Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Hästi Tanel! Terve päev midagi ei söö ja siis kütad aeroobset, lihas põleb korralikult? :) Ja siis piipu peale, igas mõttes väga "tervislik" :D

Ja selleks, et pildile ei peaks vajutama, et "suuremalt näha" ma soovitan sul normaaselt sööma hakata! Ja varsti hakkad "massi" tegema? Et kaotasid lihased ära ja oleks paras aeg pekk peale teha? Nii tore ju! :)

Ma räägin sulle, kuivata siis kui sul selleks ka vajadust on(võistlused vms). Mida sa teed sellega praegu? Ja isegi nii ei kuivatata, nagu sa seda praegu tegid. See on pigem viimase hetke tühjendamine, millega on lihaskadu garaneeritud(mis niigi ei ole kõige õigem tegevus).

Ma tean, et ma olen natukene terav aga no sulle ei tule mõistus kuidagi pähe noh, pärast ise kunagi kahetsed.

 

Ideaalis peaksid olema iga päev kerges plussis oma kaloraažiga(~5-10% max). Ja sööma midagigi ~3h tagant ning MITTE KUNAGI ära jätma hommikusööki!

 

45h ilma söögita tegin puhtalt enda pärast. Tahan näha, mida suudan. Sa ei tule mulle mitte midagi õpetama. Söön igal hommikul putru + mune. Vahel pudru asemel müsli. Hommikul on süsivesikuid vaja. Lihaskadu on iga dieediga, see on paramatatu. Ei ole kindlat malli, mille järgi tegutseda. Jah, eile tegin tõesti 40 minutit stepperil, ilma toiduta. Täna hommikul ja lõuna ajal ka ei söönud ning läksin jõusaali 105kg kükke tegema, 7 seeriat ja 5 kordust. So what? Seda kõike enda pärast, et näha, kui hästi ma suudan keskenduda, kui energia on viidud väga miinimumini. Ma ei soovita seda mitte kellelegi ju.

Homsest hakkan sööma vaid hommikuti ja lõuna ajal. Peale jõusaali valgusheik sisse ja rohkem ei söö. See protsess kestab 1. novembrini, et saaks veel natukene kaalu alla.

Sa ütlesid, et massi tehes tuleb pekk peale? Tuleb tõesti, ent ära unusta ka seda, et kõva lihas tuleb peale. Sa ei ole mind in real näinud, see ränk dieediprotsess kulub ära küll.

Ärge keegi käituge minu malli järgi - istuge kodus, sööge kogu aeg ja olge lahedad. Minu idee on hetkel treenida hard-style ja enda organism proovile panna, mis on tegelikult juba praeguseks õnnestunud. Üleeile ei oleks ma seda veel julgenud öelda.

 

Mingid illustreerivad pildid ka:

Before

 

img1034m.jpg

 

After

 

20111021143906.jpg


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lamades surumisvõistlused? Mis kaaluklassis võistled muidu? Palju arvad, et lükkad ära seal?

 

Kuni 83, veel kilo üle. Ja 125 läheb ma usun küll, kuna 2x trenniski läinud aga 3nda katse raskuse võtan koha peal, kui niikuinii midagi kaotada pole(kas tõusta või enam langeda) siis lükkan mingi 135 ja proovin ära, kui aga on mingite 1-2kg mäng seal siis panen neid juurde, eks näeb homme


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
45h ilma söögita tegin puhtalt enda pärast. Tahan näha, mida suudan. Sa ei tule mulle mitte midagi õpetama. Söön igal hommikul putru + mune. Vahel pudru asemel müsli. Hommikul on süsivesikuid vaja. Lihaskadu on iga dieediga, see on paramatatu. Ei ole kindlat malli, mille järgi tegutseda. Jah, eile tegin tõesti 40 minutit stepperil, ilma toiduta. Täna hommikul ja lõuna ajal ka ei söönud ning läksin jõusaali 105kg kükke tegema, 7 seeriat ja 5 kordust. So what? Seda kõike enda pärast, et näha, kui hästi ma suudan keskenduda, kui energia on viidud väga miinimumini. Ma ei soovita seda mitte kellelegi ju.

