Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

1508201186kg3838.jpg

 

 

Tilluke veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris vägev triits tundub, palju aga rinnalt läheb?

 

Max 100

hetkel usun et 97.5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna pole eriline kirjutushuviline, siis tavaliselt ei jaga oma treeningpäevi, aga täna oli nii hea trenn, et siiamaani tunne sees

Sel hooajal esmased trennid, ei taha kohe ära hoorata lihaseid, sellest ka väiksemad raskused.

Alguses siis 10 min soojaksjooks / venitusharjutused / rõngahüpped.

Lamades surumine (neut) 4x 6x 60ga

Lamades surumine (negat) 4x 8 x 50ga

Kaldpink (posit) hantlitega 4x10x15

siis üks harjutus, mille nime ei oska kohe öelda,- ettekallutatult hantli tõmme küljele, 4x10x20kg mõlemale käele

Pullover ( oli vist ) 4x10x22,5

Paar liigutust biitsa / triitsa, kuna kooliga on väga ränk tamp peal, ei tea kas käe päeva jõuan täielikult teha.

Siis kõigi harjutuste vahele pmts 100-200 hüpet hüppenööriga, peale harjutusi mõlemale jalale 50 hüpet ( ühel jalal)

Tahtsingi küsida, ehk keegi teab täpselt milleks hüppenööriga hüpped head on. Tavaliselt neid ei tee, aga ma ei seedi paigalseismist vahepeal ,seetõttu

Lõppes kõik see saunaga, mis tõmbas totaalselt mõnusalt läbi kõik.

meeldib aktiivne olla.

 

Aitäh lugemast, vast järgmise korrani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna pole eriline kirjutushuviline, siis tavaliselt ei jaga oma treeningpäevi, aga täna oli nii hea trenn, et siiamaani tunne sees

Sel hooajal esmased trennid, ei taha kohe ära hoorata lihaseid, sellest ka väiksemad raskused.

Alguses siis 10 min soojaksjooks / venitusharjutused / rõngahüpped.

Lamades surumine (neut) 4x 6x 60ga

Lamades surumine (negat) 4x 8 x 50ga

Kaldpink (posit) hantlitega 4x10x15

siis üks harjutus, mille nime ei oska kohe öelda,- ettekallutatult hantli tõmme küljele, 4x10x20kg mõlemale käele

Pullover ( oli vist ) 4x10x22,5

Paar liigutust biitsa / triitsa, kuna kooliga on väga ränk tamp peal, ei tea kas käe päeva jõuan täielikult teha.

Siis kõigi harjutuste vahele pmts 100-200 hüpet hüppenööriga, peale harjutusi mõlemale jalale 50 hüpet ( ühel jalal)

Tahtsingi küsida, ehk keegi teab täpselt milleks hüppenööriga hüpped head on. Tavaliselt neid ei tee, aga ma ei seedi paigalseismist vahepeal ,seetõttu

Lõppes kõik see saunaga, mis tõmbas totaalselt mõnusalt läbi kõik.

meeldib aktiivne olla.

 

Aitäh lugemast, vast järgmise korrani.

 

See hantlitega oli vist dumbbell bent over rowid kui ma ei eksi, üldjuhul sooritatakse muidugi kangiga. Hüppenööriga hüpped treenivad kordinatsiooni, üldist kiirust, plahvatuslikkust jne, loogiliselt mõeldes on arusaadav, miks siis poksijad palju seda kasutavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna oli suhteliselt hea päev - selg ja õlg jõusaalis.

Raskuseid saan järjest juurde panna, mis on vägagi hea, kui arvestades asjaolu, et olen dieedil ning kreatiini ei tarbi!

Eesmärk kaal saada 75kg, natukene isegi alla selle ja siis hoida paar nädalat.

Kes tahab täpsemalt minu selja- ja õlatrennist lugeda, vaadake blogi! Link on signatuuris :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oskaks keegi öelda kuidas teenida reflexi ?

Hüppenööriga hüpped?

 

Ja trenn läheb aina mõnusamaks ja kõige naljakam lugu oli see, et okei, meid klassis küll 7 ( 6 poissi 1 tüdruk ) ja absull kõik poisid kaaluvad 60-64, ma lähen siis kaalule, 80...pikkust enamvähem kõikidel sama. Ja imestus oligi see, et me kõik oleme sama mm kehaehitusega suht aga , et kust mul see 20kg veel on. : D

Trenni jälgi on juba näha, nimelt 2cm on kopsude? juurest ümbermõõtu juurde tulnud, ja bitsep on 1cm kasvanud :D tegin endale algelised mõõtmed ka , et saaks lihtsalt jälgida kas on näha tulemusi + enesetunne enne trenni = kehv, sombune ilm, pole isu midagi teha / trennist tulles, teeks pidu?

Et väike soovitus ka teile üldse inimesed kes vedelevad nsm arvutis ja ei tee terve päev midagi - MINGE TRENNI, liigutage ennast, ja keegi ei salga teid alguses maha ;)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oskaks keegi öelda kuidas teenida reflexi ?

Hüppenööriga hüpped?

