Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Neljapäevast trenni ei viitsinud kirjutada.

 

Kuid siin siis tänane. Selg ja biits, randmed kah.

 

Jõutõmme 3x5x90kg

Kuklataha pullupid 4x6x15kg

Kõverdatult kangiga vastu kõhtu tõmbed pealthaardega 4x10x60kg

Chinupid 3x8x15kg

Kangiga biits 3x6-8-10x35kg-30kg-25kg

Randmekõverdused (nagu biits kangiga, aint et pealthaardega) 3x10x20kg

Selja taga randmekõverdused 3x8x50kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kükkides hoia küünarnukid kangi all, praegu oli lausa valus vaadata. Muidugi võiks sügavuse üle ka norida, praegust asja kutsutakse "poole-peal" kui on kõrvaltruumist kõrvu jäänud.

Säärt tehes võiksid amplituudi tõsta.

Muidugi huvitav ka see, et kuigi ma kükin enam-vähem samade raskustega(aga sügavamalt ja ei "pumpa"), siis säärele läheb mul vabalt 70-80 kg samal aparaadil- juurde pole proovinud panna? Ja säärele ei tehta nii palju kordusi, lihastüüp on teistsugune säärel(praegu ei tule see täpne termin päris meelde).

 

Ootan sinu küki- ja säärevideot :) :) :) :)

Blog update. Lehekülg signatuuris.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kükkides hoia küünarnukid kangi all, praegu oli lausa valus vaadata. Muidugi võiks sügavuse üle ka norida, praegust asja kutsutakse "poole-peal" kui on kõrvaltruumist kõrvu jäänud.

Säärt tehes võiksid amplituudi tõsta.

Muidugi huvitav ka see, et kuigi ma kükin enam-vähem samade raskustega(aga sügavamalt ja ei "pumpa"), siis säärele läheb mul vabalt 70-80 kg samal aparaadil- juurde pole proovinud panna? Ja säärele ei tehta nii palju kordusi, lihastüüp on teistsugune säärel(praegu ei tule see täpne termin päris meelde).

 

Täitsa korralik tehika ju :D

Ega me siin mingid profi kükkijad pole, kes teevad sügavkükke, tanel tegi videos täiskükke, ehk siis põlved 90 kraadi alla.

 

Igati korralik video ja võiks veel teha.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainuke asi video kohta, et vb ei fikseerinud üleval korralikult ära, aga muidu 5+.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ootan sinu küki- ja säärevideot :) :) :) :)

Blog update. Lehekülg signatuuris.

Pole vaja hakata kedagi üle trumpama. Lihtsalt hea soovitus sulle edaspidisteks trennideks- enne kui hädad käes ja keegi nimekam seda mainima peab :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli 'push day'

 

Alustuseks proovisin 100kg rinnalt, progressi on võrreldes eelmiste katsetega.

Siis tegin 3x6x80kg

seejärel proovisin küki maxi 130kg, tuli ära vaevata, rohkem ei hakanud proovima.

siis tegin 3x5x100kg kükki, vot see oli juba korralik, viimane kordus oleksin peaaegu põrunud, kuid sain hakkama, hea tunne.

järgnes kuklatagant press 3x10x30kg

sääred jalapressil 3x20x100kg

rööbaspuudel surumine 3x8x15kg

siis mõned seeriad peene haardega surumist 50kg ja skull crusherit 25-30kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ostsin täna mingid paelad endale, 11 eurot, eks vaatab palju kolmapäeval jõutõmmet tuleb, loodan 200 ära saada see aasta.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole vaja hakata kedagi üle trumpama. Lihtsalt hea soovitus sulle edaspidisteks trennideks- enne kui hädad käes ja keegi nimekam seda mainima peab :)

 

Ajad nii lolli juttu, et paha hakkab. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskab keegi soovitada head jõusaalivööd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab soovitada häid harjutusi õlale? Ja siis ülaseljale.

 

Hantlitega õlapress või siis kuklatagant kangiga surumine, ise eelistan viimast, üks parimaid õlale.

 

Mis mõttes ülaselg? Kui üldiselt, siis laia haardega lõua tõmbed, kui neid ei jaksa, siis hantlitega selline asi:

 

one_arm_row.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole ammu kirjutanud, blogi pole ka aega pidada...

Aga ütleme nii , et igalepoole olen saanud 5+kg juurde,

Bitsepseid tegin ennem 20kg, nüüd 30kg ja tulemusi on ka näha juba ;)

Põhirõhk on siiani kätel, rinnal ja seljal.

