Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage, mis juhtus minu passwordiga?

Soovitatud postitused

Tra mida te mölisete ma ei saa aru, nagu esimene kord foorumis .

Ma seletasin oma eelmise postiga kõik ära !!!

 

Süüdi on Rangeboonage , küsimus on ainult selles ,et milles ta süüdi on ... kas siis acci tagasi võtmises või kasutaja info valetamises . Ja isegi kui ta ei valetanud info kohta , tema on ikka süüdi isegi siis kui ta ise neid andmeid ei teadnud !!! Acci müües ta ju väitis ,et teab neid !

 

Nüüd on küsimus ainult selles, kas ta maksab raha tagasi või ei.

Kui ei maksa siis küsimus selles ,et mida võtab ette Superman.

 

 

 

 

Peksmise kohapealt veel seda ,et ta võib ju menti minna aga mida ta tõestab kui keegi seljatagant kurikaga piku pead tõmbab öösel ?

Läheb menti ja ütleb ,et " superman " lõi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Õnneks mõned nädalad tagasi võttis eesti politsei suure luubi alla kõik interneti kelmused, kui sellised.

kuid eks jah, vaatab ja mõtleb veel, mis teha annab, sest ei hakka huupi seletama siin, et teen seda ja teen toda, kui pole veel selge isegi, mis keegi teinud on, või kas üldse keegi otseselt süüdi on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma arvan ,et 20 aastasel on targematki teha kui kellegi uksetaha minna. kui tal tookoht olemas siis teda see 1400 eriti ei tohiks huvitada( peab kohe ukse taha minema).

 

1400+ krooni pole kellegi jaoks väike summa.

Kes teab, see teab palju mul raha on, kuid asi on tuimalt põhimõttes selle keisi puhul, sest asi on nii tobedaks aetud.

1400+krooni on täpselt selline summa, et seda ei saa nii jätta:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õpi rohkem IT'd? Sinule teadmiseks olen ma seda õppinud ja tegelenud ~10 aastat. Saa aru, SA EI SAA EESTIS MINGI KURADIMA IP LOCATORIGA ASUKOHTA KINDLAKS TEHA!

 

See kui sa tallad IP sisse ja sealt öeldakse, et asub Pärnus, siis see ei tähenda seda. Ta võib sul Tallinnas olla hoopis. Locatorid näitavad sõlmpunkte.

 

Lammas.

Sõlmpunkte või kohalikku suuremat serverit või mis iganes. igatahes ta ei anna sulle õiget linna jms kätte. pmst saaks niipalju kui mõlemad ipd näitaksid sama kohta. ehk siis rsi sisse logimise ip ja see ip mis rangel on siis midagi see siiski tõestaks, samuti kui sama teenuse pakkuja on.

igatahes http://i48.tinypic.com/2u7ycdk.png see pilt siis see kelle iplt oli sisse logitud.

 

ja soul ei ajanud mingit iba nende ipdega.

tegin selle just praegu nüüd 20 minti tagasi

http://img690.imageshack.us/img690/6015/72889967.png


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Idu oled we ?

Kasutaja info oli õige ja kontrollitud , mida sa ajad ?

Ainuke idu oled sina siin.

Ma räägin üleüldiselt.

Peaks nagu ammu selge olema, et ainult niimoodi tuleks kasutajaid müüa, aga ikka hoitakse ka kontrollimata alafoorumit lahti. Kui tahad oma kasutajat müüa, siis annad ka kogu info ja vastutuse, mitte, et keegi ostab su kasutaja ära ning veidi hiljem on mingi probleem, parool vahetatud või mis iganes, nagu enamus tehingutega siin tegelt juhtub.

 

Kas siis samal päeval, mõni päev hiljem või siis mõne kuu pärast.

 

Samahästi võin mina mingi "Usaldatav" tiitli vms külge hankida, massiivselt postitusi ka teha ning siis müüma hakata siin kasutajaid. Kui kellegil hiljem mingi probleem tekib, siis ütlen, et sul on keylogger.