Homsest hakkan sööma vaid hommikuti ja lõuna ajal. Peale jõusaali valgusheik sisse ja rohkem ei söö. See protsess kestab 1. novembrini, et saaks veel natukene kaalu alla.

Sa ütlesid, et massi tehes tuleb pekk peale? Tuleb tõesti, ent ära unusta ka seda, et kõva lihas tuleb peale. Sa ei ole mind in real näinud, see ränk dieediprotsess kulub ära küll.

Ärge keegi käituge minu malli järgi - istuge kodus, sööge kogu aeg ja olge lahedad. Minu idee on hetkel treenida hard-style ja enda organism proovile panna, mis on tegelikult juba praeguseks õnnestunud. Üleeile ei oleks ma seda veel julgenud öelda.

 

 

Sa ei soovita seda küll kellelegi AGA inimesed võtavad paratamatult malli, sest sa oled ju "eeskujulik" - mida see siis nagu muud tähendama peaks?

Lihaskadu on küll iga dieediga, aga MILLISEL MÄÄRAL? Sinu dieedi puhul on see kadu mõttetult suur.

 

Aga no eks nooruses tehaksegi tihtipeale lollusi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ei soovita seda küll kellelegi AGA inimesed võtavad paratamatult malli, sest sa oled ju "eeskujulik" - mida see siis nagu muud tähendama peaks?

Lihaskadu on küll iga dieediga, aga MILLISEL MÄÄRAL? Sinu dieedi puhul on see kadu mõttetult suur.

 

Aga no eks nooruses tehaksegi tihtipeale lollusi...

 

Oled suure egoga ja mõtled, et oled maailma naba - ei ole sa midagi.

Võtke siis eeskujulik ära. Saada Henryle PM ja ütle, et ta seda teeks, sest ma räägin siin "sellist juttu".

Mõttetu vaielda, jääksimegi seda tegema.

 

Teised võiksid ise ka mõne pildi ülesse panna. Before and after pilte huvitav vaadata.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oled suure egoga ja mõtled, et oled maailma naba - ei ole sa midagi.

Võtke siis eeskujulik ära. Saada Henryle PM ja ütle, et ta seda teeks, sest ma räägin siin "sellist juttu".

Mõttetu vaielda, jääksimegi seda tegema.

 

Teised võiksid ise ka mõne pildi ülesse panna. Before and after pilte huvitav vaadata.

Ma lihtsalt vaatan, mida sa teed ning üritan sulle HEAD nõu anda! Meie kõigi huvides. Sa üritad mind lihtsalt maha teha ja solvata(sa väidad asju huupi, aga ma jälgin su teksti). Mu meelest võiksid teised ka sel teemal arvamust avaldada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma lihtsalt vaatan, mida sa teed ning üritan sulle HEAD nõu anda! Meie kõigi huvides. Sa üritad mind lihtsalt maha teha ja solvata(sa väidad asju huupi, aga ma jälgin su teksti). Mu meelest võiksid teised ka sel teemal arvamust avaldada :)

 

Pane pilte, ära spämmi?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pane pilte, ära spämmi?

 

Mis toidulisandeid sa muidu tarbid? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis toidulisandeid sa muidu tarbid? :)

 

Valk, arginiin ja mageesium-kaltsium tabletid hetkel


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea päev, 100kg tuli rinnalt ära. :D

 

Siis proovisin jõutõmmet 140kg, ei tulnud, liiga vara selle jaoks veel. Seejärel tegin jõutõmmet 3x5x105kg, see oli mõnus juba, teisel seerial haare nõrgenes, pöialt ümber hoida ei saanud.