 

Ja trenn läheb aina mõnusamaks ja kõige naljakam lugu oli see, et okei, meid klassis küll 7 ( 6 poissi 1 tüdruk ) ja absull kõik poisid kaaluvad 60-64, ma lähen siis kaalule, 80...pikkust enamvähem kõikidel sama. Ja imestus oligi see, et me kõik oleme sama mm kehaehitusega suht aga , et kust mul see 20kg veel on. : D

Trenni jälgi on juba näha, nimelt 2cm on kopsude? juurest ümbermõõtu juurde tulnud, ja bitsep on 1cm kasvanud :D tegin endale algelised mõõtmed ka , et saaks lihtsalt jälgida kas on näha tulemusi + enesetunne enne trenni = kehv, sombune ilm, pole isu midagi teha / trennist tulles, teeks pidu?

Et väike soovitus ka teile üldse inimesed kes vedelevad nsm arvutis ja ei tee terve päev midagi - MINGE TRENNI, liigutage ennast, ja keegi ei salga teid alguses maha ;)

 

Mis refleksi? Reaktsioonivõimet?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jes :)

kas võrkpallis, et suudaksid paremini reageerida jms :D

Reaktsiooni on väga raske treenida tegelikult. Üks võimalus on arvuti / video mängud tegelikult. Kui sa seal (näiteks FPS mängud) saad reaktsiooni kätte, aitab see sind päris elus pmts samamoodi, ( mitte samasuguseid situatsioone luues ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reaktsiooni on väga raske treenida tegelikult. Üks võimalus on arvuti / video mängud tegelikult. Kui sa seal (näiteks FPS mängud) saad reaktsiooni kätte, aitab see sind päris elus pmts samamoodi, ( mitte samasuguseid situatsioone luues ).

 

Suhteliselt tõsi. Aga usun, et võrkpallis kordinatsioon tähtsam kui reaktsioon.

 

 

Jõusaalist siis ka natuke. Täna olid õlad/jalad.

 

Clean and jerk 3x5x40kg-50kg-55kg

Jalapress 3x5x150kg

Sääred jalapressil 4x10x150kg

 

Õlapress 3x8x18.5kg

Kuklatagant surumine 3x6x40kg

Lendamine ketastega (pöidlad püsti ülevale poole) 3x10x5kg mega hea harjutus

Siis mõned nsm lendamised hiljem, et õlg päris ära väsitada ja seejärel kõht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suhteliselt tõsi. Aga usun, et võrkpallis kordinatsioon tähtsam kui reaktsioon.

 

 

Jõusaalist siis ka natuke. Täna olid õlad/jalad.

 

Clean and jerk 3x5x40kg-50kg-55kg

Jalapress 3x5x150kg

Sääred jalapressil 4x10x150kg

 

Õlapress 3x8x18.5kg

Kuklatagant surumine 3x6x40kg

Lendamine ketastega (pöidlad püsti ülevale poole) 3x10x5kg mega hea harjutus

Siis mõned nsm lendamised hiljem, et õlg päris ära väsitada ja seejärel kõht.

 

Muidugi, kordinatsiooni peab paika saama, muidu ei ole mängust midagi võimalik saavutada. Ise tean, kuna võrguga suht kaua tegelenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna oli siis jalapäev.

Kuu aega kestnud suhteliselt range dieet hakkab tunda andma: trennis raske, kodus õhtuti raske.

Sai kükitud 10x: 65kg, 10x 75kg, 6x 95kg. Täpsemalt minu tegemistest päris elus ja ka jõusaalis loe blogist :) ! Link on signatuuris nagu ikka!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selg ja triits täna.

 

Alustuseks õlaringid 2,5kg (iga trenn teen seda soojenduse eesmärgil)

Siis muscle upid 5-3-1 soojenduse eesmärgil samuti.

 

Siis tuli rebimine (snatch) 3x5x35kg-40kg-45kg (45 juures hakkas tehnika lagunema juba, lõpus pidin suruma üles natukene ühelt poolt, muidue 5+ harjutus)

Pullupid 4x10 (üle pika aja ilma raskusteta teha on mõnus)

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 4x10x40kg

Selja taga kangiga trapets 4x10x60kg

 

Koljupurustaja 4x8x30kg

Bench dipid 4x10x25kg

Rinnalt surumine peene haardega (mitte väga peene) 4x5x70-70-60-60kg

 

Seejärel siis kõht ja kere. Alumised kerelihased valusad eelmisest korrast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulin just mõni aega tagasi 9km jooksult - väga mõnus, lõpp oli raske.

Minnes oli tugev tuul vastu, tagasitulles lootsin, et tuul tagant, et siis polnud tuuleiiligi.. :D Nojah, aga väga mõnus.

60minutit rahulikus tempos, vahepeal tõusude ja langustega.

 

n6gesemees: pane pilte endast.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tulin just mõni aega tagasi 9km jooksult - väga mõnus, lõpp oli raske.

Minnes oli tugev tuul vastu, tagasitulles lootsin, et tuul tagant, et siis polnud tuuleiiligi.. :D Nojah, aga väga mõnus.

60minutit rahulikus tempos, vahepeal tõusude ja langustega.

 

n6gesemees: pane pilte endast.

 

Mis nendega peale hakkad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii palju kui ma kuulnud olen ning näind olen sind (vähemalt esimest omanikku)

siis see tekst mis sa siin räägid ja IRL, on väga raske kokku panna.

not hatin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.