 

Kõige parem variant oleks muidugi tasuline liitumine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LOLOLOL, Runescape keskkonnas toimunud rööv sai karistuse - Forte

 

Bro u fux0red, naudi oma tingimisi karistust :D

OH THE DRAMA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja mis see loeb, et töökoht olemas jms. 1400 on päris korralik summa.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõlmpunkte või kohalikku suuremat serverit või mis iganes. igatahes ta ei anna sulle õiget linna jms kätte. pmst saaks niipalju kui mõlemad ipd näitaksid sama kohta. ehk siis rsi sisse logimise ip ja see ip mis rangel on siis midagi see siiski tõestaks, samuti kui sama teenuse pakkuja on.

igatahes http://i48.tinypic.com/2u7ycdk.png see pilt siis see kelle iplt oli sisse logitud.

 

ja soul ei ajanud mingit iba nende ipdega.

tegin selle just praegu nüüd 20 minti tagasi

http://img690.imageshack.us/img690/6015/72889967.png

 

Nagu nendest kahest pildist selgub, on Minu ja scammeri IP-d erinevad...

 

Range, sa võiks ise ka midagi rääkida...

 

Mida ma veel räägin, olen enda seisukohad selgeks teinud, oleks midagi lisada siis ütleks :S

 

Ty Gabriel, et Spammi vähemalt kustutasid.

 

Ma ütlesin talle kuu tagasi, et palun teavita ostjat ka sellest riskantsest ostust. Tüüp eiras igat mu sõna ja nagu näha, nüüd tagajärjed sellised. Ma selles kindel, et süüdi Rangeboonage. Mitte, et ainult kõik tõendid tema vastu räägivad, vaid ka ebanormaalne oleks mõelda, et Superman valetab. Kasutajal on ta juurde teinud QP 275?! ja ligi 100m+, ta ei süüdistaks Rangeboonage asjata. Rangeboonage, parem oleks sul see raha tagastada ja kasutaja jätad endale.

 

Ebanormaalne on selles teemas kõik, ma ei imestaks hetkel mitte kui midagi...

Ma ei tagasta enne mingit raha kui selge kes accounti ära võttis. Ja kuidas ma kasutaja endale jätan? Oleks minu käes siis jah, kui sinu käes ja tahad mulle anda siis palun....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ebanormaalne on selles teemas kõik, ma ei imestaks hetkel mitte kui midagi... Ma ei tagasta enne mingit raha kui selge kes accounti ära võttis. Ja kuidas ma kasutaja endale jätan? Oleks minu käes siis jah, kui sinu käes ja tahad mulle anda siis palun....

 

Mis sa tõesti usud, et Superman mõtles selle ise välja? Sina oled kasutaja eelnev ja ainus omanik. Sina vastutad, et tulevikus probleeme ei tule. Saaks aru, et sellest kaua aega möödas aga ei, sellest on vähem kui kuu, kui Superman selle kasutaja ostis. Gold4rsisse on see kasutaja müüdud sinu või sinu teadmata. Samuti olen ma kindel, et [email:28jexmrb]coolmarkz@hot.ee[/email:28jexmrb] on sinu konto. Veelgi enam teeb kahtlaseks asja, et sinu IPga väga sarnane IP oli log-in pildil. Olgu, see ei tõesta sinu süüd, kuid näitab, et tegemist võis olla sinuga. See, et sa eitad, et sinu IP ei ole 88.196.108.225, on vale. See IP on sinu oma ja juba Ollu tõestas seda. Nüüd ütle, mida sul on enda kaitseks öelda, kuidas välistad enda süüd. Ära hakka postitama, et kõik, mida ma ütlesin, on vale. Midagi uut paluks! Oletame, et sina ei võtnud tagasi, siis mis sa arvad, mis juhtus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
110 posts deleted and 11 warns. My Personal Best in one thread!

VÄHEM MÖLA!

