biitsakõverdused (eesmärgiga rannet treenida) 3x10x25kg

 

Siis kõht ning kere.

 

 

 

Väga hea! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Proovisin täna 200kg jõutõmmet, jõudu on et üles tirida, aga randmepaelu on vaja, sest kang hakkas käest ära libisema ja ebamugav oli jätkata.

T-Tõmmet tegin puhta raskusega 100kg x 8 (uus rekord)

Kitsat allatõmmet tegin 60, 80, 85, 90, 95 ja 100 kg, igas seerias 8 kordust.

Kükki tegin 20 50 80 110 130 150 , igas seerias 5 kordust.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna oli siis kava järgi biitsa ja triitsa trenn, ent ei saanud triitsa üldse teha. Kui biitsaga ühelepoole sain, valutas küünarnukk nii mis jube..

Rebaste retsist, Steve Jobsi järelhüüdest ja tänasest trennist pikemalt loe blogist! http://gym9.blogspot.com/


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna oli siis kava järgi biitsa ja triitsa trenn, ent ei saanud triitsa üldse teha. Kui biitsaga ühelepoole sain, valutas küünarnukk nii mis jube..

Rebaste retsist, Steve Jobsi järelhüüdest ja tänasest trennist pikemalt loe blogist! http://gym9.blogspot.com/

 

Jõutõmbe max päris hea! Mis teised maxid on, rinnalt surumine ja kükk?

 

Ise proovin ka uuesti jõutõmbe maxi laupäeval, tahaks 130+ ära saada, viimati oli see 120kg, nädalaid tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tere

siis selline küsimus ,et mis oleks kõige parem massilisaja mida keegi soovitaks osta ,mida oled ise võtnud ja mis aitab ka hästi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise proovin ka uuesti jõutõmbe maxi laupäeval, tahaks 130+ ära saada, viimati oli see 120kg, nädalaid tagasi.

 

Mida fakki? Sa tegeled jõusaaliga ja jõutõmbe max on 120kg aint? Ju siis jälle tüüpiline jõusaali mürakas, kes rinnalt surub 2x rohkem kui kükib ja tõmbab, 4x nädalas jõukas ja harjutused on 3/4 biits & rind, ei edu


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida fakki? Sa tegeled jõusaaliga ja jõutõmbe max on 120kg aint? Ju siis jälle tüüpiline jõusaali mürakas, kes rinnalt surub 2x rohkem kui kükib ja tõmbab, 4x nädalas jõukas ja harjutused on 3/4 biits & rind, ei edu

 

i lold, you rocked! :D

new guidos ftw.

Täna oli endal jalg ning kuna küünarnukil närvivigastus, siis ei saa ülakeha nüüd mõnda aega treenida.

Täna oli jalapäev, nagu minu vana kava seda ette nägi, ent homsest nüüd asjad natukene muutuvad. Iga trenn hakkan natukene jalga tegema ja iga 2-3 päeva tagant siis suurema koormusega jalga. Tuleb rohkem sisse aeroobset (varasemalt 3x aeroobne).

 

---------- Post added 07-10-11 at 14:53 ----------

 

Jõutõmbe max päris hea! Mis teised maxid on, rinnalt surumine ja kükk?

 

Ise proovin ka uuesti jõutõmbe maxi laupäeval, tahaks 130+ ära saada, viimati oli see 120kg, nädalaid tagasi.

 

Jõutõmme 160kg, surumine 100kg, küki maxi pole teinud, ent jääb kusagil 140-150kg kanti.

Olen dieedil, mis ma ikka väga maxitan :P


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.