Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Mida fakki? Sa tegeled jõusaaliga ja jõutõmbe max on 120kg aint? Ju siis jälle tüüpiline jõusaali mürakas, kes rinnalt surub 2x rohkem kui kükib ja tõmbab, 4x nädalas jõukas ja harjutused on 3/4 biits & rind, ei edu

 

Kuule tölp, kui sa lugeda ei oska, siis see oli nädalaid tagasi vitusilm e. isegi augustis, hui mäletab, homme teen uue maxi deadliftile. Ja sa ei teagi mu kava tropp, eelmine kava oli biits/rind, jalad/õlad ning selg/triits, kui sa sittagi ei tea ära pruugi oma suud, mine tõmba särk selga ja suru.

 

Paras retard peab ikka olema, mul kõik trennis tehtud harjutused kah päevade järgi olemas siin teemas, ilmselgelt sa neid ei jälgi ning proovid mulle pori näkku visata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi vastaks mu küsimusele ka vahepeal :D:D

vaielge siis edasi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tellin kohalikust apteegist.

Tellivad, nädala pärast kohal.

" Proteiini pulber "

 

Sisaldab kõiki vitamiine koos süsivesikutega ;)

Hind 15 eurot, et uuri kohalikust apteegist kasvõi ;)

Ja kaasa on aidanud, mina saan sealt joogist igatahes kõik kätte = joon piimaga ka veel, et superlux kokteil.

 

 

* Trennis pole nädalaega käinud, kuna diagnoositi kopsupõletik. Olin eelmise nädala nädalavahetusel ja alguses haige, sain enamvähem terveks, tegin ühe tunni kehalist, mitte just kõige parema ilmaga kaasa, õhtul trenni ja vaikselt tuli haigus tagasi. Esmaspäeval arvasin, et olen täiesti terve aga haigus mu nii ära petnud, et olin isegi veel 38 palavikus ja röntkenis oli näha märke "tervenevast" põletikust, et ise aru ei saanudgi.

Järgmine nädal hakkan jälle käima ja siis blogise ka uued postitused :)

 

---------- Post added 07-10-11 at 15:30 ----------

 

Kõige parem viis massi lisada on süüa üle tava kaloraaži, mingi pulbrit pole tarvis. Lihtsalt vaata, et see liigne toit mis sel ajal sisse ajad, on korralik toit.

 

Tarvitades iga toiduga ka mingitsorti liha ja nädalas teha 2x suuremat lihapraadi ongi kõik korras ;) nagu nõges ütles ka :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas need proteiini joogid ja asjad tasuvad ennast siis tõesti ära niipalju?

kohe on tunda, et midagi muutub kui hakkad võtma vms? ise pole veel selliseid asju võtnud, kuigi oleks ilgelt massi juurde vaja, sealt ka massilisajat vaja, aga ma nagu suht umbusklik nende suhtes, keegi äkki viitsib seletada ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui massilisajaid on mõtekas kohe võtma hakkata ,kui alustad ka jõusaalis käimist esimest korda??

mis oleks normaalne toitumine?

mida peaks kindlat igapäev nt sõõma jne ??

mida soovitad ,kui alustades jne jne:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui massilisajaid on mõtekas kohe võtma hakkata ,kui alustad ka jõusaalis käimist esimest korda??

mis oleks normaalne toitumine?

mida peaks kindlat igapäev nt sõõma jne ??

mida soovitad ,kui alustades jne jne:D

 

Massilisajat kohe alguses kindlalt vaja pole, alguses saad nkn oma "noob gainsid" e. siis kõvasti jõudu ning nats lihast lühikese ajaga. Iga päev proovi süüa liha, kala, joo piima, kõiksugu pudrud on samuti kasulikud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Triits. allatõmme - 35 40 45 50 x 10

Biits kangiga 20 40 45 50 x 5, 55 x 3

Keha ülestõmbed - 12 , 10 , 8

Biits trossidega - 10, 15, 17,5, 20, 15 , 10 x 12

Kangiga surumine triits - 20, 70 70 70 x 8

 

Lebo...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule tölp, kui sa lugeda ei oska, siis see oli nädalaid tagasi vitusilm e. isegi augustis, hui mäletab, homme teen uue maxi deadliftile. Ja sa ei teagi mu kava tropp, eelmine kava oli biits/rind, jalad/õlad ning selg/triits, kui sa sittagi ei tea ära pruugi oma suud, mine tõmba särk selga ja suru.

 

Paras retard peab ikka olema, mul kõik trennis tehtud harjutused kah päevade järgi olemas siin teemas, ilmselgelt sa neid ei jälgi ning proovid mulle pori näkku visata.

 

Igakord kui keegi sulle midagi ülteb, sa lähed närvi kohe. Tundub et sa ise ka ei usu, mis sa siia kirjutad, et võimeline oled. Lisad igale asjale mis suudad, natuke ikka juurde vist. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igakord kui keegi sulle midagi ülteb, sa lähed närvi kohe. Tundub et sa ise ka ei usu, mis sa siia kirjutad, et võimeline oled. Lisad igale asjale mis suudad, natuke ikka juurde vist. :D

 

Plz ära postita siia, mõtlesid päeva, et mida tarka vastu panna?

 

Tule siis lasnamäele nolk kui ei usu panen luuki sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ju siis see on õige koht mille kallal võtta, kui ta närvi läheb kohe. Muidu oleks suht po*ui ju, kas teised usuvad või ei, ise oled vähemalt kindel ja tead. Kui aga teised ei usu ja ise ka ei suuda teha nii siis ajab ikka närvi küll, onju N6ges


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ju siis see on õige koht mille kallal võtta, kui ta närvi läheb kohe. Muidu oleks suht po*ui ju, kas teised usuvad või ei, ise oled vähemalt kindel ja tead. Kui aga teised ei usu ja ise ka ei suuda teha nii siis ajab ikka närvi küll, onju N6ges

 

Asi algas sellest, et mind ajatakse ühe teise vennaga segamini, keda ma samuti tunnen, see kas te usute või ei (mida iganes, ma ei tea mis probleemid teil on) sellest on mul tai pohh, aga kui te midagi ei tea siis ärge rääkige kah, onju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D:D

 

Ega ma seda tõsiselt ei mõelnud, naljakas on see, et sina arvasid, et ma mõtlesin.

 

Mis siin naljakat on? Sa räägid nagu tõsine kapp siin, kõik on tölpad ja vi*ud ja kõik peksad ära, ja nii juba mitmeid kordi, mis siin mitte uskuda


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei ma vabandan, aga ära mulle tappa anna oo võimas särgimiola.

 

http://www.rate.ee/users/n6gesemees

Natukene üle meetri mehe kohta põrkad küll kahtlaselt palju,

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=33276&st=0&p=299815entry299815

Tundub et ka teised arvavad, et Su kava on vale


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.rate.ee/users/n6gesemees

Natukene üle meetri mehe kohta põrkad küll kahtlaselt palju,

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=33276&st=0&p=299815entry299815

Tundub et ka teised arvavad, et Su kava on vale

 

Haha, made my day et, ratesse otsima lähed.Kui see tema rate siis see väga vana.

Ta pole Sander Parko ja ta ei valeta siin, kõik mis ta räägib on tõsi.Rahunege maha nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.rate.ee/users/n6gesemees

Natukene üle meetri mehe kohta põrkad küll kahtlaselt palju,

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=33276&st=0&p=299815entry299815

Tundub et ka teised arvavad, et Su kava on vale

 

Kirjutasid googlesse n6gesemees ja pastesid esimesed ettejuhtuvad aadressid siia. Nii, mis edasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.