 

Ainult mina suudan teha 17st lehest 7 =)

 

Iou, ma eimängi ,

Mis mees sa oled, et tuled supermani eest tööd tegema ?

Superman kirjutas selge sõnaga KÕIK VÕIVAD OSA VÕTTA SELLEST TEEMAST !

Mis sul arusaamatuks jäi ? MIS SUL VIGA ON ?

Kuidas sa modeks said ültse ?

Ostsid rapidloadi autole uue esi stange ????

Palun ära mõlla teiste teemas nii rängalt ringi ,

 

Ise ka kunagi ammu rangeboonagega, äri teind, siis sujus kõik toredalt, ostsin vist pini või midagi oli ,

Aga rangoboonage, pole mõtet siin mingit suuremat mõllu korraldada, et võiks teema lukku äkki panna, ja saate PS kaudu ära klaarida ?

Pole mõtet siin kellegiga tülli minna ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mind väga huvitab mis sellest teemast saab, nii et las see olla avatud ja igast uuendusest kirjutage siia.. (asjaosalised, mitte teised).

 

Minu keiss on peaaegu samasugune..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iou, ma eimängi ,

Mis mees sa oled, et tuled supermani eest tööd tegema ?

Superman kirjutas selge sõnaga KÕIK VÕIVAD OSA VÕTTA SELLEST TEEMAST !

Mis sul arusaamatuks jäi ? MIS SUL VIGA ON ?

Kuidas sa modeks said ültse ?

Ostsid rapidloadi autole uue esi stange ????

Palun ära mõlla teiste teemas nii rängalt ringi ,

 

Ise ka kunagi ammu rangeboonagega, äri teind, siis sujus kõik toredalt, ostsin vist pini või midagi oli ,

Aga rangoboonage, pole mõtet siin mingit suuremat mõllu korraldada, et võiks teema lukku äkki panna, ja saate PS kaudu ära klaarida ?

Pole mõtet siin kellegiga tülli minna ? :)

 

kuule sinusugune tatikas võiks küll oma plõksi kinni hoida ja lasta kurjadel vahvli haidel oma tööd teha aga iseenest usun ma et rangeboonage ei ole scammer ma lausa loodan seda aga ka sulle soul gl loodan et saad selle lahendatud ja loodan et superman saab oma kalli acci tagasi (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Iou, ma eimängi ,

Mis mees sa oled, et tuled supermani eest tööd tegema ?

Superman kirjutas selge sõnaga KÕIK VÕIVAD OSA VÕTTA SELLEST TEEMAST !

Mis sul arusaamatuks jäi ? MIS SUL VIGA ON ?

Kuidas sa modeks said ültse ?

Ostsid rapidloadi autole uue esi stange ????

Palun ära mõlla teiste teemas nii rängalt ringi ,

 

Ise ka kunagi ammu rangeboonagega, äri teind, siis sujus kõik toredalt, ostsin vist pini või midagi oli ,

Aga rangoboonage, pole mõtet siin mingit suuremat mõllu korraldada, et võiks teema lukku äkki panna, ja saate PS kaudu ära klaarida ?

Pole mõtet siin kellegiga tülli minna ? :)

 

Seda ütled sina, kes pole siin foorumis mitte keegi muu kui tavaline tühikargaja.

Ära targuta nii palju, keegi su lolli juttu nagunii tõsiselt ei võta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Account oli minu käes 20ks minutiks täna päeval, mil mul õnnestus ta tagasi saada.

Selle tagasi saamisega oli veel see naljakas lugu, et esimesel katsel ei õnnestunud mul see, kui ma kasutasin tema antud recovereid. Teisel korral ma aga tickisin üldse selle koha, kus oli kirjas, et "These are not my recoveries etc" ja ütlesin lisainfos lihtsalt, et ma ei mäleta, kuid, kui te annaksite mulle need küsimused, mis viimased olid, siis ma suudaks neile vastata( Ehk siis need recoveried, mis ma peale sain peale ostu)

 

Kui ma kasutajaga sisse logisin, siis pildilt on näha, et email registreeriti ära(Ma isegi mitte ei tea seda originaal emaili, sest mulle ei antud seda kaasa), ning recoveried olid pandud peale ühe päevaga, ehk siis keegi tegi selle appeali, mis kustutab kõik eelnevad küsimused ja resettib nad, sest ta arvab, et account on korralikult varastatud.