Kaalu on juurde tulnud 2kg, ehk siis kaalun 82kg, loodan 85 peale ära saada ja siis hakkan seda kulutama. :)

 

* Kalev Arbus vms, kes mu koolis ennem käis, tõsine kapp lihtsalt ja ta soovitas, et söömine on üks põhi asju ja tema tegi nii, et kaalus ~90 kanti, siis võttis kaalus 95 peale ja siis kulutas 5kg maha ja siis jälle tõstis jne. hetkel igatahes see toimib ;)

Varsti ka uusi pilte :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://gym9.blogspot.com/

 

arvan, et üks huvitavamaid sissekandeid üldse - vähemalt minu jaoks.

Loed ära, saad teada. :) Mõnda ajab võib-olla antud teema kuupäev segadusse. Kui neljapäeval (kella järgi juba täna) hommikul on kaal +76kg, siis ei söö ma homme mitte midagi. Vahel on vaja selliseid puhastavaid kuure :)..


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Laupäeval siis võistlused, hetkel natukene üle võistluskaalu aga selle saab maha:) Homme siis kerge trenn ja laup valmistuma ;)

 

Lamades surumisvõistlused? Mis kaaluklassis võistled muidu? Palju arvad, et lükkad ära seal?

 

---------- Post added 21-10-11 at 07:53 ----------

 

Eile siis oli 'surumis' harjutuste päev. (push day)

 

Rinnalt surumist tegin 2x6x80kg ja 4x85kg (viimane rep oli cheat juba)

Jalapress 3x5x200kg

Õlapress 3x10x18.5kg

Bench dipid 3x8x45kg

 

oli veel kuid märkimisväärsemad panen siia kirja aint.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://gym9.blogspot.com/

 

arvan, et üks huvitavamaid sissekandeid üldse - vähemalt minu jaoks.

Loed ära, saad teada. :) Mõnda ajab võib-olla antud teema kuupäev segadusse. Kui neljapäeval (kella järgi juba täna) hommikul on kaal +76kg, siis ei söö ma homme mitte midagi. Vahel on vaja selliseid puhastavaid kuure :)..

 

Hästi Tanel! Terve päev midagi ei söö ja siis kütad aeroobset, lihas põleb korralikult? :) Ja siis piipu peale, igas mõttes väga "tervislik" :D

Ja selleks, et pildile ei peaks vajutama, et "suuremalt näha" ma soovitan sul normaaselt sööma hakata! Ja varsti hakkad "massi" tegema? Et kaotasid lihased ära ja oleks paras aeg pekk peale teha? Nii tore ju! :)

Ma räägin sulle, kuivata siis kui sul selleks ka vajadust on(võistlused vms). Mida sa teed sellega praegu? Ja isegi nii ei kuivatata, nagu sa seda praegu tegid. See on pigem viimase hetke tühjendamine, millega on lihaskadu garaneeritud(mis niigi ei ole kõige õigem tegevus).

Ma tean, et ma olen natukene terav aga no sulle ei tule mõistus kuidagi pähe noh, pärast ise kunagi kahetsed.

 

Ideaalis peaksid olema iga päev kerges plussis oma kaloraažiga(~5-10% max). Ja sööma midagigi ~3h tagant ning MITTE KUNAGI ära jätma hommikusööki!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hästi Tanel! Terve päev midagi ei söö ja siis kütad aeroobset, lihas põleb korralikult? :) Ja siis piipu peale, igas mõttes väga "tervislik" :D

Ja selleks, et pildile ei peaks vajutama, et "suuremalt näha" ma soovitan sul normaaselt sööma hakata! Ja varsti hakkad "massi" tegema? Et kaotasid lihased ära ja oleks paras aeg pekk peale teha? Nii tore ju! :)

Ma räägin sulle, kuivata siis kui sul selleks ka vajadust on(võistlused vms). Mida sa teed sellega praegu? Ja isegi nii ei kuivatata, nagu sa seda praegu tegid. See on pigem viimase hetke tühjendamine, millega on lihaskadu garaneeritud(mis niigi ei ole kõige õigem tegevus).

Ma tean, et ma olen natukene terav aga no sulle ei tule mõistus kuidagi pähe noh, pärast ise kunagi kahetsed.

 

Ideaalis peaksid olema iga päev kerges plussis oma kaloraažiga(~5-10% max). Ja sööma midagigi ~3h tagant ning MITTE KUNAGI ära jätma hommikusööki!

 

 

+1

 

Endal oli täna seljatrenn, järgmine nädal viskan pildi kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.