 

Seejärel lõuatõmbed 4x8-6-8-6x15kg

 

Hantlitega biits 2x10x12,5kg ja siis nende vahele 'hammer curls' 2x10x12,5kg

 

Althaardega lõuatõmbed 3x12

 

Hantliga randmekõverdused 3x10x12.5kg

 

Ja siis kõht ja kere. Hea trenn oli. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Valk, arginiin ja mageesium-kaltsium tabletid hetkel

Mis valk täpsemalt ja kas arginiiniga tunned ka midagi?

 

n6gesemees, sa maru kiirelt arenenud ma siin vaatan :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis valk täpsemalt ja kas arginiiniga tunned ka midagi?

 

Hetke valk: http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/100-whey-gold-standard.html

Näitajad on head, ent maitse on halb - ei soovita ühesõnaga.

Soovitaksin seda valku: http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/scitec-100-whey-isolate-2000g.html

kuna see on isolaat. Valgu osakaal väga suur. Kulturistist sõber ostis selle nüüd nädal tagasi ja maitse samuti väga väga hea!

Arginiin: http://www.sportshop.ee/et/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=51&category_id=14

Väga hea, veresooned tulevad mõnusalt välja. Isegi alakõhu juurest juba tulevad. No ma hetkel suhteliselt kuiv ka, eks massi ajal hakkavad ära kaduma rohkem. Kuigi mäletan, kui mul oli veel kõvasti massi, siis isegi siis tulid veresooned välja päris hästi. Et seda soovitan ka.

Ise järgmine kuu ostangi eelnimetatud valgu ja arginiini.

 

N6gesemehel jah kõva areng, ent pilte ei näe küll.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetke valk: http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/100-whey-gold-standard.html

Näitajad on head, ent maitse on halb - ei soovita ühesõnaga.

Soovitaksin seda valku: http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/scitec-100-whey-isolate-2000g.html

kuna see on isolaat. Valgu osakaal väga suur. Kulturistist sõber ostis selle nüüd nädal tagasi ja maitse samuti väga väga hea!

Arginiin: http://www.sportshop.ee/et/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=51&category_id=14

Väga hea, veresooned tulevad mõnusalt välja. Isegi alakõhu juurest juba tulevad. No ma hetkel suhteliselt kuiv ka, eks massi ajal hakkavad ära kaduma rohkem. Kuigi mäletan, kui mul oli veel kõvasti massi, siis isegi siis tulid veresooned välja päris hästi. Et seda soovitan ka.

Ise järgmine kuu ostangi eelnimetatud valgu ja arginiini.

 

N6gesemehel jah kõva areng, ent pilte ei näe küll.

 

Kõigil ei meeldi kaamera ees olla Tanel, arvesta sellega. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetke valk: http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/100-whey-gold-standard.html

Näitajad on head, ent maitse on halb - ei soovita ühesõnaga.

Soovitaksin seda valku: http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/scitec-100-whey-isolate-2000g.html

kuna see on isolaat. Valgu osakaal väga suur. Kulturistist sõber ostis selle nüüd nädal tagasi ja maitse samuti väga väga hea!

Arginiin: http://www.sportshop.ee/et/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=51&category_id=14

Väga hea, veresooned tulevad mõnusalt välja. Isegi alakõhu juurest juba tulevad. No ma hetkel suhteliselt kuiv ka, eks massi ajal hakkavad ära kaduma rohkem. Kuigi mäletan, kui mul oli veel kõvasti massi, siis isegi siis tulid veresooned välja päris hästi. Et seda soovitan ka.

Ise järgmine kuu ostangi eelnimetatud valgu ja arginiini.

 

N6gesemehel jah kõva areng, ent pilte ei näe küll.