- Range pani vist hetkel sama asja pendima, sest hetkel on account locked.

 

Peale seda, kui ma sisse logisin ja aru sain, mis kuradi kepp seal tehtud on jäin ma uuesti kasutajast ilma, ning hiljem, kui ma ei eksi oli kasutaja juba locked, mis tähendab, et seda on nii mitu korda recoverietega proovitud edasi-tagasi võtta, et jagex paneb turvalisuse pärast accoundi kinni.

Mulle isegi sobib see, et ta locked on, sest siis on mu asjad teoreetiliselt turvalisemad, kuna keegi ei saa mängida.

Samas ei tee mind karva võrdki õnnelikumaks fakt, et keegi muutis ilmselgelt algeliste recoveriteg ära hetksed- Ehk siis, muutus recoveried ära ilma, et oleks oodanud 14 päeva.

 

Nii, et see kõik on äärmiselt veider, ning ma ei tea enam ausaltöeldes mida oodata.

Ma ei viitsi kedagi scammeriks sõimata, ega näpuga näidata. Mul on enda kindlad arusaamad asjast, ning ma tõesti ei näe mingit muud teed siit välja, kui, et mulle korvatakse kahju, või suudetakse kuidagi garanteerida see, et seda mitte kunagi enam ei juhtu. Seda viimast osa on äärmiselt raske tal lubada, sest ilmselgelt eitab ta igasugust seost selle accoundi jamadega, kuid nagu ma ise olen aru saanud, siis ei saa ta tagada seda, mis sai alguses lubatud- See, et account on minu oma ainult, ning sellega ei tekki probleeme.

 

Igasugune mänguisu kaob ära, sest pole mõtet millegi nimel rügada, kui sa tead, et iga kell võib keegi teine sisse logida ja kogu töö ja vaeva maha droppida või halvemal juhul, kasutaja üldse ära võtta.

 

Nii, et siin me siis nüüd oleme, kus mind ei koti muu, kui see, et asi lahendatud saaks ja, et Marko võiks vastu mingi otsuse, mis ta edasi teeb. Ja siis on meil Marko, kes ilmselt ei taha asjast midagi teada ja nagu ta ütles, pole tema probleem, nii, et tema ei vaeva enda pead.

Ja, kui selline suhtumine jääbki, siis ma olen tõsiselt pettunud, sest ma küll ei taha meelde tuletada kuidas see account osteti, kuid pean tahest tahtmata meenutama seda, et, kui ma selle ostsin, siis ei olnud ei huiamist, ei keerutamist,ei mingit veidrat "sa käi ette" ega mitte midagi, mis oleks näidanud Markole üleolevust või ebaviisakust. Ning, kui peale seda, kui mina käitun kenasti tullakse probleemi tekkimisel vastu mulle sellise käitumisega, siis mul ei ole mitte midagi muud teha, kui lihtsalt suu ammuli kuulata.

 

Muidugi saab asi lahendatud, one way or another, kuid mul on kahju, et mõlemad osapooled siin koostööd ei tee ja Marko, kui müüa endale ei tunnista, et ükskõik, mis valesti läheb on tema asi, ning ta peaks pead valutama, sest mulle sai lubatud muid asju, kui see, mis hetkel mul käes on.

Kui inimesel on piisavalt julgust, et selliste summade eest müüa, siis peaks olema inimesel julgust ja ausust ka tegeleda nende probleemidega, mis tekkivad võibolla ehk tema süü läbi.

