Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

sinust ikka sinust

 

 

 

ise homme trenni, tuleb rinna ja biitsa päev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis nendega peale hakkad?

 

Tahaks vormi näha!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel, milline su dieet on? Trenn ja diiet ei lähe väga kokku. Parem trenn ja korralik toitumiskava.

 

Tõsiselt, kui sa asjadest mitte midagi ei tea, ole vait. Olen otsekohene, mis parata.

Dieet näeb välja järgmine: Hommikul korralik hommikusöök: valikud on nt 5 muna + banaan, puder + mõni muna, kohupiima.

Lõuna ajal pean paratamatult sööma koolis praadi, ent seal on alati kanafileed.

Õhtuti ei söö kartulit ega riisi, sest seal on liialt süsivesikuid. Õhtud piirduvad puhta fileega. Olgu selleks siis kana-, kala-, seafilee. Juurde joon keefiri/piima ning alati ka mingi salat.

4x nädalas on raske jõusaal ning 3x nädalas raske aeroobne treening. Olin 86kg, hetkel 77.9kg.

Tean asjadest piisavalt, kusjuures raskused isegi tõusevad. Ei kasuta kreatiini veel! Kaal plaanis langetada 75kg-ni, isegi natukene alla selle ja siis hoida 75kg ümber seda kaalu 2 nädalat. Seejärel massi teha 78kg-ni, kus saan lubada endale midagi head ka.

5 nädalat olen dieetinud, 8 nädalat veel, ei ole kerge, ei ole.

 

---------- Post added 02-10-11 at 00:23 ----------

 

Pole erilist vormi, mida näidata, tead sa.

 

Nii intensiivse trenni järel peaks ju tulemused olema head, või mis?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1-2 korda nädalas on küll vähe, eriti kui soovid mingisuguseidki tulemusi saavutada.

 

tean ise ka, et vähe, aga lihtsalt pole viitsimust. Ma ei proovigi mingeid saavutusi. Lihtsalt kui 80kg läheks ülesse ära oleks ise rahul ja rohkemat ma ei sooviks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli rinna ning biitsa päev.

 

Proovisin maxi, ning 95kg ei valmistanud probleemi, kuid 100 juurde ei hakkanud tikkuma, järgmine nädal. Kreatiini mõju on hämmastav lausa.

 

siis oli 3x8-6-4x75kg

Kaldega surumine 4x8x40kg

Kaldega lendamine 4x15x5kg (mõnus venitus)

rööbaspuudel surumine 3x15 (ei saanud vööd, oli okupeeritud, muidu oleks raskusega teinud)

 

Kangiga biits 3x10x35kg (viimases seerias oli tehnika suht lagunenud juba, viibutasin kus jube)

Hantlitega biits 3x8x13.5kg

Althaardega peene haardega lõuatõmbed 3x12

 

Unustasin siis teha ühe rinna harjutuse veel, plyo kätekõverdused 3x18-16-14. Nägi välja siis selline Plyo Box Pushups

 

Üks kätekas maapeal, siis tõukan kõrgemale pinnale ja nii edasi, treenib plahvatuslikust hästi.

 

Seejärel kõht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Täna oli päris kobe trenn, 90 läks rinnalt 4 korda.

Lendamist tegin 16, 18, 20 ja 22 kg hantlitega, 8 korda.

Ületõmmet tegin 35'ga igakord 10 korda või 12 kui jaksasin, 3 seeriat.

Kaldpinnal hantlitega surumist tegin 35kg hantlitega 3 seeriat, iga seerias 10 - 12 korda.

 

 

Kõhtu tegin ka täna, kusagil 20 minti kokku.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.