 

Kauaks sellest arginiinist muidu jätkub? Aga tegelikult see veresoonte asi ei ole eriti ilus ju? :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kauaks sellest arginiinist muidu jätkub? Aga tegelikult see veresoonte asi ei ole eriti ilus ju? :/

 

No puhas maitse asi. Lisaks kuna veresooned kiiremad, siis transpordib ju ka aineid kiiremini lihastesse :).

n6gesmees, mõni vormipilt võiks ju olla? Mõttetu sul siia postitada, mida sa iga päev ju teed. Sama hästi võid välja mõelda.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No puhas maitse asi. Lisaks kuna veresooned kiiremad, siis transpordib ju ka aineid kiiremini lihastesse :).

n6gesmees, mõni vormipilt võiks ju olla? Mõttetu sul siia postitada, mida sa iga päev ju teed. Sama hästi võid välja mõelda.

 

No ma tõesti ei pildista ennast. Naljakas oleks jah Tanel, kui ma kahte foorumisse korraga e-statiks ning mõtleks kavasi välja, see oleks naljakas tõesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No puhas maitse asi. Lisaks kuna veresooned kiiremad, siis transpordib ju ka aineid kiiremini lihastesse :).

n6gesmees, mõni vormipilt võiks ju olla? Mõttetu sul siia postitada, mida sa iga päev ju teed. Sama hästi võid välja mõelda.

 

Palju korraga võtad ja kui tihti, ehk kaua sellest 1000ml pudelist jätkub?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palju korraga võtad ja kui tihti, ehk kaua sellest 1000ml pudelist jätkub?

 

Seal selline kopsik olemas, 25ml päevas.

 

---------- Post added 22-10-11 at 17:33 ----------

 

No ma tõesti ei pildista ennast. Naljakas oleks jah Tanel, kui ma kahte foorumisse korraga e-statiks ning mõtleks kavasi välja, see oleks naljakas tõesti.

 

E-statiks? Pole öelnud midagi "naljaka" kohta, lihtsalt mõttetu.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma tõesti ei pildista ennast. Naljakas oleks jah Tanel, kui ma kahte foorumisse korraga e-statiks ning mõtleks kavasi välja, see oleks naljakas tõesti.

 

Blogid veel kuhugi? Kuhu täpsemalt? :)

 

Las n6gesemees teeb mis tahab. Pealegi keegi ei pane peale Taneli pilte siia väga ju.

 

Tippeesmärk oleks midagi sellist:

34826_468955426761_335384166761_5650590_1942080_n.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

homsest hakkan ise ka siis korralikult päeviku järgi jõukas käima

esimen päev peaks selline olema

selle sain fitnessist

Õlad, trapets, kõht

Surumine kangiga istudes eest 3x4-6

Tõmme üles smithi masinal, lai haare 3x6-8

Lendamine küljele hantlitega seistes 3x15-20

Lendamine hantlitega ettekallutatult 3x15-20

Õlatõste smithi masinal 3x4-6

Õlatõste hantlitega seistes 3x15-20

Jalgade tõsted kaldpingil 3x max

Keretõste kõhupingil 3x max

Kerekallutus hantliga seistes küljele 3x 15-20

 

 

mis arvate?

hetkel siis ainult 2 nädalat suht õppinud ,kuidas õige ja ,et teeks ikka korralikult

käima hakkan 4 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Blogid veel kuhugi? Kuhu täpsemalt? :)

 

Las n6gesemees teeb mis tahab. Pealegi keegi ei pane peale Taneli pilte siia väga ju.

 

Tippeesmärk oleks midagi sellist:

34826_468955426761_335384166761_5650590_1942080_n.jpg

 

Ei blogi küll, kuid postitan tulemusi, abistan teisi, küsin abi jne - http://forum.bodybuilding.com/forumdisplay.php?f=10

 

Kasutaja siis Ensix.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuld kaelas,

vb hiljem räägib rohkem, hetkel naudin toitu:D

 

Palju õnne!!!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuld kaelas,

vb hiljem räägib rohkem, hetkel naudin toitu:D

135kg tuli ära?:D.

Õnnitlused siiski!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.