 

 

Kes meist ei oskaks autoga sõita, ning näidata, kui suur ja tugev mees ta on- kuid kas sellel oleks mõtet? Teate, võibolla ehk olekski, kuid kas ma tahaksin asju nii ajada? Ei, kindlasti mitte.

 

 

Ma ei tea, kui kaua läheb aega enne, kui account recoveritakse, kuid mida rohkem ma selle saaga peale mõtlen, seda veidramaks venib asi, sest tavaline scammer vaevals oleks mu panga nii viisakaks jätnud, kui mõni teine, ning ma ei saa siiani aru, milleks tehti see fishing level ja miks kogu raha ei dropitud või xferritud? Ilmselgelt meeldis see kasutaja kellegile, ning arvas, et on võimalus tulevikus sellega mängida nii, et mingeid probleeme ei tekkiks.

 

Ühesõnaga, on mul peenike pihus ja pean nüüd lootma selle peale, et... Kurat, mille peale ma siis õigupoolest lootma peaks?

 

 

Cheers,

Erik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rangeboonage, saa aru. Kui see kasutaja osteti sinult, siis pead ka sina GARANTEERIMA, et see kasutaja jääks ka Supermanile. Kui see kasutaja "tõmmatakse ära", siis vastutad ka sina selle eest, kuna sina MÜÜSID selle talle. Ja mitte mingi Koidula eest, vaid ikka SUURE raha eest!

Loodan et lahendate selle probleemi mõistlikult.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis sa tõesti usud, et Superman mõtles selle ise välja? Sina oled kasutaja eelnev ja ainus omanik. Sina vastutad, et tulevikus probleeme ei tule. Saaks aru, et sellest kaua aega möödas aga ei, sellest on vähem kui kuu, kui Superman selle kasutaja ostis. Gold4rsisse on see kasutaja müüdud sinu või sinu teadmata. Samuti olen ma kindel, et [email:1tbizxlv]coolmarkz@hot.ee[/email:1tbizxlv] on sinu konto. Veelgi enam teeb kahtlaseks asja, et sinu IPga väga sarnane IP oli log-in pildil. Olgu, see ei tõesta sinu süüd, kuid näitab, et tegemist võis olla sinuga. See, et sa eitad, et sinu IP ei ole 88.196.108.225, on vale. See IP on sinu oma ja juba Ollu tõestas seda. Nüüd ütle, mida sul on enda kaitseks öelda, kuidas välistad enda süüd. Ära hakka postitama, et kõik, mida ma ütlesin, on vale. Midagi uut paluks! Oletame, et sina ei võtnud tagasi, siis mis sa arvad, mis juhtus?

 

Mis juhtus? Mina seda tõesti ei tea mis juhtuda võis. Olen seda ka varem mainind. Loe paremini. [email:1tbizxlv]Coolmarkz@hot.ee[/email:1tbizxlv] pole minu msn ohmoon. pole kunagi olnud ka. Ja kui 2 IP-d on sarnased siis nad pole samad. Pool IP-st on täiesti erinev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuteada pole võimalik accountil recovereid muuta alla 14 päevaga. Oled kindel, et sul olid recoverid peal üldse?

Ja ma panin luckust lahti pendima, niipaljude asjadega kui ma mäletasin :S.

Eks näis kas õnnestud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis juhtus? Mina seda tõesti ei tea mis juhtuda võis. Olen seda ka varem mainind. Loe paremini. [email:jgnzvy0h]Coolmarkz@hot.ee[/email:jgnzvy0h] pole minu msn ohmoon. pole kunagi olnud ka. Ja kui 2 IP-d on sarnased siis nad pole samad. Pool IP-st on täiesti erinev.

 

Ohmoon? Ära ärritu. Vaid sinul siit foorumist on selle IPga väga sarnane IP. Mitte kellelgi teisel ei kattu 10 ühiku piires, st. kolm numbrit sama ning viimane number 3 võrra väiksem. Tõeline kokkusattumus?

 

74924410.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.